Ko - je - Antihrist - ?

:)

Koliko vidim napisala si ovako :

"
Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22).. "

A ne ovako :

"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina. "



Uocavas li razliku ?
Isto je.
Prva Jovanova 2 glava se pise ovako
1. Jovanova 2:18, 19, 22
 
:)

Da i tako se pise , ali ako se vec pise i citira , onda bi mozda bio i red da se citira u potpunosti i bez "skracivanja" ...

Moj citat je bio sa :

http://www.hacbg.org/biblija/biblija.php?K=62&G=2
Gde pise upravo ovako :

"
BIBLIJA ILI SVETO PISMO
Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina."...

Pa ti sad uporedi sta si ti citirala i ovo sto sam citirao ja i sta je "ispusteno" ...!
 
Isto je.
Prva Jovanova 2 glava se pise ovako
1. Jovanova 2:18, 19, 22
:)

Da i tako se pise , ali ako se vec pise i citira , onda bi mozda bio i red da se citira u potpunosti i bez "skracivanja" ...

Moj citat je bio sa :

Biblija - Prva poslanica Jovanova - 2. poglavlje
Biblija online, srpski
www.hacbg.org

Gde pise upravo ovako :

"
BIBLIJA ILI SVETO PISMO
Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina."...

Pa ti sad uporedi sta si ti citirala i ovo sto sam citirao ja i sta je "ispusteno" ...!
 
:)

Koliko vidim napisala si ovako :

"
Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22).. "

A ne ovako :

"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina. "



Uocavas li razliku ?

Primecujes li razliku u tekstu ?
 
Recimo ovako :


:)

Koliko vidim napisala si ovako :

"
Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22).. "

A ne ovako :

"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina. "



Uocavas li razliku ?


Ili :
:)

Koliko vidim napisala si ovako :

"
Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22).. "

A ne ovako :

"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina. "



Uocavas li razliku ?
 
Recimo ovako :





Ili :
:)

Koliko vidim napisala si ovako :

"
Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22).. "

A ne ovako :

"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina. "



Uocavas li razliku ?
Ne :lol: bolje nemoj vise nema svrhe :)

Meni je to isto a ok ako tebi nije :)
 
:)

Ako je "tebi isto" i bez ovog dela , ondaaa...:


"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos?
"
To sam napisala isto:
22 Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

1 Jovanova 2
18 Deco, poslednji je čas, i kao što ste čuli, dolazi antihrist,+ ali već sada su se pojavili mnogi antihristi.+ Po tome znamo da je poslednji čas. 19 Izašli su od nas, ali nisu bili od nas,+ jer da su bili od nas, ostali bi s nama.+ Ali izašli su da bi se videlo da nisu svi od nas.
22 Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?*
To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina.
 
To sam napisala isto:
22 Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

1 Jovanova 2
18 Deco, poslednji je čas, i kao što ste čuli, dolazi antihrist,+ ali već sada su se pojavili mnogi antihristi.+ Po tome znamo da je poslednji čas. 19 Izašli su od nas, ali nisu bili od nas,+ jer da su bili od nas, ostali bi s nama.+ Ali izašli su da bi se videlo da nisu svi od nas.
22 Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?*
To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina.


@ :Arianna :

"
To sam napisala isto:
22 Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

"Ovo" je po tebi - "isto" ?
 
coco bill - U svom postu,postavio si pitanje,ko je antihrist ? osoba A,B ili C.Odgovor je ni jedan. Sva trojica pripadaju Hriscanskoj Crkvi.I Rimo katolici i Pravoslavci,kao
i P:heart:rotestanti,sve tri konfesije ,pripadaju Hriscanskoj Crkvi,koju je osnovao Hrist.Prema tome,niko od nji trojice ne moze biti Antihrist.!!!:heart::heart::heart:
Ili su sva trojica antihriti. Ne bi bilo nista cudno da hriscani proglase ateiste za antihriste, sto bi bilo jako interesantno. Tada bi se i islamisti, kao i sami judejci, koji ne priznaju bozansku narav Isusovu, mogli proglasiti za antihriste...? ...
 
Poslednja izmena od moderatora:
POLYCARP: Chapter VII.—Avoid the Docetæ, and...
Early Church Fathers Index Previous Next

Chapter VII.—Avoid the Docetæ, and persevere in fasting and prayer.

“For whosoever does not confess that Jesus Christ has come in the flesh, is antichrist;” * and whosoever does not confess the testimony of the cross, * is of the devil; and whosoever perverts the oracles of the Lord to his own lusts, and says that there is neither a resurrection nor a judgment, he is the first-born of Satan. * Wherefore, forsaking the vanity of many, and their false doctrines, let us return to the word which has been handed down to us from * the beginning; “watching unto prayer,” * and persevering in fasting; beseeching in our supplications the all-seeing God “not to lead us into temptation,” * as the Lord has said: “The spirit truly is willing, but the flesh is weak.” *
 
Ili su sva trojica antihriti. Ne bi bilo nista cudno da hriscani proglase ateiste za antihriste, sto bi bilo jako interesantno. Tada bi se i islamisti, kao i sami judejci, koji ne priznaju bozansku narav Isusovu, mogli proglasiti za antihriste...? ...
Antihristi su svi oni sto cine dela antihrista :)

„Deco, poslednji je čas, i kao što ste čuli, dolazi antihrist,

ali već sada su se pojavili mnogi antihristi.


Po tome znamo da je poslednji čas. Izašli su od nas, ali nisu bili od nas [...]

Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22)..
 
Poslednja izmena:
Kip-pape.jpg

U ranim počecima nastanka Europske unije, Rimokatolička crkva bila je jedan od glavnih podupirača da se stvori jedna europska super država (Europska unija). Vatikan je, imenovavši apostolskog nuncija, diplomatske veze s EU uspostavio 1970., dok je EU svoje predstavništvo pri „Svetoj Stolici“ osnovao 2006. godine. Kada je donesen Ustav Europske unije 29. listopada 2004., Ustav je potpisan ispred velikog kipa pape, i na taj se način dodatno pokazalo koji autoritet stoji iza formiranja Europske unije.
Reci, koji autoritet stoji iza formiranja Evropske unije?
 
Ili su sva trojica antihriti. Ne bi bilo nista cudno da hriscani proglase ateiste za antihriste, sto bi bilo jako interesantno. Tada bi se i islamisti, kao i sami judejci, koji ne priznaju bozansku narav Isusovu, mogli proglasiti za antihriste...? ...
Šta tebe bole toliko hrišćani pa toliku želju imaš da ih predstaviš kao ljude koji sve druge vide kao zlo?
Zapamti sve ono što pišeš predstavlja tebe jer su to tvoja razmišljanja .... ne druge
Eto šta je tebi interesantno cccccccc
 
Šta tebe bole toliko hrišćani pa toliku želju imaš da ih predstaviš kao ljude koji sve druge vide kao zlo?
Zapamti sve ono što pišeš predstavlja tebe jer su to tvoja razmišljanja .... ne druge
Eto šta je tebi interesantno cccccccc
Imas opsesiju hogaiusa. Nikakvu zelju ja nemam da predstavih tebe ili bilo kog hriscaninan kao zlo. Ma da ima vas hriscana koji bi rado svoje neistomisljenike pobili ako bi mogli i smeli. Jer ne znaju da se na civilizovan nacin raspravljaju sa svojim oponentima.
 
Evo, sta reci na ovo? Tipicno prepucavanje preko plota u nekoj dubokoj provinciji.
Ja ću ti reći jer je vreme da ti već jednom neko kaže.
Jedno je ne slaganje sa nekim i to je ok ali dati sebi za pravo reći šta bi vernici to nije ok jer ne možeš govoriti u tudje ime.
Pogotovo optužbe tipa kako ti nebi bilo čudno da vernici ateiste proglašavaju antihristima.
Pitam se samo šta bi to tebi bilo interesantno jer jesi tako izjavio.
Druga stvar šta fali provinciji ili smatraš da su svi ljudi koji su iz provincije na nižem intelektualnom nivou od tebe?
Lepo sam rekla sve što pišemo prvenstveno govori o nama samima. Mene ne možeš time uopšte uvrediti ali vredjaš sve ljude koji su iz provincije, mislim u pokušaju si da ih uvrediš a nikako ne možeš jer se ti baviš njima ne oni tobom.Ako se malo dublje zagrebe videćemo da svi mi vučemo korene iz neke provincije.
Tako lako baratate nekim rečenicama i ne razmišljajući šta time govorite.
 
Recimo ovako :





Ili :
:)

Koliko vidim napisala si ovako :

"
Ko je lažljivac ako ne onaj ko poriče Isusa kao Hrista?

To je antihrist, onaj koji poriče Oca i Sina“
(1. Jovanova 2:18, 19, 22).. "

A ne ovako :

"
"Prva poslanica Jovanova - 2. glava

22.Ko je lažljivac osim onoga koji odriče da Isus nije Hristos? Ovo je antihrist, koji se odriče oca i sina. "



Uocavas li razliku ?

Ja sam anti hrist jer se uklapam u opis. :per:

Ja sam ubeđen da je Isus Hrist izmišljen lik i da je bajka kao i Hari Poter
 
Što implicira tvrdnja da je Isus = Mihael = DUH?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


2. IVANOVA 1,7
Jer iziđoše na svijet mnogi zavodnici koji
NE ispovijedaju Isusa Krista koji DOLAZI U TIJELU.
To je zavodnik i ANTIKRIST.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Isus sam za se kaže – Ja sam TIJELO.
Isus time kaže – Ja NISAM DUH.

Isus = TIJELO

Duh NIJE Tijelo.
Isus NIJE DUH NIJE MIHAEL.



Isus dolazi u TIJELU – jer je i u TIJELU uznesen.
Onaj koji kaže da je G Isus = Mihael = DUH
taj je ANTIKRIST.
 
u najkracem

antihrist je napisao lazno otkrivenje izmisljajuci, lazuci ili tek plagirajuci sz svete proroke, vekovima negiran u crkvi, a kod nas i dan danas zabranjen na sv. liturgiji; u bibl. kanon je usao zahvaljujuci zapadnoj crkvi, naravno sa Bozjim dopustenjem kako bi imali upozorenje, jer gde druge ako ne u samoj bibliji; na sluzbi, n sv. liturgiji rekoh ZABRANJENO

Iskoristicu priliku da vas obavestim da u engleskoj, tj. na amazonu mozete procitati apocalypse deception od fred hardinga, vrlo informativnu, istorijski potkovanu knjigu, dok na youtubu lik komorusan isto par godina sa 100-nama hiljada pregleda radi dobar posao - the revelation is not what it claims to be itd

ja sam naravno pravoslavan, antihrist koji je napisao lazno otkrivenje je vec osudjen, za dzaba ga cekate, ali to ne znaci da armagedon lobi nece ostvariti antihristov djavolski posao da nas istrebi, depopulise apokalispom - sto pre covecanstvo, a engLesko govorno podrucje je alarmirano kao sto rekoh, se probudi, to ce opsena pre nestati i mnogi zivoti biti SPASENI
 

Back
Top