Ko ima strozije kriterijume?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zenku jeste priroda stavila u poziciju da bira i to nije slucaj samo sa nasom vrstom nego sa vecinom vrsta.
Emancipacija je nebitna jer ne moze iskoreniti zenske nagone. Zena ce uvek ocajnicki traziti nekog ko zaradjuje vise od nje ma koliko bila bogata.
Muskarci jesu u boljoj formi jer se vise i cesce bave sportom.
Poricati bilo sta od ovog sto sam rekao je poricanje ociglednog.

Haha, tek sad vidim u cemu je tvoj problem sa zenskim svetom. Jedna teza ti se ponavlja kroz svaki post na ovih par strana iako blage veze nema sa ovom temom.

Dobro de, istrpi sto zenke beze od tvojih mishica zato sto nemas kintu. Man' se jadikovki po forumu i pocni da se bavis necim unosnim.:lol:

Kod nekog ko ima toliko godina ovakav stav deluje idealistički. :)

samo sebicnima. ljubav je i kad dobijes i kad izgubis i kad se ponovo zaljubis i kad potones..i ljubav je kad imas snage da stalno trazis ljubav, da flertujes, varas, da te varaju, da prezivis i ides dalje nasmijan. kada na ljubav utice novac ona je osakacena a kad ti on treba da bi kupio sex ti si drveni qurton.
ljubav je umjece. to nije samo odnos prema jednoj odredjenoj osobi vec stav, orjentacija karaktera (erich fromm)

I licne uvrede, naravno... Nista novo...Sto se ogranicenosti tice, pozali se psiholozima koji su sproveli istrazivanje i razotkrili ljudsku prirodi. Ja sam se samo slozio sa njihovim konstatacijama. :D

Kakve uvrede, pa izbija ti opis iz svakog slovca koje si otkuckao. Slobodno se slazi sa statistikom koja nije nauka nego kvazinauka ako ti je tako lakse da ublazis svoje nezadovoljstvo.

Haha, tek sad vidim u cemu je tvoj problem sa zenskim svetom. Jedna teza ti se ponavlja kroz svaki post na ovih par strana iako blage veze nema sa ovom temom.

Dobro de, istrpi sto zenke beze od tvojih mishica zato sto nemas kintu. Man' se jadikovki po forumu i pocni da se bavis necim unosnim.:lol:

Ko je to rekao da nemam kintu? Sve sto govorim znam upravo zato sto imam kintu. Inace pogledaj moj broj postova i koliko sam cesto ovde pa ces videti da li jadikujem po forumu ili se bavim necim unosnim. Ali ti i dalje nastavljas sa licnim napadima, sto znaci da je ponestalo municije. :)

samo sebicnima. ljubav je i kad dobijes i kad izgubis i kad se ponovo zaljubis i kad potones..i ljubav je kad imas snage da stalno trazis ljubav, da flertujes, varas, da te varaju, da prezivis i ides dalje nasmijan. kada na ljubav utice novac ona je osakacena a kad ti on treba da bi kupio sex ti si drveni qurton.
ljubav je umjece. to nije samo odnos prema jednoj odredjenoj osobi vec stav, orjentacija karaktera (erich fromm)

Lepo je verovati u sebe, u ljubav kojom smo ispunjeni, samo valjda i drugi oko nas utiču na njen nivo. :) A i džabe mi sva moja ljubav kad nemam s kim da je podelim.

Ko je to rekao da nemam kintu? Sve sto govorim znam upravo zato sto imam kintu. Inace pogledaj moj broj postova i koliko sam cesto ovde pa ces videti da li jadikujem po forumu ili se bavim necim unosnim. Ali ti i dalje nastavljas sa licnim napadima, sto znaci da je ponestalo municije. :)

Kakve veze ima broj postova sa bavljenjem necim?
Sa licnim napadima si poceo ti kad si ostao bez argumenata. Ja se prilagodila tvom maniru i nivou da ne tupim dzabe prste na tastaturi objasnjavajuci ti nesto cemu tvoj mozak nije vichan da skapira.

Znaci kad se zenama ne svidi rezultat istrazivanja, onda je to kvazinauka?

Sto se zenama ne bi svideo rezultat da su muski manje probirljivi i da im je bitna lepota, a zenama kinta? Pa to je sasvim povoljna situacija po zene i jedino bi mogla da smeta ruznim zenskama ili siromasnim muskarcima. To je jedan sasvim normalan statisticki rezultat. :neutral: A statistika jeste kvazinauka jer se ne zasniva na fizickim merenjima, isto ko i psihologija i jos neke koje su nekako na mufte dobile status nauke.

Kakve veze ima broj postova sa bavljenjem necim?
Sa licnim napadima si poceo ti kad si ostao bez argumenata. Ja se prilagodila tvom maniru i nivou da ne tupim dzabe prste na tastaturi objasnjavajuci ti nesto cemu tvoj mozak nije vichan da skapira.

Ima jako veze. Ja tebe nisam vredjao ovako kao ti mene, a nisam ti ni slao dosadne privatne poruke kao ti meni.

Poslednja izmena:
Sto se zenama ne bi svideo rezultat da su muski manje probirljivi i da im je bitna lepota, a zenama kinta? Pa to je sasvim povoljna situacija po zene i jedino bi mogla da smeta ruznim zenskama ili siromasnim muskarcima. To je jedan sasvim normalan statisticki rezultat. :neutral: A statistika jeste kvazinauka jer se ne zasniva na fizickim merenjima, isto ko i psihologija i jos neke koje su nekako na mufte dobile status nauke.

Ajooj.:hahaha::rumenko:

Ima jako veze. Ja tebe nisam vedjao ovako kao ti mene, a nisam ti ni slao dosadne privatne poruke kao ti meni.

Ja sam ti poruke poslala u provil. Moj pp je iskljucen za ljude koji mi nisu na listi kontakata. Poruke u profilu su javne.
No da ih ponovimo i ovde ne bi li se zamislio sta te to tera na svadju u diskusiji i loopetanje bez argumenata.
Kopipejst:
jeka - јuče, 19:39
Miki, procitaj dobro postove pre nego sto mi na njih odgovoris da ne bi diskusija otisla u pogresnom smeru.
Pregledaj diskusiju Uredi Prijavi
jeka - 27.08.2010., 10:51

Zasto se ti sa mnom svadjas na temi i vredjas kad ja sa tobom to ne cinim, nego normalno divanim bez ikakvog jeda?

Inace, Miki, da je tebi Fine, mnogo bi sa manje jeda vodio ovu temu koju si postavio. Krcka tebe nesto zestoko iznutra, ali nije forum mesto gde ces takve stvari resavati.

Ja sam ti poruke poslala u provil. Moj pp je iskljucen za ljude koji mi nisu na listi kontakata. Poruke u profilu su javne.
No da ih ponovimo i ovde ne bi li se zamislio sta te to tera na svadju u diskusiji i loopetanje bez argumenata.
Kopipejst:
jeka - јuče, 19:39
Miki, procitaj dobro postove pre nego sto mi na njih odgovoris da ne bi diskusija otisla u pogresnom smeru.
Pregledaj diskusiju Uredi Prijavi
jeka - 27.08.2010., 10:51

Zasto se ti sa mnom svadjas na temi i vredjas kad ja sa tobom to ne cinim, nego normalno divanim bez ikakvog jeda?

Inace, Miki, da je tebi Fine, mnogo bi sa manje jeda vodio ovu temu koju si postavio. Krcka tebe nesto zestoko iznutra, ali nije forum mesto gde ces takve stvari resavati.

Meni je ovih dana bas super jer sam slobodan od obaveza, ali pogledaj ti tvoje uvrede i omalovazavanje. I nema razloga da mi stalno saljes poruke na profil kao opsesivna obozavateljka.

Meni je ovih dana bas super jer sam slobodan od obaveza, ali pogledaj ti tvoje uvrede i omalovazavanje. I nema razloga da mi stalno saljes poruke na profil kao opsesivna obozavateljka.

U profil se salju poruke u vezi sa diskusijom. :rtfm: U bilo kom drugom pogledu me ne zanima ni muski ni zenski svet. Obozavam svog decka koji je sushta suprotnost tebi (mogao bi da isceprkas njegove postove pa da mu se divis :cool:), a tebi se cudim, zaista, sto si toliko umisljen cak i kad si nepozeljan. :cool:

Ti nijedan jedini argument nisi naveo i kao sto rekoh sam si sebe diskvalifikovao svojim naivnim stavovima.

svako ko cita temu moze vidjeti da se ovde neko izlupetao oko nekakve urodjenosti kriterijuma a moji stavovi (po tebi naivni) su dali rezultat:
Ko je to rekao da nemam kintu? Sve sto govorim znam upravo zato sto imam kintu. Inace pogledaj moj broj postova i koliko sam cesto ovde pa ces videti da li jadikujem po forumu ili se bavim necim unosnim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back