Quantcast

Ko ide u Raj a ko u Pakao,ako uopste postoji?

Manic Street Preacher

Domaćin
Banovan
Poruka
4.180
Nekako mi najlogicnije zvuci Marksovo razmisljanje
"Obecanjem onoga sto slijedi nakon smrti skrece se paznja sa nepravdi u ovom zivotu".
Crkva koristi Raj i Pakao u bibliji
ne bi li omogucila sebi nesmetanu diktaturu..
Mozda su to samo izmisljena mjesta ne bi li se ogranicila svijest naroda,mozda se nesto drugo desava
nakon smrti a mozda ja samo puno s.erem.bice da je ovo zadnje.

Poruka
18.231
Hej necu nikoga da vredjam,samo bih da se ubacim na kratko...mogu da idu zajedno,u smislu da neko moze istovremeno da voli i klasiku i tres..ozbiljno imam druga koji voli i jedno i drugo,cak je na akademiji,svira celo.
Bez obzira na sve,svakome bih preporucila da samo jednom u zivotu (makar) poslusa Mozartov Requiem:-|

ma gledaj,sto se mene tice nek slusa sta god ko hoce,mene to ne dotice. medjutim,ovaj lik je krenuo da me vredja a ja ne slusam ni klasiku ni tres vec Viking,Sympho,Power,Progressive..

za to vreme,Goxy prica kako to slusa zajedno.. otud i moj post

Sonya Skarlet

Zainteresovan član
Poruka
339
Nekako mi najlogicnije zvuci Marksovo razmisljanje
"Obecanjem onoga sto slijedi nakon smrti skrece se paznja sa nepravdi u ovom zivotu".
Crkva koristi Raj i Pakao u bibliji
ne bi li omogucila sebi nesmetanu diktaturu..
Mozda su to samo izmisljena mjesta ne bi li se ogranicila svijest naroda,mozda se nesto drugo desava
nakon smrti a mozda ja samo puno s.erem.bice da je ovo zadnje.

Ma ljudi..niko ne ide nigde posle smrti..kad vam kazem,ja sam naucnik,ja znam!;)

Sonya Skarlet

Zainteresovan član
Poruka
339
Stargate-Valahala-13985391

Nije lose,nije lose...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.