Quantcast

Ko je ko, i sta?

saleboy

Obećava
Poruka
94
Postalo je u zargonu recenoi IN, odnosno U TRENDU, da dobri frajeri sem kres varijanti sa ribama, imaju i svoje drugo JA, tj tajne kombinacije sa drugim momcima, a sve pod izgovorom da oni nisu gay, vec je u pitanju cisto zezanje, i praznjenje jaja..Sta mislite o tome?

saleboy

Obećava
Poruka
94
Ne verujem kakvih ovde ima bolida....Cim postavis neku temu koja je bar malo intrigantna, odmah ti zalepe neku glupu etiketu! Pozdrav onoj ipak vecini normalnih, od jenog str8 , i ok momka.

saleboy

Obećava
Poruka
94
Jedna moja ortakinja, je bila u strasnoj vezi sa deckom 8 meseci. Planirala je i da se vencaju. Extar su se kapirali u svemu, pa i sexu..Bajka je dozivela kraj, tako sto je ona dok joj se dragi tusirao uzela njegov mob, i iz poruka posumljala, da vodi dvostruki zivot. Iako u prvi mah sokirana, pravila se kao da se nista nije dogodilo, dok se i sama uskoro nije uverila. Sada je u strasnom bedaku. a njen bivsi fura sa drugom odnosno deckom po gradu..

Poruka
2.308
Jedna moja ortakinja, je bila u strasnoj vezi sa deckom 8 meseci. Planirala je i da se vencaju. Extar su se kapirali u svemu, pa i sexu..Bajka je dozivela kraj, tako sto je ona dok joj se dragi tusirao uzela njegov mob, i iz poruka posumljala, da vodi dvostruki zivot. Iako u prvi mah sokirana, pravila se kao da se nista nije dogodilo, dok se i sama uskoro nije uverila. Sada je u strasnom bedaku. a njen bivsi fura sa drugom odnosno deckom po gradu..
Pa onda to nije bila bajka. Ona mu je sluzila kao pokrice.
A i vala tih sluchajeva "hvala bogu" uvek ima...

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Postalo je u zargonu recenoi IN, odnosno U TRENDU, da dobri frajeri sem kres varijanti sa ribama, imaju i svoje drugo JA, tj tajne kombinacije sa drugim momcima, a sve pod izgovorom da oni nisu gay, vec je u pitanju cisto zezanje, i praznjenje jaja..Sta mislite o tome?
Nije dobri frajeri nego sportisti. I to odavno. Sto ne znaci da sportisti nisu i dobri frajeri. :-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.