Ко је од колега са пдф политике на вашој листи непожељних

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikad nikog nisam turio na listu, zanimljivo :think:

Mada mi ne smetaju ni ovi kvazipatriotski bolidcici :D

Vise mi idu na onu stvar neki teski smaraci, dosadni u p... m..., a nikad nemaju nista pametno da kazu.

Kad malo razmislim, najvise je medju njima DSS-ovaca. Valjda kakav im lider, takvi i simpatizeri, po principu slicno se slicnom raduje.
 
чије поруке не читате ни у лудилу :lol:
- jaguar b p

а код вас? :think:
Па знаш како, тог Јауара чак нисам ни приметио. Биће да је због тога што већ дуже време ређе залазим по темама. Рецимо да максимално прегледам наслове. Тако да нека моја листа из пређашњег времена изгледа овако:

Листа непожељних корисника

* 27E
* Alekasandar3
* Anđa
* Arsenijum
* Aсибилити оф поинт
* Baba Zeneti
* baklja
* Blajbinger
* bravar je opet s vama
* čedina_zebra
* Dalibor.K
* dragon x
* emilly1
* Giant squid
* jeka
* Kauboj Rajko
* Komunista*
* Komunistkinja
* kruskica...ca
* Maestral-
* Manny Ribera
* Marty Misterija
* MilesaKlise
* MuskoSamBre
* Narodni Tribun
* SQUID
* Tol
* ValterX
* vazdusasta
* velke712
* Zona realnosti
* [Ne_Vazim_Se]
* Дискретни херој
* ПАПРИКАРИУС

Е сад на тој листи има маса клонова једног те истог корисника а и на тој листи још фали Ешуматор ... ал модераторе немож ставит на игнор листу.
 
Ne koristim ignore

Onaj ko koristi ignore listu PRIZNAJE da ne ume da se nosi sa vlastitim besom i kada je nekontrolisan, da ima lošu percepciju jer ne ume da prihvati stvarnost i ljude onakvi kakvi jesu

Dobra je opcija, kad preleces pogledom stranu s postovima, automatski izbacis "proverene" likove koji nemaju sta da kazu... Samo usteda vremena oko selekcije.
 
Па знаш како, тог Јауара чак нисам ни приметио. Биће да је због тога што већ дуже време ређе залазим по темама. Рецимо да максимално прегледам наслове. Тако да нека моја листа из пређашњег времена изгледа овако:

Листа непожељних корисника

* 27E
* Alekasandar3
* Anđa
* Arsenijum
* Aсибилити оф поинт
* Baba Zeneti
* baklja
* Blajbinger
* bravar je opet s vama
* čedina_zebra
* Dalibor.K
* dragon x
* emilly1
* Giant squid
* jeka
* Kauboj Rajko
* Komunista*
* Komunistkinja
* kruskica...ca
* Maestral-
* Manny Ribera
* Marty Misterija
* MilesaKlise
* MuskoSamBre
* Narodni Tribun
* SQUID
* Tol
* ValterX
* vazdusasta
* velke712
* Zona realnosti
* [Ne_Vazim_Se]
* Дискретни херој
* ПАПРИКАРИУС

Е сад на тој листи има маса клонова једног те истог корисника а и на тој листи још фали Ешуматор ... ал модераторе немож ставит на игнор листу.

Me Myself And I:mrgreen:
 
Pored prijatelja, potrebno je da dobro poznajemo i suparnike,neistomisljenike,protivnike,a pogotovu one koji nam u buducnosti mogu biti neprijatelji.
Konkurencija,pa i borba medju pojedincima i kolektivitetima nikada ne prestaje,samo sto ima razlicite vidove ispoljavanja.
Ovo na Forumu je jedna kulturna razmena misljenja,mada u nekim porukama ima dosta prostakluka koji je sasvim nepotreban.
 
Ignore nije losa opcija, ali ostajes uskracen od citanja nekih bisera, koje nigde neces procitati osim na krsti. Ja sam koristio ignore nekoliko meseci, ali sam onda prestao, i sada jednostavno ne odgovaram na postove pojedinih, da ih ne etiektiram. A lista tih koje izbegavam, i kojima ne odgovaram, osim u izuzetnim slucajevima, mada to njima ne smeta da prate sve moje teme i da stalno citiraju moje postove sadrzi mozda desetak imena. Da pokusam da ih nabrojim, izvinjavam se ako sam nekoga preskocio.
esh ***
ПАПРИКАРИУС
peti ligament
strawbbery_city
Izvini
KOLEGA IVAN
Mile SaKlise
tu tu tu
[Ne_Vazim_Se]
.....
Moram da naglasim da ima ipar forumasa koji su me obavestili da ne zele da diskutuju sa mnom, i ja im ne odgovaram, iako ih licno cenim kao forumase, ali postjem njihovu volju.
 
Па знаш како, тог Јауара чак нисам ни приметио. Биће да је због тога што већ дуже време ређе залазим по темама. Рецимо да максимално прегледам наслове. Тако да нека моја листа из пређашњег времена изгледа овако:

Листа непожељних корисника

* 27E
* Alekasandar3
* Anđa
* Arsenijum
* Aсибилити оф поинт
* Baba Zeneti
* baklja
* Blajbinger
* bravar je opet s vama
* čedina_zebra
* Dalibor.K
* dragon x
* emilly1
* Giant squid
* jeka
* Kauboj Rajko
* Komunista*
* Komunistkinja
* kruskica...ca
* Maestral-
* Manny Ribera
* Marty Misterija
* MilesaKlise
* MuskoSamBre
* Narodni Tribun
* SQUID
* Tol
* ValterX
* vazdusasta
* velke712
* Zona realnosti
* [Ne_Vazim_Se]
* Дискретни херој
* ПАПРИКАРИУС

Е сад на тој листи има маса клонова једног те истог корисника а и на тој листи још фали Ешуматор ... ал модераторе немож ставит на игнор листу.

Ala Kaluđeru pa ti si baš probirljiv čovjek!

Ne znam samo što si u spisak turio jeku, profesorka ti je po mojem mišljenju veoma bliska.
 
Pored prijatelja, potrebno je da dobro poznajemo i suparnike,neistomisljenike,protivnike,a pogotovu one koji nam u buducnosti mogu biti neprijatelji.
Konkurencija,pa i borba medju pojedincima i kolektivitetima nikada ne prestaje,samo sto ima razlicite vidove ispoljavanja.
Ovo na Forumu je jedna kulturna razmena misljenja,mada u nekim porukama ima dosta prostakluka koji je sasvim nepotreban.

Ma ti si u pravu, ali ovde je deficit kulturne razmene informacija, a pogotovo nedostaje civilizovane diskusije...
Postoje likovi koji zaista nemaju sta da kazu, iako ih ja ne "ignorujem" sve, i koji provereno smaraju sa svakim postom... Iz prakticnih razloga ih stavis na listu...
 
Nitko, smatram opciju ignore nepotrebnom jer nekoga mogu izignorirati i bez nje ako to pozelim.

Uostalom, samim dolaskom na (uslovno receno) srpski forum bio sam svjestan kakva cu sve sranya ovdje citati pa sam bio spreman. z:)

Pa znash kako, bio sam i ja na hrvatskom forumu FORUM.HR i mogu ti reci da su forumi jedna od retkih stvari pored chokolada i josh pojedinih prehrambenih proizvoda koji su mnogo bolji u Srbiji nego u Hrvatskoj, ma da je forum u internetu al dobro. Na FORUM.HR ne mozesh ni da replicirash poshteno, odma spamujesh temu, izbacili su me sa foruma a tek shto sam postavio svoju prvu temu i nisam dao ni jedan odgovor. A i ima malo smajlija u izboru, grafika foruma je losha kao i opcije za kucanje koje su siromashnije nego ovde, demokratija je na veoma niskom nivou za razliku od ovde. To je valjda shto vam je forum pravio BULETIN ili tako neshto. Pravito mnogo bolje sardine nego internet forume ili chokolade.
 
Nitko, smatram opciju ignore nepotrebnom jer nekoga mogu izignorirati i bez nje ako to pozelim.

Uostalom, samim dolaskom na (uslovno receno) srpski forum bio sam svjestan kakva cu sve sranya ovdje citati pa sam bio spreman. z:)

:cross:odgovor ,ti nejaki prince dolazis jer na vasim forumima je doslo do zasicenja od strane tamosnjih majmuna ,koji do te mere vredjaju srbe ,da je cak i tebi preko glave :pop2: takvog primitivizma...ipak ,ti si laksa kategorija za provokaciju i pljuvacinu, zar ne !?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top