Ko je Bora Jovic??????

Pa kako onda mozes uoste da propagiras da je 5 oktobar imao nekakve propuste?

Ako je 5 oktobar imao propuste,imao je jedino zato sto nije dovoljno Srba izginulo tog dana.

Znas sta, ipak je one idiote trebalo skinuti sa vlasti a to sto su zasjeli drugi idioti je drugi problem.
Htio sam reci da ta pozitivna energija promjena nije rezultirala nicim konkretnim!

Тај фамозни 5. Октобар је изгледа пун пропуста.

Zato je baš potreban 6.oktobar.

Mada mi je sumnjivo što je baš onaj ko je najviše tražio da se napravi taj novi 6. oktobar otišao pre neki dan da pase travu na Božijim livadama.... to nije tek tako slučajnst ...... videćemo uskoro ko će biti novi prvi glas demonacističkog hora BG dečaka.

Bora Jovic je prvi srpski veleizdajnik, jer je kao predsjednik predsjednistva bivse YU, neizvrsenjem
ustavne obaveze omogucio ( LEGALAN) genocid nad Srbima bivse Austrougarske!

Meni se čini a možda i grešim da ga je na mestu Predsednika Predsedništva SFRJ zamenio Mesić.

Odlično se sećam da je Mesić došao posle ucene SAD-a jer je po ključu sledeći morao da bude iz Hrvatske i da su mu oni dali odrešene ruke da radi šta je želeo. A to je greška kompletnog tadašnjeg Predsedništva i vrha JNA. Uplitanje Amerike u unutrašnje stvari druge nezavisne države.

Srbija i još 3 republike tražile su da ne bude Mesić već bilo ko drugi iz Hrvatske.

Posle toga Jović nije imao baš neki uticaj u državnom aparatu SFRJ.

Poslednja izmena:
Meni se čini a možda i grešim da ga je na mestu Predsednika Predsedništva SFRJ zamenio Mesić.

Odlično se sećam da je Mesić došao posle ucene SAD-a jer je po ključu sledeći morao da bude iz Hrvatske i da su mu oni dali odrešene ruke da radi šta je želeo. A to je greška kompletnog tadašnjeg Predsedništva i vrha JNA. Uplitanje Amerike u unutrašnje stvari druge nezavisne države.

Srbija i još 3 republike tražile su da ne bude Mesić već bilo ko drugi iz Hrvatske.

pa da Mesić je imao odriješene ruke a morao je bježati iz Beograda da ga ne ubiju. kad je naredio da se vojska vrati u kasarne skoro nije dobio metak. nema šta, odriješene ruke do nebaaaaaaaaaaa.

Polako, polako!
Do dolaska Stipinog nista nije uradjeno sto se moralo uraditi da se Ustav zastiti,
tako da je Stipici izdajnicka srpska bratija idalno pripremila teren!!!

Perfidno **********se rade, nemaj ni najmanju sumnju!

..koje odresene ruke????....Mesic je tada imao moc ne vecu od cistaca ulice ispred zgrade predsjednistva.....Milosevic i srpski generalstab je vec imao plan i program...

Back