Ko je najveci preletac: Maja Gojkovic, Miroslav Aleksic ili Marinika Tepic?

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Autorska tema

Ko je od ove 3 osobe rekord.

Maja Gojkovic je mislim bila u 4 stranke: SRS, G17, SNS i mislim jos neko.

Miroslav Aleksić je promenio 5 stranaka za 9 godina, dok je Tepićeva bila uspešnija od svog kolege te je za samo dve godine promenila, takođe, 5 partija.

F_iZ-a4XQAA-hkl

Autorska tema

Ko je od ove 3 osobe rekord.

Maja Gojkovic je mislim bila u 4 stranke: SRS, G17, SNS i mislim jos neko.

Miroslav Aleksić je promenio 5 stranaka za 9 godina, dok je Tepićeva bila uspešnija od svog kolege te je za samo dve godine promenila, takođe, 5 partija.

F_iZ-a4XQAA-hkl
Maji si zakinuo jednu, a i Mariniki.
Za Aleksića nemam pojma, skoro sam ga zapazio.

Marinika, srpska dika:
"Као народна посланица, Мариника Тепић је 27. јуна 2016. године, заједно са Сулејманом Угљанином, Чедомиром Јовановићем, Жарком Кораћем, Наташом Мићић, Ненадом Чанком и осталим посланицима СДА Санџака, ЛДП и ЛСВ, упутила „предлог резолуције о геноциду у Сребреници”, коју је требало да усвоји Народна скупштина Републике Србије.[9][10] Идеју о доношењу ове резолуције су подржали посланици Мехо Омеровић из Социјалдемократске партије Србије и Александар Чотрић испред Српског покрета обнове.[9]"
Ne zaboraviti, ne oprostiti.

Згрожен после гледања овог снимка, желим да позовем јавност да се што пре утврди
ЈАВНИ СПИСАК ЧЛАНСТВА У СТРАНКАМА.
Суштина сваке политичке странке је или борба за власт, непосредно, или посредно кроз политичке савезе.
Дакле, ако желите да се бавите јавном послом, онда и ваше чланство мора бити јавно.

Како у тренутној тако и у СВИМ СТРАНКАМА у којима сте досад били....
....што би заправо значило да би свака странка слала годишњи извештај, у тај списак
где би за СВАКОГ ПОЈЕДИНЦА, по имену или ЈМБГ могли да сазнамо колико је странака променио до сада.

Тада би вероватно народ мање веровао оваквим као што је МИКИ АЛЕКСИЋ!
И малко би паметнији био, надам се!

МИКИ АЛЕКСИЋ! УЖИВАЈТЕ!

Back