Ko je najbolji fudbaler svih vremena?

Ko je najbolji fudbaler svih vremena?

  • Pele

    glasova: 6 42,9%
  • Maradona

    glasova: 4 28,6%
  • Ronaldo Luis Nazario de Lima

    glasova: 2 14,3%
  • Johan Krojf

    glasova: 0 0,0%
  • Zidan

    glasova: 2 14,3%
  • Roberto Karlos

    glasova: 0 0,0%
  • Pirlo

    glasova: 0 0,0%
  • Alesandro Del Pjero

    glasova: 0 0,0%
  • Franc Bekenbauer

    glasova: 0 0,0%
  • Platini

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
Sport je u 21 veku napredovao za celu svetlosnu godinu. Glupo je porediti igrače od pre 40, 50 godina sa ovima danas. Kada me pitate ko je bolji Pele, Mesi ili Ronaldo to je kao da me pitate koji je bolje automobil Reno iz 50 neke ili Ferari iz 2020 te ( Jose Murinjo )

dr Murinjo se pokenjao po glupanima koji smatraju Pelea najvećim svih vremena :D

evo Jose se za kraj isprskao kratkonogom u čvalje umesto mene
 
E vidis on je tu ispustio dusu na jednoj akciji jer znamo da nije radio za kes kao danas sto igraju pa moraju da imaju ceo tim bez kog na pisanje ne idu,to je ta stimulacija danasnjih pozera
Nije bas da nije radio za kes - imao je ugovor od 15 miliona pre 40 godina. I takodje tim koji je sa njim radio teretanu i sve ostalo (u skladu sa tadasnjom metodologijom) - sve one elegancije na terenu ne bi bilo bez *hiljada sklekova, hiljada trbusnjaka* i stotine litara prolivenog znoja i valjanja u blatu tenirajuci. Nema bez vrhunske fizikalije nista (i kad si najtalentovaniji na svetu)

 
Nije bas da nije radio za kes - imao je ugovor od 15 miliona pre 40 godina. I takodje tim koji je sa njim radio teretanu i sve ostalo (u skladu sa tadasnjom metodologijom) - sve one elegancije na terenu ne bi bilo bez *hiljada sklekova, hiljada trbusnjaka* i stotine litara prolivenog znoja i valjanja u blatu tenirajuci. Nema bez vrhunske fizikalije nista (i kad si najtalentovaniji na svetu)

Samo vidim da velicate danasnje pozere i uporedjujete sa napretkom tehnologije,ovo su ljudi isti tad i sad osim ako zelite da kazete da su od danasnjih napravili masine,s tim mogu da se slozim, iako bih se kladio na ljudske vrednosti proslog veka
 
Ne velicam danasnje pozere uopste - napisao sam vec da je za mene ubedljivo najbolji (vrhunski u najvecem broju elemenata fudbalskog umeca) Ronaldinjo koji je prestao sa vrhunskim izdanjima vec oko 2007. (sa 27 god.) u Barsi iako se lagano *gasio* na sceni sve do 2015. I saglasan sam sa nekim ovde da je jos Maradona mozda tu negde sa njim ako pricamo o *najboljosti*. Iako volim mnogo fudbalera (Mihael Laudrup, Zidan, originalni Ronaldo *zuba*, Badjo, Berbatov, Mbape, Savicevic, Nesta, Gaskojn, Kvarezma, Okoca, Jugovic, Suker, Zorz Vea, Belodedic, Tjeri Anri, Bergkamp, Ibrahimovic, Vodl, Eto, Marko Rojs...) skoro svi oni su istorija a ne sadasnjica.
Danasnji fudbal mi se ne svidja uopste sa VAR tehnologijom i seckanjem toka igre, utakmicama od po 115 *redovnih* minuta i, dobro kazes, *masinsko - robotskim* igracima a o K.Ronaldu *mehanickom dribleru* (citiram Savicevica) mislim isto sto i ti.
I, uglavnom skoro nikad ne uspem spontano da odgledam neku danasnju utakmicu u celini ako se bas ne nateram
 
Poslednja izmena:
Mi nismo ni gledali fudbal u proslom veku a kao procenicemo na par youtube klipova ajde bre,ronalda prvi put kad sam video sam reko robot s kolcem u dupetu,njemu je samo kesh u glavi blink blink najskuplji sam
Uvek sam gotivio Ronalda.
Najviše zbog glume faula i čuvenog uvredjenog razočarenja kad je sudija ignorisao njegova bolna valjanja pa ustao da se malo razjasne.

Car!
 
2015-02-06_Rummenigge_0370_%28cropped%29.JPG


Karl-Heinz Rummenigge
 

Back
Top