КО је јачи?

Poruka
20.103
Ти или он......:?: .. (интелектуално,...ма не :zcepanje:)



tugofwaronmoney1pk9.jpg



......... кажу да мушкарци више зарађују,...а да ли је то "увек" тако,.....

потврдите .............или........демантујте..
icon_49.gif
 
Intelektualno je on jači, njegov um ne miruje nikad, a ja volim povremeno da pustim mozak na pašu.:lol:
Plate su nam iste, ali on radi još nekoliko poslova kao "freelancer" pa sve ukupno zarađuje mnogo više.
Ja u stvari ni ne znam koliko on zarađuje jer to nikad nije isto, ali se mnogo ni ne interesujem sve dok imamo dovoljno za udoban život.
 
Ja zarađujem više trenutno tj. imam veću platu ali sam na porodiljskom.
Jednako smo obrazovani i otprilike nam je raspon plata isti ali eto trenutno imam nešto više ... nebitno, to se može menjati :mrgreen:

Intelektualno sam ja jača ali logično je, žensko sam :lol:
 
Oboje smo ljudi sa faktultetskim obrazovanjem, stim da on oduvek radi u struci - predaje u školi, a ja radim u privredi.
Znaći intelektualno smo na istoj ravni.

Dok je prosveta bila baš u bedaku 90-tih moja plata je bila daleko veća nego plata mm, ali onda me je sustigao,
pa u poslednjih nekoliko godina i prestigao po pitanju primanja.
Sad ja treba da počnem na novom radnom mestu ponovo sa većom platom, a prosveta polako ponovo tome prema
dnu lestvice, pošto su plate manje nego za većina zanimanja koja se finansira iz budžeta...

Tako da je taj odnos čija je plata viša, uglavno zavisi od vrste posla kojim se bavite i ekonomskoj situaciji u zemlji,
a ne od toga da li ste muško ili žensko.
 
Ja sam intelektualno jaci, pa se prepirka cesto ovako zavrsi:

pjk-normal.jpg

Ниси укапирао тему,....у
питању је бре лова:)
Правила су се одавно променила.
ЈАЧИ је онај ко има више лове,...па према томе, бриши
ту бруку (слику коју си поставио),која чак нема везе ни са
нечијом интелигенцијом:zper:

ju vazdusasta 666,nisam sujeverna,ali nadam se da ce ti neko brzo promeniti taj broj.ja ne mogu,vec sam pokusala,al sam sve svoje vec podelila


...и ја сам сујеверна, па што написа ту бројку на овој,
мојој теми,..пу, пу, пу,...:zcepanje:
(ако можеш да је преправиш;):worth:

.
 
Ниси укапирао тему,....у
питању је бре лова:)
Правила су се одавно променила.
ЈАЧИ је онај ко има више лове,...па према томе, бриши
ту бруку (слику коју си поставио),која чак нема везе ни са
нечијом интелигенцијом:zper:


.

Ma salim se samo Kisela, ja nikada nisam tukao ni jednu zenu iako sam imao mnogo dobrih razloga za to...
 

Back
Top