Ко је овде луд? Ад блокер садржи - огласе

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.414
Па за кој' ће ми мантрак?
1717270717498.png

Ево и ова два, не баш огласе, али куповине у апликацији.
Иначе, немам појма како то иде са куповином у апликацији, али како год - не бих пристао.

Иначе, неки од ових АддБлокера нису само то него су и "бразуери" који траже да буду подразумевани. За сада на андроиду имам Оперу. Није лоша. А иначе андроид користим врло ретко за сурфовање, него за диктирање.
1717314376324.png

Хвала и извињавам се: прво питах па после нађох, али нешто искочи да урадим и не поставих да сам пронашао. Сада ћу то да обавим.
Заврших, али једва. Неколико пута ми деактивирало опцију "Сачувај" него само "Откажи" ако куцам и оно dns. Него куцао адгуард... па онда додао днс.
Ово важи и за Оперу? кад сурфујем на мобилном (а то ретко радим) незгодан ми Хром, боља Опера.
Него, за овај један Аддблок пише да је то заправо "браузер",..

Али ево на Јутјубу реклама
1717940978688.png

Poslednja izmena:
Заврших, али једва. Неколико пута ми деактивирало опцију "Сачувај" него само "Откажи" ако куцам и оно dns. Него куцао адгуард... па онда додао днс.
Ово важи и за Оперу? кад сурфујем на мобилном (а то ретко радим) незгодан ми Хром, боља Опера.
Него, за овај један Аддблок пише да је то заправо "браузер",..

Али ево на Јутјубу реклама
Pogledajte prilog 1561422
Ko zna šta si na kraju i upisao ali YouTube
nije za reprezentativni uzorak, jer malo šta tamo pomaže.

Blokiranje DNS-om je na sistemskom nivou tako da radi sa bilo kojom aplikacijom pa i Operom a blokira i oglase unutar aplikacija. Meni i Šaomijeve sistemske oglase.

Back