Ko je Bora Jovic??????

Ako ne umeš da napišeš bar nešto pametno onda ne piši ništa.
A sada idi da smažeš svoju Božićnu supicu od šargarepice i postaneš superzečić k'o Duško Dugouško.

......to ti ja zelim ukazat cijelo vrijeme,ali nejde...nisi dorastao da komuniciras a jos vise da napises nesto rijecito...a i znanje ti je slabo..vodis se nacionalistickom vodiljom,pa nisi na shvacen ovdje....i.m soo sory..say good by to my litle friend...

......to ti ja zelim ukazat cijelo vrijeme,ali nejde...nisi dorastao da komuniciras a jos vise da napises nesto rijecito...a i znanje ti je slabo..vodis se nacionalistickom vodiljom,pa nisi na shvacen ovdje....i.m soo sory..say good by to my litle friend...

Pa šta bi ti meni mogao da ukažeš na nešto pametno kada traješ tek 20 godina !?

A to, priznaćeš i sam ako si realan, je isuviše tanko i malo da bi moglo da se kod takozvanih hrvata oformi bilo kakav državni kontunuitet i istorija. Pa vama su klinci stariji od čuvene "tisućljetne rvatske povijesti".

Za 20 godina niste mogli ni kupusa dovoljno da iskiselite da bi ste mogli da se uverite u njegov rvatski kvalitet !?

Pa šta bi ti meni mogao da ukažeš na nešto pametno kada traješ tek 20 godina !?

A to, priznaćeš i sam ako si realan, je isuviše tanko i malo da bi moglo da se kod takozvanih hrvata oformi bilo kakav državni kontunuitet i istorija. Pa vama su klinci stariji od čuvene "tisućljetne rvatske povijesti".

Za 20 godina niste mogli ni kupusa dovoljno da iskiselite da bi ste mogli da se uverite u njegov rvatski kvalitet !?

..samo ti kiseli kupus..za drugo i nisi...

Ma šta je moglo da se obavi kada su hrvati i slovenci držali sve ključne pozicije i u vojsci i politici.

Predsednik Vlade hrvat Marković a Načelnik Generalštaba polu hrvat Kadijević !
Predednik SFRJ Mesić.

Šta ti treba više ?

Pitanje je samo, kako se u jednom prelomnom trenutku u višenacionalnoj državi na najvažnijim državnim funkcijama odjednom nađu 3 hrvata.

Zaboravio si Tusa glavnog generala avijacije ili po njihovom zrakoplovstva.

A ministar finansija, sef diplomatije, sef drzavne bezbjednosti..,???

IX (ljubljanske) armije bio je Srbin, Svetozar Višnjic,
V (zagrebacke) vojne oblasti Života Avramovic, Srbin,
VII (sarajevske) armije Milutin Kukanjac, Srbin,
Komandant III (skopske) oblasti bio je Života Avramovic, Srbin,
Komandant I (beogradske) oblasti bio jeAleksandar Spirkovski, Makedonac
komandant vojno-pomorske oblasti Srbin Mile Kandic,
a komandant Ratnog vazduhoplovstva i PVO Hrvat Zvonko Jurjevic.

Svi ključni JNA generali su bili Srbi...

-Života Avramovic,
-Andrija Rašeta,
-Nikola Kandic,
- Dobrašin Prašcevic,
- Mladen Bratic,
- Andrija Biorcevic,
-Života Panic,
-Nikola Uzelac,
-Ratko Mladic,
-Milan Vukovic,
- Pavle Strugar
-Špiro Nikovic.

Uz Kadijevića i Adžića koji su također Srbi.....

Pametnom dosta....

Back