Ko je najbolji reper??

ko je najbolji:

  • Demian(VIP)

    glasova: 2 15,4%
  • Ikac(VIP)

    glasova: 0 0,0%
  • Deniro

    glasova: 1 7,7%
  • Ajs nigrutin(Bad Copy)

    glasova: 3 23,1%
  • Timjah(Bad Copy)

    glasova: 1 7,7%
  • Sky Wikluh(Bad Copy)

    glasova: 1 7,7%
  • Marchello

    glasova: 5 38,5%
  • Struka

    glasova: 0 0,0%
  • Juice

    glasova: 0 0,0%
  • Don(MVP)

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Alexxxa2:
Tiyanaaaaa:
:-( LoL,pa deniro je sinotj gostawao kod mene u po-u,a mene moji kaznili...k :-( me kme kme .... Ma on je extra!a ako tjemo iskreno Marchello krade od denira-setite se pesme suze,to je ukrao deniru,ai uposhte krade mu,mali lopow!Mada je.bi ga wolim ja i Marchella
:lol: :lol: :lol:
xexe....keve mi :lol:
koliko se prichalo u "Suzama" i i dalje se nadju ovakvi :?
pazi ja Obozhavam denira....ali da marchelo krade pesme od njega...mislim daj :lol: :lol: :lol:
gluposti...a kada vecj prichash o "Suzama" ne znam ja lichno shta je bilo..to pretpostavljam znaju samo oni...ali koliko znam on je trebao da bude umesto Ede :| ..a ne da je marchelo njemu "ukrao" pesmu :| :| eeehh...neka me neko ispravi ako greshim :?
i u svakom sluchaju...deniro i marchelo snimaju jednu pesmu zajedno :)
neki kazhu da cje biti o toj njihovoj svadji...ali stvarno nemam pojma... :? :)
 
1.Juice - 9 (znaci lik je fenomenalan, bio mi je sranje dok nisam cuo hiphopijum i dok nisam skontao sto je onakav brate minli)
2.Ikac - 7 (******, kopira Shakura, sta znam ima dobre pesma ali...)
3.Demian - 8 (dobar,onako nemam poseban komentar)
4.Ajs nigrutin - 9 (lik je do jaja, uvek nasmeje i sve, ima dar i tako to, ocena manje jeste zato sto na koncertu u VA nisu pustali mladje od 18 'dina :-( )
5.Sky Wikluh - 7 (jes lik kao i svi iz bed kopija al nesto ne znam ni ja, bzvz mi je)
6.Timjah - 2 (stanje mi je)
7.Marchello - 10 (znaci decko je pametan ima mnogo dobru rimu, dobar flow, ma fenomenalan decko)
8.Struka - 10 (mislim da ovde nema komentara)
9.Shorty - 8 (sta znam, nije los kratki)
10.Prti Bee Gee - 8 (dovoljno je reci - moskri (RIP))
11. DeNiro - 8 (dobar je on, ima dobre textove, al to ne pise zato sto voli nego et' 'nako , a plus je komerc i tako to)
 
saki8050:
xexe....keve mi :lol:
koliko se prichalo u "Suzama" i i dalje se nadju ovakvi :?
pazi ja Obozhavam denira....ali da marchelo krade pesme od njega...mislim daj :lol: :lol: :lol:
gluposti...a kada vecj prichash o "Suzama" ne znam ja lichno shta je bilo..to pretpostavljam znaju samo oni...ali koliko znam on je trebao da bude umesto Ede :| ..a ne da je marchelo njemu "ukrao" pesmu :| :| eeehh...neka me neko ispravi ako greshim :?
i u svakom sluchaju...deniro i marchelo snimaju jednu pesmu zajedno :)
neki kazhu da cje biti o toj njihovoj svadji...ali stvarno nemam pojma... :? :)

Tacno...a pomirili se 'ladno preko msn-a :)
 
zeljko joksimović
grin-1.gif
 
Ko sve danas nije reper? Nemam za koga da glasam
A likovima ispred samo da pitam, kako na istu listu na kojoj se nalaze Deniro, djus sta znam neki slepci stavljate i prti?
Ovo mi bas bode oci, a i vredja me... *** kakav je to muzicki ukus...
 
Realno, sđu je veća institucija od bilo kog gore navedenog, osim eventualno od marčela. Budite realni. Ja ga lično ne slušam, ne privlači me takav pravac repa, ali čak i onaj kome se ne sviđa šta on radi, ako ne priča napamet, mora tom čoveku da oda poštovanje, ako ni za šta drugo, onda za jačinu stava. Znači ne za stav. Ne podržavam ja dizelaštvo i srebroljublje koje on propagira u pesmama, već se divim jačini stava. Dečko je ni od čega napravio tačno ono što je hteo da napravi. Ima muda da iskaže svoj stav, kakav god da je, a to je retkost među reperima danas! To je za rispekt.

Oduševio me je ovime:
"šta je sa godinama crtanja, prvih grafita?
Šta je sa fristajlovima preko svakog bita?
Nastup'o sam za pivo i da bih se sriv'o.
Najbolje da vam se pravdam za dostignuti nivo!"

Koliko jednostavno, a koliko iskreno i istinito.
Lik koji može sa veoma primitivnom i prostom šemom rima da kaže šta misli i da to bude kristalno jasno i čisto, može da bude uvršten u seljake i šta ti ja znam. Ali mislim da nije zaslužio da se njegov rad nipodaštava. Opet, to je moje mišljenje. Ni ne očekujem da uskoumne osobe razumeju ovo. Ali opet da naglasim da je ovo napisala osoba koja ne sluša gorepomenutog izvođača.
 
Djus bio dobar kad je poceo,ovo ostalo sve komercijalno njesra
Marcelo kod nas najbolji,ne kapiram kako ljudi mogu da porede njega sa Denirom
Krang je drugi pored marchela,jer ima odlican skill,prave multije i panchlajne..
A i predstavlja cist andergraund zvuk,i sa dosta semplovanih horor melodija.

Nigrutin najbolji u svom pod-zanru ali tu zaebanciju moze svaki drugi covek da napise i snimi...
 

Back
Top