Ko je Bora Jovic??????

Polako, polako!
Do dolaska Stipinog nista nije uradjeno sto se moralo uraditi da se Ustav zastiti,
tako da je Stipici izdajnicka srpska bratija idalno pripremila teren!!!

Perfidno **********se rade, nemaj ni najmanju sumnju!

vidi, taj Bora je i za nas Hrvate negativan lik, ali realno gledano on nije mogao ništa napraviti za vaše imperijalne interese. Da bi JNA uopće ušla u Hrvatsku trebalo je proglasiti izvanredno stanje, koje srećom zahvaljujući mudrosti Bogića Bogičevića nije proglašeno. Taj Bora sve i da je htio nije mogao napraviti puno za vaš servis.

Šta kaže Martić??? Kako mu je u zatvoru?? Jesi li mu rekao da se ti još nadaš uskrsnuću tkz. RSK..

pa da, ovaj apatrid je nesretni martićevac, to je opće poznata stvar.

meni je legendarno , Krajina pada, ovaj zadnji put - Martić zove Miloševića, ovaj mu se jedva javio, ovaj ga pitao ŠTA DA RADI, a Sloba mu kaže u svom stilu "moj ti je savjet da se ubiješ" :D :D :D

Ti si ljubomoran što je Bora pravi Srbin iz Šumandije 1/1 a ti navrnuti Hrbin iz pasivnih krajeva RH.

Priznaj sad!!!

.
images
..

vidi, taj Bora je i za nas Hrvate negativan lik, ali realno gledano on nije mogao ništa napraviti za vaše imperijalne interese. Da bi JNA uopće ušla u Hrvatsku trebalo je proglasiti izvanredno stanje, koje srećom zahvaljujući mudrosti Bogića Bogičevića nije proglašeno. Taj Bora sve i da je htio nije mogao napraviti puno za vaš servis.

Ne znam kolike su ti spoznaje, nije sramota ne znati!
JNA nije trebala uci u Hrvatsku, ona je bila u Hrvatskoj!
Bogic Bogicevic je samo figura u igri zavodjenja Srba za Goles planinu!

Ne znam kolike su ti spoznaje, nije sramota ne znati!
JNA nije trebala uci u Hrvatsku, ona je bila u Hrvatskoj!
Bogic Bogicevic je samo figura u igri zavodjenja Srba za Goles planinu!

da je uvedeno izvanredno stanje time se izazvao legalno građanski rat. hvala Isusu Kristu nebeskom na Bogiću Bogočeviću. Da je proglašeno izvanredno stanje to bi bila direktna objava rata Hrvatskoj, i sa te pozicije bi zaista ispalo da mi vodimo građanski , a ne međunarodni sukob. Tu nas je bog sam spasio. E kad je onda Slobo i bez odluke predsjedništva krenuo sa JNA prema istoku Hrvatske svima je konačno bilo jasno o čemu se tu radi.

Polako, polako!
Do dolaska Stipinog nista nije uradjeno sto se moralo uraditi da se Ustav zastiti,
tako da je Stipici izdajnicka srpska bratija idalno pripremila teren!!!

Perfidno **********se rade, nemaj ni najmanju sumnju!

E to je taj period kada se Amerika po prvi put otvoreno umešala u unutrašnje stvari SFRJ.

I to sam napomenuo da je bila greška tadašnjeg Predsedništva SFRJ i JNA.

Znači da je toliko greška i Jovića. Taj deo je ostao delimično obavijen tajnom oko upliva amertičkih interesa u SFRJ i razlog zašto se nije otovrenije suprotstvaili stranom hegemonizmu.

E to je taj period kada se Amerika po prvi put otvoreno umešala u unutrašnje stvari SFRJ.

I to sam napomenuo da je bila greška tadašnjeg Predsedništva SFRJ i JNA.

Znači da je toliko greška i Jovića. Taj deo je ostao delimično obavijen tajnom oko upliva amertičkih interesa u SFRJ i razlog zašto se nije otovrenije suprotstvaili stranom hegemonizmu.

Gresis, u to vreme Amerika se nije, bar javno, uplitla u unutar Yu odnose, njen zvanican stav tada je bio da je to unutar JU problem!

da je uvedeno izvanredno stanje time se izazvao legalno građanski rat. hvala Isusu Kristu nebeskom na Bogiću Bogočeviću. Da je proglašeno izvanredno stanje to bi bila direktna objava rata Hrvatskoj, i sa te pozicije bi zaista ispalo da mi vodimo građanski , a ne međunarodni sukob. Tu nas je bog sam spasio. E kad je onda Slobo i bez odluke predsjedništva krenuo sa JNA prema istoku Hrvatske svima je konačno bilo jasno o čemu se tu radi.

Vidis samo to bi mogla biti jedna siroka tema!
Bogic Bogicevic , nije ko fol, bio za uvodjenje vanrednog stanja, jer eto Srbi u Hrvatskoj, mi ne mozemo ustavno da vas stitimo
zato sto je Srbin Bogic protiv toga!
Podmukla igra srpskih veleizdajnika, koju je vodio Bora Jovic, a dirigovao Slobodan Milosevic!!!

Ne, ne, gresis opet!
Mesic je po ustaljenom redosljedu postao predsjednik predsjednistva!
Nemoj da te buni neslaganje sa njegovim izborom, to je bila kupovina vremena da se odredjene stvari odigraju za mandata Srbina Bore!!

Ma šta je moglo da se obavi kada su hrvati i slovenci držali sve ključne pozicije i u vojsci i politici.

Predsednik Vlade hrvat Marković a Načelnik Generalštaba polu hrvat Kadijević !
Predednik SFRJ Mesić.

Šta ti treba više ?

Pitanje je samo, kako se u jednom prelomnom trenutku u višenacionalnoj državi na najvažnijim državnim funkcijama odjednom nađu 3 hrvata.

Poslednja izmena:
Ma šta je moglo da se obavi kada su hrvati i slovenci držali sve ključne pozicije i u vojsci i politici.

Predsednik Vlade hrvat Marković a Načelnik Generalštaba polu hrvat Kadijević !
Predednik SFRJ Mesić.

Šta ti treba više ?

Pitanje je samo, kako se u jednom prelomnom trenutku u višenacionalnoj državi na najvažnijim državnim funkcijama odjednom nađu 3 hrvata.

Naravno, i uz pomoc Srba kakav je Jovic i Milosevic, analiticki tim postavljen jos 74. nije omasio!

...mali,pripazi na lijekove...vidim da ti rade lose...

..hahahaha..ti si mnogo smesan...redosljed je bio da Hrvat dodje na celo,ali u tim danima to nije igralo ulogu...

..rekao je ono sto su i vrapci vec znali...a zadatak nije obavio nikakav..kako dosao tako se i vratio...bez imalo moci i sanse da bilo sta uradi..

Ako ne umeš da napišeš bar nešto pametno onda ne piši ništa.

A sada idi da smažeš svoju Božićnu supicu od šargarepice i postaneš superzečić k'o Duško Dugouško.

Back