Ko je najbolji NATO lobista u Srbiji?

Vas omiljeni NATO lobista u Srbiji?

• Vesna Pesic

glasova: 1 10,0%
  • Cedomir Stojkovic

glasova: 2 20,0%
  • Darko Obradovic

glasova: 2 20,0%
  • Darko Trifunovic

• Dragan Sormaz

glasova: 3 30,0%
  • Jelena Milic

• Ukupno glasova
    10

guslar1389

Buduća legenda
Poruka
27.141
(AUTORSKA)

U Srbiji zemlji koja tezi ka EU, ima i teznje da se uclani u NATO i bude dio evropske zajednice naroda.

Ali postoji mnogo mrzitelja NATO-a u Srbiji, zbog toga sto je NATO porazio Slobodana Milosevica.

Zato postoje razni talentovani, i edukovani NATO lobisti u Srbiji, koji se trude mudroscu i argumentima da vrate srpski narod na pravi, NATO put. 🇺🇸🇺🇳

Ko je vas omiljeni NATO lobista u Srbiji, i zasto?

,,Mi nismo ni na kakvoj raskrsnici, mi smo jedno ostrvo, odnosno rupa na evropskoj mapi. Svuda oko nas je Evropska Unija, mi nismo u Evropskoj Uniji. Svuda oko nas NATO pakt, mi nismo u NATO paktu. Nema ovde niko potrebu niti zelju da nas osvoji, jer kad bi nas osvojio, osvojio bi jednu razrusenu polupanu zemlju sa ogromnim stopom korupcije, sa upropascenom privredom, sa upropascenim institucijama, sa unistenom kulturom, i tako dalje.

Prema tome kad bi neko nameru imao da nas osvoji, imao bi mnogo vece probleme ovde da izgradi ovo drustvo jer mi sami nismo u stanju da ga izgradimo kao sto mozete da vidite."

- Cedomir Stojkovic 🇷🇸

1699674348087.png

Jeca pusacica

Niko u Srbiji ne lobira za nato, niti nato ulaze u takve stvari u Srbiji... U nato se ne ulazi na silu, potrebna je iskrena volja...

Mladje generacije nemaju to opterecenje oko toga da li da zemlja bude clanica Nato ili ne ali imaju starije generacije,ali vrijeme je takvo da za deceniju ce vecina srba biti za ideju ulaska u Nato,jer dolaze nove generacije koje nisu emotivno involvirane u proslost a i nihilizam bi tu odradio svoje

Sve zemlje Balkana su clanice Nato samo je pitanje vremena kada ce i Srbija to je prirodni vremenski proces

Mladje generacije nemaju to opterecenje oko toga da li da zemlja bude clanica Nato ili ne ali imaju starije generacije,ali vrijeme je takvo da za deceniju ce vecina srba biti za ideju ulaska u Nato,jer dolaze nove generacije koje nisu emotivno involvirane u proslost a i nihilizam bi tu odradio svoje

Sve zemlje Balkana su clanice Nato samo je pitanje vremena kada ce i Srbija to je prirodni vremenski proces
Generacije koje dolaze, veci su nacionalisti od svojih dedova...

(AUTORSKA)

U Srbiji zemlji koja tezi ka EU, ima i teznje da se uclani u NATO i bude dio evropske zajednice naroda.

Ali postoji mnogo mrzitelja NATO-a u Srbiji, zbog toga sto je NATO porazio Slobodana Milosevica.

Zato postoje razni talentovani, i edukovani NATO lobisti u Srbiji, koji se trude mudroscu i argumentima da vrate srpski narod na pravi, NATO put. 🇺🇸🇺🇳

Ko je vas omiljeni NATO lobista u Srbiji, i zasto?

Ti.

...

Back