ko je bio uspešniji

hoce li biti vise od tri priznanja u toku sledeceg emseca


  • Ukupno glasova
    23
  • Anketa je zatvorena .

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
cesto na pitanje sta mislite, forumasi odgovaraju sta zele.
znaci da ne bude nesporazuma, pitanje je sta mislite, da li ce napor srpskih politicara dati rezultat??? recimo u toku iduceg meseca, hoce li biti nekog priznanje ili ne... ja verujem, na osnovu onoga sto citam ovde, bice tri do pet priznanja u kracem roku.

Jeremić: Čekamo objašnjenje od UN
28. septembar 2009. | 19:41 -> 20:04 | Izvor: B92
Beograd -- Portparol generalnog sekretara UN Brendon Varma izjavio je da se razmatra protest Srbije povodom boravka delegacije Kosova na zasedanju Generalne skupštine UN.

Vuk Jeremić (FoNet, arhiva)
1696177214ac0f54ced35e982329525_extreme.jpg

Gostujući u Vestima B92, ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić, koji je uložio protest, kaže da Srbija čeka objašnjenje.

“Ne bih ništa želeo da prejudiciram dok ne dobijemo zvanično objašnjenje. Očigledno da je neka država članica UN dala svoje propusnice i prijavila Kosovo kao deo svoje delegacije. To je protivno etičkim pravilima i Srbija očekuje objašnjenje za ovakav postupak”, kaže Jeremić.

On je dodao da je Srbija bila izuzetno aktivana u lobiranju protiv novih priznavanja nezavisnosti Kosova.

“Delegacija Srbije je za ovih nedelju dana imala 70 kontakata sa delegacijama širom sveta. Uložili smo veliki napor da onemogućimo da se određeni broj zemalja privoli da prizna Kosovo. Mislim da će u naredne dve nedelje biti jasno ko je bio uspešniji, mi ili Priština”, kaže Jeremić.
 
pa sad nije kladionica a nemamo ni kvote
za pocetak bi mozda mogao da kazes koliko ti priznanja tipujes a koliko mi?
mada...prilicno nebitan podatak...mislim taj broj u naredne dve nedelje sigurno vam nece obezbediti mesto u UN
 
pa sad nije kladionica a nemamo ni kvote
za pocetak bi mozda mogao da kazes koliko ti priznanja tipujes a koliko mi?
mada...prilicno nebitan podatak...mislim taj broj u naredne dve nedelje sigurno vam nece obezbediti mesto u UN

pa ja sam naglasio da tipujem na tri do pet priznanja. znaci moja procena na osnovu citanja nekih informacija o radu nase diplomatije:worth::worth:
 
Nebitno je da li ce biti priznjana,bitno je ko daje priznanje. Na vasoj strani su Amerika,UK,Nemacka,Francuska, na nasoj Rusija,Kina,Iran,Venecuela,S.Koreja i Kuba... Kada u istoj recenici spomenes S.Koreju,Kubu i Iran,a to nije u negativnom kontekstu,odmah treba da odes u Lazu,dovoljno je to reci...
 
samo da naglasim, ne sta bi ti zeleo, vec da li mislis da nece biti priznanja na osnovu onoga sto cujes ili procitas prilikom pracenja raznih vesti.
nakon mesec dana cemo videti ko je bio"bolje" informisan

To je moje misljenje nikakva zelja.Nasi se nisu bas mnogo potrudili,ali opet trebalo bi vam mnoogo kesa da bi ste ih urazumili!
A na koju tupujes da ce vas priznati u tom vremenskom roku(samo 1 od tih 3 do 5 za koje mislis da ce priznati)!
 
Nebitno je da li ce biti priznjana,bitno je ko daje priznanje. Na vasoj strani su Amerika,UK,Nemacka,Francuska, na nasoj Rusija,Kina,Iran,Venecuela,S.Koreja i Kuba... Kada u istoj recenici spomenes S.Koreju,Kubu i Iran,a to nije u negativnom kontekstu,odmah treba da odes u Lazu,dovoljno je to reci...

potpuno se slazem, ali ne bih o tome...
mada ne zameram kada drugi potenciraju te drzave...po onoj poslovici, poklonjenom se konju ne gleda u zube
 
potpuno se slazem, ali ne bih o tome...
mada ne zameram kada drugi potenciraju te drzave...po onoj poslovici, poklonjenom se konju ne gleda u zube

Razumem ja njih,ali to nije moj nacin razmisljanja,mene u ovoj stvari zanima sustina,takvi smo mi sto slusamo 'Pescanik'. Zato i nisam odgovorio na anketu,ne znam sta da odgovorim,mene to ne zanima toliko,pa i nisam obracao paznju na to u poslednje vreme...
 

Back
Top