Ko je na liniji

JOVANA77:
Anonymous:
JOVANA77:
e ja se istusirala pa rekoh da legnem u krevet ali mi se sada ne spava

:? E bre zeno postaces hiper aktivna.Oladi malo nikako da dodjem na red.Zaposela si moga inkognita.
:cry: vise me i neprimecuje.

moooooooooooooooooolim???????????

kakve bre ja veze imam sa incom?

tajne.ma ja cu vas dvoje da obesim na krivu vrbu ako vidim da jos jednom cavrljate.Jasno :evil:
 
Ma ja cu baciti bombu na telekom! Najozbiljnije...

Taman procitam 'provokaciju', i krenem da odgovaram, i ono *paf*... ode veza, a nece opet da se zakaci... Pa mi jos stize poruka od Zaka da pogledam post njegove dragane... a ja nemam kredu da mu odgovorim da sam ga video, i da cu im se krvi napiti... Uzas!

No, palim ja odavde za koji sat... idem do hometown-a da oteram u tri lepe one iz vojske...

Poz.
 
Incognito:
Ma ja cu baciti bombu na telekom! Najozbiljnije...

Taman procitam 'provokaciju', i krenem da odgovaram, i ono *paf*... ode veza, a nece opet da se zakaci... Pa mi jos stize poruka od Zaka da pogledam post njegove dragane... a ja nemam kredu da mu odgovorim da sam ga video, i da cu im se krvi napiti... Uzas!

No, palim ja odavde za koji sat... idem do hometown-a da oteram u tri lepe one iz vojske...

Poz.
srecan ti put Inco!!Pozuri nam nazad :wink:
 
ian:
srecan ti put Inco!!Pozuri nam nazad :wink:

hvala srce... vracam se u tvoj zagrljaj sto pre... ufff, kako mrzim kad mi se neke stvari isprece na putu...

a ti princezo, da pravis drustvo mojoj jani, kad si vec obecala!

no, ne brini jana, necu ni ja da te zaboravim... pa mozda je moj hometown 300km odavde, ali ima i dole modernih vidova komunikacija ;)

I umalo da zaboravim... budi dobra! ;)

kiss³
 
:oops:

evo ja upravo krecem... poslednja poruka u narednih nekoliko dana...

Pa budite mi dobri, i ne dozvolite da vas crv dosade nagrize, pa da zamre ovaj forum...

Eto mene za par dana...

Da znate, svi cete mi nedostajati... a posebno moja jana :(

Hug za ostale, i kiss za janu! ;)
 

Back
Top