Ko je bolji? Hendrix, Clapton ili Page?

Ipak nije do ukusa jer ne ocjenjujemo kompozicije u stilu eh kakva pjesma Stairway to Heaven. Page je mozda bio dobar kompozitor, ali je poslusati Cream i uveriti kakav je bio Clapton. Clapton je bio savrsen u uzivo svirci dok je meni Page slican Bregovicu.
Hteo si da kažeš - Bregović je sličan Pejdžu? :D
Crni Brega, kopirao je Pejdža do besvesti, od frizure pa do đonova na cipelama. Nije to lako, kad se ima u vidu da je živeo u socijalističkoj Jugi.
@ tema - kad je u pitanju umeće sviranja gitare, Pejdž ne spada u prvih 50 gitarista, ako ćemo pravo.
 
volim Led Zeppelin,ja sam rodjen 1971
Значи, ниси био али знаш па то је смешно. Вероватно знаш боље од мене колика је била пауза и зашто. Нема везе што сам ја био на концерту, ти ипак то боље знаш?
Цепелине знаш само са плоча а ја сам био и на њиховом концерту!
Смак сам први пут слушао уживо када си ти има 2-3 године.
Тих, 70-тих, одгледао сам брдо живих свирки и могао сам да упоредим гитаристе за разлику од тебе.
 
Legende rock, blues gitare nikada ne umiru i uvijek se spominjao cuveni gitarski trio a to je ko je bolji ili ko je najbolji gitarista svih vremena? U nekim magazinima se iskreno pretjeruje i forsira Page kao najbolji gitarista a to Clapton nije nikada oprostio jer smatra da je nakon Hendrixa najbolji gitarista. Ko je po vama bolji gitarista i kojim redosledom?

Za moj racun Clapton. Mozda je on priblizniji zenama, zbilja ne znam.
Njegova ruka je lagana pa kao da "popuni" prostor u sobi...i smiri sve.

Medjutim, mozda mi je jos drazi JJ Cale...negde su mi slicni, dodju kao medjusobna dopuna. Cale je suptilan. Licno mi je najdraza Sensitive kind. Tako da...bice da mi se laid back dopada.

 
Значи, ниси био али знаш па то је смешно. Вероватно знаш боље од мене колика је била пауза и зашто. Нема везе што сам ја био на концерту, ти ипак то боље знаш?
Цепелине знаш само са плоча а ја сам био и на њиховом концерту!
Смак сам први пут слушао уживо када си ти има 2-3 године.
Тих, 70-тих, одгледао сам брдо живих свирки и могао сам да упоредим гитаристе за разлику од тебе.
hahahahaha moze,ali u snovima.nemas ti pojma o muzici
 
Можда код њих, овде не. И они не изговарају гомиле туђих имена правилно па што би ја њихова морао?
Одомаћено је парпл!
ne.samo neznalice i ekseri ne kažu pravilno.mnoge koje poznajem i koji imaju i preko šesdeset god.i koji imaju 45 kažu pravilno Dip Prpl!ne postoji to odomaceno!mozda u tvom selu ili iz Užice
 

Back
Top