Ko je Dragoslav Bokan? Simpatičan striček ili promoter zla?

Oni koji se ne slazu sa secom drveca, bili su na protestu, a oni po Bokani hoce gradjanski rat.
Kako ces sada da spinujes ? :think:

Па ти си тај који спинује. Извлачиш ставри из контекста до те мере да испада да је човек који је против сече дрвећа за грађански рат, а онда се као ишчуђаваш таквом исходу.
 
Ima Bokan presuda koliko hoces.

Видим да има и вас који га мрзите подоста и који бисте му наместили било какву пресуду са осмехом на лицу, само зато што јавно заступа неку српску страну.
 
Poslednja izmena:
Па ти си тај који спинује. Извлачиш ставри из контекста до те мере да испада да је човек који је против сече дрвећа за грађански рат, а онда се као ишчуђаваш таквом исходу.
Znaci ako sam ja protiv secenja drveca i izadjem na protest, onda sam ja po Bokanu ''za gradjanski rat''.... :hahaha:
 
Видим да има и вас који га мрзите подоста и који бисте му наместили било какву пресуду са осмехом на лицу, само зато што јавно заступа неку српску страну.
Onda zastupa vucicevu stranu, a ne srpsku !
 
Znaci ako sam ja protiv secenja drveca i izadjem na protest, onda sam ja po Bokanu ''za gradjanski rat''.... :hahaha:
Koje drveće, o čemu lupetaš? Šikara i šiblje za tebe su velelepni drvoredi?
Tako su tvoje gazde kukale protiv Beograda na vodi, napržili budale kao tebe da protestuju, lepši im bili zarđali šlepovi,
prljavština i ona favela pored Save.
Nemam ja ništa protiv, dok je ovaca biće i čobana, ali ne pokušavaj da objasniš nešto što jednostavno nisi u stanju,
jer višestruko prevazilazi tvoje intelektualne mogućnosti, samo nastavi da pljuješ po Srbiji, ne pokušavaj da obrazložiš,
ne pravi još veću budalu od sebe nego što već jesi...
 
Poslednja izmena:
Koje drveće, o čemu lupetaš? Šikara i šiblje za tebe su velelepni drvoredi?
Tako su tvoje gazde kukale protiv Beograda na vodi, napržili budale kao tebe da protestuju, lepši im bili zarđali šlepovi,
prljavština i ona favela pored Save.
Nemam ja ništa protiv, dok je ovaca, biće i čobana, ali ne pokušavaj da objasniš nešto što jednostavno nisi u stanju,
jer višestruko prevazilazi tvoje intelektualne mogućnosti, samo nastavi da pljuješ po Srbiji, ne pokušavaj da obrazložiš,
samo praviš još veću budalu od sebe nego što već jesi...
Alo da li si ti nekad bio na Sodrosu ? Tamo su drveca stara stoitnama godina, a ne sikara i siblje kao sto laze Bokan,
Sta su rvoje gazde napravile od Beograda - ruglo nad ruglima.
Ja ako se ne salzem sa bokanovim lupetanjem ''ja pljujem po Srbiji'' ???!!!
Ti pravis jos veceg trnvestita od sebe nego sto jesi.
 
Увлачиш нас у лажну дилему. Добро знаш да све протесте инструментализују стране обавештајне службе.
Proteste malinara, suncokretara, prosvetara ...su sigurno ''iprotesti nstrumentalizovani od stranih obavestajnih sluzbi''......""lazma dilema''....
 
Proteste malinara, suncokretara, prosvetara ...su sigurno ''iprotesti nstrumentalizovani od stranih obavestajnih sluzbi''......""lazma dilema''....
Да, лажна дилема: "Ако си против протеста малинара, онда си за Вучића. Ако си за Вучића, онда си против Европе. Ако си против Европе, онда си против напретка и савремене цивилизације, већ си примитивни сељак. Ако си сељак, онда си малинар. Чек, нешто не штима...."
 
Да, лажна дилема: "Ако си против протеста малинара, онда си за Вучића. Ако си за Вучића, онда си против Европе. Ако си против Европе, онда си против напретка и савремене цивилизације, већ си примитивни сељак. Ако си сељак, онда си малинар. Чек, нешто не штима...."
Znaci po tebi kada prosvetari strajkuju iza toga stoje strane obavestajne sluzbe ?
 

OTAC LOGORA JASENOVAC JE ALEKSANDAR KARAĐORĐEVIĆ! Dragoslav Bokan o uzroku svih naših stradanja!​

Predsednik Instituta za nacionalnu strategiju i reditelj Dragoslav Bokan do detalja je objasnio zašto je kralj Aleksandar Karađorđević zapravo kriv za nastanak zloglasnog ustaškog logora Jasenovac​

605749_aleks-karadjord-jasen_f.jpg

Da, zato i kažem da je Aleksandar Karađorđević otac Jasenovca, jer da nije bilo njega, da nije bilo njegovog poteza koji je potpisao, koji je svojom voljom napravio zato što je u tome samo video dobitak za sebe i za svoju porodičnu dinastiju, nikada se logori smrti u Jasenovcu, u kojima je naš narod teško stradao, i to nekažnjeno stradao, do dana današnjeg ne bi desili!
https://informer.rs/vesti/drustvo/7...vic-dragoslav-bokan-jasenovac-krivica-analiza
 
Nije Bokanovo misljenje Srbija.
Тачно, није.
Само је много ближе већинској Србији него што ћеш ти икад бити, са својим снохватицама, које овде мантраш, у очајничким покушајима да релативизујеш немоћ жуте опције, која полако, али сигурно- умире... :lol:
 

Back
Top