Ko je najbolji NATO lobista u Srbiji?

Vas omiljeni NATO lobista u Srbiji?

• Vesna Pesic

glasova: 1 10,0%
  • Cedomir Stojkovic

glasova: 2 20,0%
  • Darko Obradovic

glasova: 2 20,0%
  • Darko Trifunovic

• Dragan Sormaz

glasova: 3 30,0%
  • Jelena Milic

• Ukupno glasova
    10
(AUTORSKA)
U Srbiji zemlji koja tezi ka EU, ima i teznje da se uclani u NATO i bude dio evropske zajednice naroda.
Ali postoji mnogo mrzitelja NATO-a u Srbiji, zbog toga sto je NATO porazio Slobodana Milosevica.
Zato postoje razni talentovani, i edukovani NATO lobisti u Srbiji, koji se trude mudroscu i argumentima da vrate srpski narod na pravi, NATO put. 🇺🇸🇺🇳
Ko je vas omiljeni NATO lobista u Srbiji, i zasto?
Svi ste odlični.
Što više vas na raznim televizijama - to ćete narodu više ogaditi to zločinačko udruženje.

Mladje generacije nemaju to opterecenje oko toga da li da zemlja bude clanica Nato ili ne ali imaju starije generacije,ali vrijeme je takvo da za deceniju ce vecina srba biti za ideju ulaska u Nato,jer dolaze nove generacije koje nisu emotivno involvirane u proslost a i nihilizam bi tu odradio svoje
Sve zemlje Balkana su clanice Nato samo je pitanje vremena kada ce i Srbija to je prirodni vremenski proces
Ma jašta...
Samo napišeš u istoriji da nas je Nato 1999. oslobodio i generacije rodjene posle 2000. će tako shvatiti istoriju tadašnjeg vremena.

Darko Obrad ima gostovanja po televizijama skoro ko Vučić i Ljuban. Milićka i Trifo su prošlost. Stojković i Šormaz opleli po Vučiću pa su skrajnuti dok Pešićka se pojavi jednom godišnje.

FnaeoxSWQAQCui1.jpeg

Pa dobro, i Nemci su nas napali 1941-ve, a već 60-tih je krenula masovna bežanija gastarbajtera u tu istu Njemačku.

Neka baci prvi kamen ko nije nikad zaradio koju marku u Donjoj Saksoniji.
Sigurno su tamo otišli zato što su ih voleli, a ne zato što su uništili ovu zemlju, dok su njima zapadnjaci pomogli kreditima da se oporave?
Klasično poredjenje ekonomija država koje su opljačkale pola sveta (ili ceo, kao što je uradjeno dolarom) i životnog standarda u njima i onih zemalja koje su opljačkane od strane tih istih.
I onda -" koji je sistem bolji?"
Pa naravno da je bolji pljačkaški sistem, svaki čovek zna da je lakše nešto ukrasti, nego se mučiti celog života da tu vrednost zaradiš poštenim radom.
Samo što, isto tako, pošten čovek ipak neće krasti.
Nije tu stvar u pameti, nego u moralu.

,,Mi nismo ni na kakvoj raskrsnici, mi smo jedno ostrvo, odnosno rupa na evropskoj mapi. Svuda oko nas je Evropska Unija, mi nismo u Evropskoj Uniji. Svuda oko nas NATO pakt, mi nismo u NATO paktu. Nema ovde niko potrebu niti zelju da nas osvoji, jer kad bi nas osvojio, osvojio bi jednu razrusenu polupanu zemlju sa ogromnim stopom korupcije, sa upropascenom privredom, sa upropascenim institucijama, sa unistenom kulturom, i tako dalje.

Prema tome kad bi neko nameru imao da nas osvoji, imao bi mnogo vece probleme ovde da izgradi ovo drustvo jer mi sami nismo u stanju da ga izgradimo kao sto mozete da vidite."

- Cedomir Stojkovic 🇷🇸

Па ми смо освојени одавно...

Darko Obrad ima gostovanja po televizijama skoro ko Vučić i Ljuban. Milićka i Trifo su prošlost. Stojković i Šormaz opleli po Vučiću pa su skrajnuti dok Pešićka se pojavi jednom godišnje.

Pogledajte prilog 1450055
A Boris Tadić se pojavi samo na Krstarici, mislim u tekstualnom obliku.
Ja kad pročitam to odavno zaboravljeno ime i prezime uvatim se za mošnice.
Kažu donosi sreću.

Back