Ko iebe taj i naiebe

Nije mi se desilo ali znam za nekoliko opasnosti - kazna za javni red i mir zbog seksa napolju ako nemas gde jer je seks nemoralan isto kao i u Iranu, hvatanje na bebu i dugogodisnja alimentacija bez da se ista pitas, omca u vidu kredita za stan ili podstanarstvo jer valjda morate to negde da radite, lazna optuzba za seksualno uznemiravanje ili silovanje kao sto se i desava, itd. To su velike opasnosti. Vise problema izaziva potencija nego impotencija.
 
Е, то ми није јасно. Осим ако не живиш искључиво виртуелно.
Ако ипак очекујеш нешто од реалног живота требало би да си свестан да ће те неко и упознати, и видети и те боре, и више кг, и мање цм, и више година... шта год што камуфлираш. Чему то?
mislim da postoje ljudi kojima treba osećaj da su obožavani zbog svojih kvaliteta koje ne poseduju
ako to ne mogu da dobiju na terenu sa lakoćom sa kojom to postižu lica sa naslovnih strana
prepuštaju se gradjenju virtuelnog imidža o sebi u koji pre ili kasnije i sami počnu da veruju.
opasan je teren ovo virtuelno igralište…
 
Ne slazemo se prijatelju. Oni pametni imaju jos plan C i D ako zataji plan B.
Kao Novak Djokovic na terenu:).
desi li ti se nekad moj prijatelju da ti se pomešaju planovi pa strategiju iz plana B ubaciš u plan C
a iz plana D greškom ne uradiš najvažniju stvar…
rad na nekoliko koloseka nije svojstven za obična ljudska bića.
ako ovo umeš da radiš ti si mag manipulacije.
ja bi od tebe pobegla ko diavolo od belog luka.: :lol:
 
desi li ti se nekad moj prijatelju da ti se pomešaju planovi pa strategiju iz plana B ubaciš u plan C
a iz plana D greškom ne uradiš najvažniju stvar…
rad na nekoliko koloseka nije svojstven za obična ljudska bića.
ako ovo umeš da radiš ti si mag manipulacije.
ja bi od tebe pobegla ko diavolo od belog luka.: :lol:
Ne bi, ako me trebas zato sto me volis.
Pobegla bi ko diavolo ako me volis zato sto ti trebam.
 
Рече давно један Радојко да је меснати нож у утроби жене најлепши цвет.
А цветова има разних, већих, мањих, мириснијих, чак постоје и Цветови зла, дивна драма о нашем Првом краљу након Косова. Он је шевио и рођаке и милоснице, жене амбасадора и министара, али је био заљубљиве природе.

Закључак се намеће сам, ако само јеббеш, биће ти лепо а ако мислиш да јеббеш из љубави, најјебаћеш.
 
Poslednja izmena:
Е, то ми није јасно. Осим ако не живиш искључиво виртуелно.
Ако ипак очекујеш нешто од реалног живота требало би да си свестан да ће те неко и упознати, и видети и те боре, и више кг, и мање цм, и више година... шта год што камуфлираш. Чему то?
Zloupotreba moderne tehnologije u korist slabog ega. Pun k kompletno polupanih ljudi koji zive neke imaginarne virtualne zivote provucene kroz filtere.
 

Back
Top