Ko ima E700???! - pomoc...

Boki DX-11

Zainteresovan član
Poruka
262
Imam Samsung E700 na kome je pokvaren ekran i E630 koji je ispravan, pa bih (posto mi je ceo imenik u telefonu) da preko Infrareda prebacim sa E700 na E630!!!

Treba mi neko ko ima E700 da mi kaze kako da dodjem do opcije za slanje celog imenika preko IR, posto se na ekranu ne vidi bas nista...
 
Boki DX-11:
Imam Samsung E700 na kome je pokvaren ekran i E630 koji je ispravan, pa bih (posto mi je ceo imenik u telefonu) da preko Infrareda prebacim sa E700 na E630!!!

Treba mi neko ko ima E700 da mi kaze kako da dodjem do opcije za slanje celog imenika preko IR, posto se na ekranu ne vidi bas nista...
To nemozes,infrared na E700 nemozes povezati sa nijednim telefonom,samo sa kompjuterom!To sam 100% SIGURAN!!!!!Znaci mozes samo na kompjuter prebaciti!!!!!!!!
 
Moze!!! ...I to samo imenik, dok slike i melodije ne mogu...

Pre dva meseca sam imeo drugi kompjuter koji je imao Infrared, ovaj sad nema tako da preko kompa nikako ne mogu (osim da kupim IR, ali to ne dolazi u obzir)...

E700 ima opciju "Send all via Infrared" (misli se na imenik)!!!
 
Ja imam E700 ali ne moze to shto si zamislio.IR na E700 je uradjen tako da moze da komunicira samo sa kompjuterom,a ne i sa nekim drugim telefonom.
Ako hotjesh da se uverish onda probaj da posaljesh.
Pritisnesh desni tast za Phonebook i onda 4 puta pritisnesh na dole i onda levo dugme da udjesh u opciju.i onda opet pritisni levo dugme da oznachish da hotjesh da prebacish i sa SIM i sa telefona brojeve,i onda klikni na desni tast da potvrdish i onda samo pritishesh na levo dugme.:DAli chisto sumnjam da tje ovo da upali.
 

Back
Top