Ko je Bora Jovic??????

Nije on kriv za ono sto je ucinio, vec je KRVAVO kriv za ono sto nije ucinio!!!!
Kapiras?

On je kriv za nesto sto nije ucinio?
O da,........... on je bio toliko mocan da je mogao da promeni odliuke velikih sila, i odluke jugoslovenskih secesionistickih republika, i bio je toliko mocan da je mogao da zaustavi genocid nad Srbima u HR. Zar ne?
Zaeban je taj Bora,.... jaci i od Cak Norisa.

O da,........... on je bio toliko mocan da je mogao da promeni odliuke velikih sila, i odluke jugoslovenskih secesionistickih republika, i bio je toliko mocan da je mogao da zaustavi genocid nad Srbima u HR. Zar ne?

Ako ga vec sa alarmantnom situacijom u Hrvatskoj nisu upoznale sluzbe vojne i civilne bezbjednosti, to je uradila
legitimna delegacija Srba iz Hrvatske jos pocetkom Augusta 90., na sto je ostao apsolutno ravnodusan, te kao
predsjednik predsjednistva nije nista preduzeo u obavezi zastite ustavnog prava srpskog naroda u SR. Hrvatskoj!

Poslednja izmena:
Knjiga koju je napisao a koju ja pomenuh je pisana u obliku memoara sa vrlo preciznim datumima o dogadjajima u kojima je bio svedok.
Znao je dosta toga i to obelodanio , ali se to nekima nije svidelo.
Ne vidim svrhe pominjati Tudjmana u ovom kontestu.
Njemu Hrvati treba da podignu spomenik ko planina a pitanje je kojem bi njegovom Srpskom savremeniku mi Srbi trebalo tako da se zahvalimo ???
PozZz . . .

U ovo vreme o kojem ja govorim jos nije bilo nikakvih odluka velikih sila niti secesionizma YU republika!

Knjiga koju je napisao a koju ja pomenuh je pisana u obliku memoara sa vrlo preciznim datumima o dogadjajima u kojima je bio svedok.
Znao je dosta toga i to obelodanio , ali se to nekima nije svidelo.
Ne vidim svrhe pominjati Tudjmana u ovom kontestu.
Njemu Hrvati treba da podignu spomenik ko planina a pitanje je kojem bi njegovom Srpskom savremeniku mi Srbi trebalo tako da se zahvalimo ???
PozZz . . .

Svakako, jos su daleko intrigantnije one istine koje je precutao!!
Sama funkcija koju je obavljao obavezuje ga!

Back