Quantcast

Ko i zbog čega želi da uništi pdf filozofije

KPCTAHK

Ističe se
Banovan
Poruka
2.685
Više od 10 godina nisam uopšte navraćao na ovaj, meni, nekada davno, veoma drag medij, ali sam, na nagovor jedne drage prijateljice, isti počeo da posećujem pre nekoliko meseci želeći da svojim znanjem, htenjem i iskustvom dam svoj doprinos da ovaj medij, naročito meni najdraži pdf - filozofija, opet zaživi i zablista, kao nekada punim sjajem. Od samog pojavljivanja, biće da nekima još uvek smeta i moje kršteno ime - KRSTAN, NAILAZIM NA POTEŠKOĆE - PRAZNOGLAVCI SU OSTALI ISTI, A SAM SAM IM, MRŽNJA I ZAVST U NJIMA JOŠ TINJA, JOŠ UVEK, samo zbog imena i političkog opredeljenja, NA CRNOJ LISTI, ali to sam do sada prevazilazio tako da sam ignorisao sve te zlobne budale i posvećivao se svom poslanstvu - pokušavao da svojim činjenjem te i takve urazumim, a one znanja željne još više nečem pametnom naučim i dušu im oplemenim. Da, negde sam pročitao da strpljenje dušu plemeni i jača, sve sam to stoički podnosio, na gluposti uopšte nisam reagirao, ali kada sam noćas, negde posle 22 časa, navratio na pdf Filozofija, htevši da dam svoj doprinos tako što ću da razjasnim sve aspekte drevne grčke filozofije o smrti kao veoma zastupljenom filozofskom pojmu, bio sam zaprepašten videvši da je moj omiljeni pdf zatrpan najrazličitijim glupostima po "sistemu" a la:

"Šta mislite o Kantovoj Transcenedandnfdn... nešto, logici?

Ja nisam čitala, ali mu ništa ne verujem."

Istog trena sam reagova tako što sam zamolio moderatore pdf Filozofija da reaguju i da ne dozvole da se taj pdf posve obezvredi i uništi besmislicama i iživljavanja dokonih danguba koji se svojim neznanjem i zlobom ponose. naišao sam na novo razočarenje i zaprepaštenje dobivši odgovor od jednog od moderatora da na pdf Filozofija imaju "veselo veče" i da im se pridružim tako što ću i sam da izigravam nekakvog dokonog klovna ...

Zašto se nešto tako uopšte dozvoljava ?
Zašto i zbog čega neko namerno želi da uništi pdf Filozofija ?
Nije li ovo medij na kojem se razmenjuje znanje, iskustvo i pozitivna anergija, a ne šarlatanstvo, gluposti, vandalizmi, sadizmi, banalnosti, trivijalnosti, mržnja i sve ono što ne dolikuje normalno, vaspitanom, obrazovanom i kulturnom čoveku ?

Eurus

Ističe se
Poruka
2.022
A šta je tvoj problem? Je li filozofija kao disciplina tvoje vlasništvo?

I ja sam doktorantkinja protoplanetarno filozofske insuficijencije, tako da su sve teme filozofski utemeljene, hajde reci kako nisu?

Naravno da se razmenjuje pozitivna energija, ne pametim pozitivniju energiju nego sinoć, a bilo je bogami i katarzičnog plakanja.

momcilo95

Domaćin
Moderator
Poruka
4.720
Krstane, teme koje su nepravilno postavljene prepravljene su tako da budu u skladu sa pravilnikom, a one koje su u totalno neprihvatljive obrisane su. Ne vidim oko cega tolika fama, ovaj pdf zaista je zamro u poslednje i tuzno je slusati krike njegovog odumiranja, a teme koje je Eurus otvorila su zapravo privukle mnoge ljude. Razgovaralo se o filozofskim temama na jedan opusten i kolokvijalan nacin.

momcilo95

Domaćin
Moderator
Poruka
4.720
Razni su nacini da se ljudi privuku k mudrosti filosofije, a jedan od nacina jeste da ih i kroz salu zainteresujete, pa ih onda vremenom navodite na ozbiljne razgovore. Broj ljudi koji ovde aktivno ucestvuje stvarno je mali, a nama su se juce prikljucili neki ljudi koji nikada ranije ovde nisu obitavali, a posecenost je bila enormna.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
37.750
Razni su nacini da se ljudi privuku k mudrosti filosofije, a jedan od nacina jeste da ih i kroz salu zainteresujete, pa ih onda vremenom navodite na ozbiljne razgovore. Broj ljudi koji ovde aktivno ucestvuje stvarno je mali, a nama su se juce prikljucili neki ljudi koji nikada ranije ovde nisu obitavali, a posecenost je bila enormna.
Kvantitet ...

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
37.750
Pa preko kvantiteta do kvaliteta

Auuu ... aha... da, da čitao sam u politikinom zabavniku ! Ne slažem se sa šarenilom zabavnika, što bi rekla tvoja simpatija.

Ti ne radiš ovde za evre, pa ni za cente, dakle ...ne hiperprodukcija, već kvalitet

Ja primim od Profesora Krstana Kovjenića primedbu, prvo kao vaspitnu meru, pa onda gledam na filosofiju i stav, iako se sa njim ne slažem u svim stvarima.

KPCTAHK

Ističe se
Banovan
Poruka
2.685

I ja sam doktorantkinja protoplanetarno filozofske insuficijencije, tako da su sve teme filozofski utemeljene, hajde reci kako nisu?

Naravno da se razmenjuje pozitivna energija, ne pametim pozitivniju energiju nego sinoć, a bilo je bogami i katarzičnog plakanja.
Да, наравно, све сто то и доказали отворивши тему и поткрепивши је на начин а la:

"Šta mislite o Kantovoj Transcenedandnfdn... nešto, logici?

Ja nisam čitala, ali mu ništa ne verujem.
"
Разумео бих све то, радо бих се и лично придружио таквом "размишљању и пропагирању филозофије", али само да сте ту и такву тему покренули на овом месту:

https://forum.krstarica.com/threads/smesna-strana-filozofije.821028/

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
37.750
Poštovani Krstane,
delim i razumem Vašu bojazan i ja sam Isto uznemirana ovakvim nedopustivim i neprihvatljivim vandalizmom. S'obzirom na moje veze u miliciji i tužilaštvu,dobila sam informaciju iz pouzdanih izvora da naravno,vatikan,crni papa i soroš,kao i sve drugo,žele da unište i ovaj predivni i tako cenjeni,prebitni podforum, da bi napakostili pre svega Vama i drugim ISKONSKIM,pravim filozofima i očito preinteligentnim individuama a potom i čitavoj Državi,ova zavera naime ide čak do Vlasotinaca i Belotića i kao konačan cilj ima da uništi Srbstvo,filozofiju,pozitivno energiju i panopticizam i izvrši Sunovrat moralnih vrednosti paralelopipedske indoktrinacije rekonvalescentne konvergencije. ALI! Mi ćemo ih Zaustaviti! Nesmemo dopustiti da nešto toliko prebitno i odavno prevazidjeno i izumrlo kao što je smrdljivi forum propadne i izvrgne se ruglu! To su ozbiljne stvari bre! SRBIJAAA
Iskreno vaša,
Tijana Janićijević.
Jao, ajde... pa možemo i tako ...

momcilo95

Domaćin
Moderator
Poruka
4.720
Auuu ... aha... da, da čitao sam u politikinom zabavniku ! Ne slažem se sa šarenilom zabavnika, što bi rekla tvoja simpatija.

Ti ne radiš ovde za evre, pa ni za cente, dakle ...ne hiperprodukcija, već kvalitet

Ja primim od Profesora Krstana Kovjenića primedbu, prvo kao vaspitnu meru, pa onda gledam na filosofiju i stav, iako se sa njim ne slažem u svim stvarima.
Siguran sam da ovde ima jos mnogo kvalitetnih ljudi i pronicljivih sagovornika koji nisu ni otkrili filozofiju. Ne trazim ja hiperprodukciju nwgo zelim da veci broj ljudi ucestvuju u razgovoru. Na pdfu ima samo par nas koji s vremena na vreme pustimo neku poruku i to je to...

KPCTAHK

Ističe se
Banovan
Poruka
2.685
Na kraju krajeva,rasprava u svakom trenutku moze da se vrati na kolosek ozbiljnih razgovora i filozofskih rasprava, bez opustenog tona.
Као модератор пдф Филозофија морали сте да приметите да већ постоји тема СМЕШНА СТРАНА ФИЛОЗОФИЈЕ и да се такви постови тамо постављају, а не да се тиме затрпава цео пдф …

tamara blagojevic

Primećen član
Poruka
781
Poštovani Krstane,
delim i razumem Vašu bojazan i ja sam Isto uznemirana ovakvim nedopustivim i neprihvatljivim vandalizmom. S'obzirom na moje veze u miliciji i tužilaštvu,dobila sam informaciju iz pouzdanih izvora da naravno,vatikan,crni papa i soroš,kao i sve drugo,žele da unište i ovaj predivni i tako cenjeni,prebitni podforum, da bi napakostili pre svega Vama i drugim ISKONSKIM,pravim filozofima i očito preinteligentnim individuama a potom i čitavoj Državi,ova zavera naime ide čak do Vlasotinaca i Belotića i kao konačan cilj ima da uništi Srbstvo,filozofiju,pozitivno energiju i panopticizam i izvrši Sunovrat moralnih vrednosti paralelopipedske indoktrinacije rekonvalescentne konvergencije. ALI! Mi ćemo ih Zaustaviti! Nesmemo dopustiti da nešto toliko prebitno i odavno prevazidjeno i izumrlo kao što je smrdljivi forum propadne i izvrgne se ruglu! To su ozbiljne stvari bre! SRBIJAAA
Iskreno vaša,
Tijana Janićijević.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
37.750
Siguran sam da ovde ima jos mnogo kvalitetnih ljudi i pronicljivih sagovornika koji nisu ni otkrili filozofiju. Ne trazim ja hiperprodukciju nwgo zelim da veci broj ljudi ucestvuju u razgovoru. Na pdfu ima samo par nas koji s vremena na vreme pustimo neku poruku i to je to...
Aa, pa onda se to drugačije radi, profesore u pokušaju.

Didaktika i dinamika, zahteva rad i program radova tema.

To je ozbiljan posao da privučeš jednog, a ne petoricu na filosofiju !

To je POZIV (poziva te nešto), a ne POSAO (ne odrađuje se)

KPCTAHK

Ističe se
Banovan
Poruka
2.685
Ако је то једини начин да се омасови, да буде већи квантитет и, наравно, завидан квалитет онда сте на странпутици - сви они који су нормални и држе до свог достојанства ће такав пдф заобићи … :mrgreen:

KPCTAHK

Ističe se
Banovan
Poruka
2.685
Диогене, ти ли си ? Изађи из бачве и покажи своје прљаво лице, луталице ! :mrgreen: :pop:

tropicoflame

Aktivan član
Poruka
1.094

protoplazmo moja :heart:

tropicoflame

Aktivan član
Poruka
1.094
Poštovani Krstane,
Iskreno vaša,
Tijana Janićijević.
zaboravila si da stavis vasa odana tamara i tako to.... tad bi ti pismeno dobilo na trezini :lol:

momcilo95

Domaćin
Moderator
Poruka
4.720
Као модератор пдф Филозофија морали сте да приметите да већ постоји тема СМЕШНА СТРАНА ФИЛОЗОФИЈЕ и да се такви постови тамо постављају, а не да се тиме затрпава цео пдф …

Pa i ta tema je slabo posecena, a i ona je previse uopstena. Ovde se cak nominalno ne radi o smesnim temama, one su, ako ste citali naslove vrlo ozbiljne, ali je ton kojim smo o njima govorili juce bio saljiv. Kao sto sam rekao, mozete se u svakom trenutku ukljuciti u diskusiju i razgovor vratiti u ozbiljan ton.