Ко гласа за Руску странку?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
78.376
Дакле, имамо странке националних мањина чији је основни задатак да штите права националних мањина.

Тако имамо бошњачке, албанске, мађарске, влашке итд. странке (а Србија је земља богата националним мањинама) које и у програму и у деловању имају за циљ заштиту интереса националних мањина.

За њих не постоји цензус од, некада 5 %, а данас 3 %, већ тзв. природни праг. Захваљујући томе и бошњаци и мађари и албанци могу у републички парламент, као и у парламенте локалних самоуправа и бојбођанерску скупштину.

Кад је законодавац стварао одредбе закона којим се штите политичка права нац. мањина, није баш имао у виду да може доћи до злоупотреба овог права. Тако смо имали Ђоку Влаха са странком Ни један од понуђених одговора (једном је, у једном кратком мандату ова странка имала једног посланика, не и Ђоку Влаха, јер је он био други на листи, а Ђока Влах више воли да буде посланик, него 'леба да једе). 2016. неке зелене који су били, шатро, словаци.

А ових дана имамо велики политички проблем са тзв. Руском странком, која ће, можда, у Нишу бити кап која прелива чашу...тј. тас на ваги.

Ко су људи који гласају за Руску странку? Руси, свакако нису. Мада имамо данас доста Руса у Србији, они нису држављани Србије. Имамо Русе који јесу наши држављани (нпр. Виктор Троицки. Његова породица је, чини ми се, дошла 1917. године у Србију и ту и остала.

Идеја је да странка националне мањине чува посебност националне мањине, а не да идеја буде изврдавање изборних правила, како би се прекрајала изборна воља грађана.

Русобуљче још једном под паролом "патриотизма" варају овај напаћени народ, а овај пут му краду изборну вољу.

Руска странка у Нишу животари већ дуго, провлачи се са по једним одборником по нишкој политици, а чланови добијају плаћена места по општинским комисијама (и о томе планирам да отворим посебну тему, како нижи политичари по општинама узимају лову од општине), а да при том нигде нема борбе за права Руса у Србији.

Зашто русоволи гласају за странку која не штити интересе Руса, већ искључиво своје ситне крезубе интересе?

Јучер сте имали проблем са Србима из Босне а данас имате проблем са Русима .

Јучер су били непријатељи Срби из Босне а данас Руси

Интересантно је да свако ко се не уклапа у ваш калуп онога што би ви желели да постигнете постаје озлоглашени непријатељ , таргетиран , нападан и оспораван .

Ваша визија демократије је доста забрињавајућа , демократија је све док се ради како ви желите и док се гласа за оног за кога ви желите , просто сте јако интерсантни .

Интересантно је да свако ко се не уклапа у ваш калуп онога што би ви желели да постигнете постаје озлоглашени непријатељ , таргетиран , нападан и оспораван .
Да умеш да читаш, комуњарко, прочитала би да сам написао да се Руска странка не уклапа у законски калуп, онога што је законодавац желео кад је смислио систем политичке заштите националних мањина у изборном поступку.

Ваша визија демократије је доста забрињавајућа , демократија је све док се ради како ви желите и док се гласа за оног за кога ви желите , просто сте јако интерсантни .
Демократија је да партија националне мањине има природни праг, а Руска странка у Нишу није странка националне мањине, већ продужена рука власти која преваром обезбеђује незаслужен политички утицај.

Не рисе, комуњарко.

Немам проблем са Русима, него са Србима који под лажном борбом за права руске националне мањине злоупотребљавају изборни систем.

Руска странка ни са Русима ни са Русијом немају никакве везе, а годинама пију крв грађанима Ниша.

Чак идете толико далеко да ви одлучујете ко је грађанин Ниша , ко је ослободио Ниш а ко га је окупирао на локалним изборима .

Људи гласају за кога желе да гласају и на основу тих гласова се саставља нова власт .нема да се љутиш после тога .

политка је мутна бара пуна крокодила .

Чак идете толико далеко да ви одлучујете ко је грађанин Ниша , ко је ослободио Ниш а ко га је окупирао на локалним изборима .

Људи гласају за кога желе да гласају и на основу тих гласова се саставља нова власт .нема да се љутиш после тога .

Људи гласају за кога желе, и сви остали морају да пређу цензус од 3 %, а ови што годинама паразитирају на леђима грађана са 1,5 одсто се врте по нишкој политичкој сцени годинама.

Могао је и Парандиловић и Банана да добију одборника онда, имали су више гласова од квазируске странке.

Демократија је да партија националне мањине има природни праг, а Руска странка у Нишу није странка националне мањине, већ продужена рука власти која преваром обезбеђује незаслужен политички утицај.

Полтика је чудо и свака партија , на овај или онај начин вара своје бираче .свака има своју преизборни програм који представи и људи по томе одлучују ..

не могу ја да наредим некоме да не гласа за руску странку и не желим да га после гласања нападам , него , ако имам неки програм , онда ћу радити на томе да га приволим да следећи пут гласа за странку коју ја водим ..а , то што ви радите овде, дрвље и камење на гласаче јер вам се не допада њихов избор , то није лепо

Полтика је чудо и свака партија , на овај или онај начин вара своје бираче .свака има своју преизборни програм који представи и људи по томе одлучују ..

не могу ја да наредим некоме да не гласа за руску странку и не желим да га после гласања нападам , него , ако имам неки програм , онда ћу радити на томе да га приволим да следећи пут гласа за странку коју ја водим ..а , то што ви радите овде, дрвље и камење на гласаче јер вам се не допада њихов избор , то није лепо

Знаш који је програм Руске странке у Нишу?

Програм је да због имена навуку русоволне будале да гласају за њих, а затим да добију једног одборника, да са још неким ко је добио одборника или два формирају одборничку групу, а затим да као одборничка група имају места по скупштинским комисијама и одборима.

Само у Граду Нишу (без градских општина) има преко 180 места у комисијама и одборима.

Скоро сам упознао особу чији родитељ је испред Руске странке члан неке комисије где добија 2000 динара по једном састанку комисије.

Ништа заштита руске националне мањине. Никада од руске странке се ништа, чак ни формално, није чуло о заштити руске националне мањине.

Знаш који је програм Руске странке у Нишу?

Програм је да због имена навуку русоволне будале да гласају за њих, а затим да добију једног одборника, да са још неким ко је добио одборника или два формирају одборничку групу, а затим да као одборничка група имају места по скупштинским комисијама и одборима.

Само у Граду Нишу (без градских општина) има преко 180 места у комисијама и одборима.

Скоро сам упознао особу чији родитељ је испред Руске странке члан неке комисије где добија 2000 динара по једном састанку комисије.

Ништа заштита руске националне мањине. Никада од руске странке се ништа, чак ни формално, није чуло о заштити руске националне мањине.

Само констатујем да нико није будала , да нико не присили гласача .Ево , понуди се руска странка на изборима и ти погледашп ко води ту странку и по томе одлучиш .Постоји нешто што се зове слободна воља , на ту вољу може да се утиче на разне начине , али када се на крају донесе одлука , не би требало да буде реваншизма и не би требало да буде осуде .

свако гласа за кога жели

Za ovo si u pravu i to mi najvise i smeta
Politika bi trebala biti vestina omogucavanja kvalitetnije drzave
Ne loviste krokodila il prevaranata
Ruska stranka bi trebala biti proruska, okupljati rusku manjinu u srbiji i imati za cilj bolji zivot rusa u srbiji
Ova ocito postoji da bi nekoliko pojedinaca punilo dzepove

Za ovo si u pravu i to mi najvise i smeta
Politika bi trebala biti vestina omogucavanja kvalitetnije drzave
Ne loviste krokodila il prevaranata
Ruska stranka bi trebala biti proruska, okupljati rusku manjinu u srbiji i imati za cilj bolji zivot rusa u srbiji
Ova ocito postoji da bi nekoliko pojedinaca punilo dzepove

У свим странакма постоје људи чији циљ није унапређење живота грађана , него попуњавање сопственог банковног рачуна

али не видим поенту да се овде анализира ко гласа за руску странку , гласа ко жели ..до јучер им је та странка била небитна , чак је неко и написао на теми "Ослобођен Ниш" , како је руска странка добила 1 посто и како то може да набије себи у ...јер не може ни о чему да одлучује.

Оно у смислу ко их е... и то су написали на теми док су славили ослобођење Ниша ...

А то да сам комуњара је давно прошло време , прелазим у четнике .

Драгољуб Михаиловић је целим својим бићем и постојањем био прозападни човек.

У које то четнике прелазиш?

Свакако не у Југословенску војску у отаџбини која је 100 % била прозападна.

Драгољуб Михаиловић је целим својим бићем и постојањем био прозападни човек.

У које то четнике прелазиш?

Свакако не у Југословенску војску у отаџбини која је 100 % била прозападна.

У четнике Саве Дерикоње .

А зар није Запад издао Дражу ?

Није ни битно четника више и нема на изборима , нема ни једне партије која представља њихов покрет .додуше нема ни комуниста .

Јучер сте имали проблем са Србима из Босне а данас имате проблем са Русима .

Јучер су били непријатељи Срби из Босне а данас Руси

Postovana nismo imali "jucer" imali smo juce tj, u nedelju dakle prekjuce.

Ta tzv. stranka je napravljena kao sto rece Alter-Ego da odvuce sludjene da ne napisem tezu rec kao sto je glupe ljude
u neku dimenziju koja ce av - kerini - dzelatu nasem najnovijem , dati dodatnu prednost od makar par %
sto ce se pokazati kao dovoljno da se "nametne" u odredjenim sredinama apsolutna vlast ovog avETA koji je najahao i ne zna da stane.
Pad ce biti bolan kada se "raja" (da me shvate i razumiju razni) osvesti i ne da glas vise za najvece zlo po Srbiju jos od Titinog vremena.

Дакле, имамо странке националних мањина чији је основни задатак да штите права националних мањина.

Тако имамо бошњачке, албанске, мађарске, влашке итд. странке (а Србија је земља богата националним мањинама) које и у програму и у деловању имају за циљ заштиту интереса националних мањина.

За њих не постоји цензус од, некада 5 %, а данас 3 %, већ тзв. природни праг. Захваљујући томе и бошњаци и мађари и албанци могу у републички парламент, као и у парламенте локалних самоуправа и бојбођанерску скупштину.

Кад је законодавац стварао одредбе закона којим се штите политичка права нац. мањина, није баш имао у виду да може доћи до злоупотреба овог права. Тако смо имали Ђоку Влаха са странком Ни један од понуђених одговора (једном је, у једном кратком мандату ова странка имала једног посланика, не и Ђоку Влаха, јер је он био други на листи, а Ђока Влах више воли да буде посланик, него 'леба да једе). 2016. неке зелене који су били, шатро, словаци.

А ових дана имамо велики политички проблем са тзв. Руском странком, која ће, можда, у Нишу бити кап која прелива чашу...тј. тас на ваги.

Ко су људи који гласају за Руску странку? Руси, свакако нису. Мада имамо данас доста Руса у Србији, они нису држављани Србије. Имамо Русе који јесу наши држављани (нпр. Виктор Троицки. Његова породица је, чини ми се, дошла 1917. године у Србију и ту и остала.

Идеја је да странка националне мањине чува посебност националне мањине, а не да идеја буде изврдавање изборних правила, како би се прекрајала изборна воља грађана.

Русобуљче још једном под паролом "патриотизма" варају овај напаћени народ, а овај пут му краду изборну вољу.
Ja glasam za Rusku stranku i sto puta sam veci srpski patriota
od vas kvinslinga Natofila

:D

Postovana nismo imali "jucer" imali smo juce tj, u nedelju dakle prekjuce.

Ta tzv. stranka je napravljena kao sto rece Alter-Ego da odvuce sludjene da ne napisem tezu rec kao sto je glupe ljude
u neku dimenziju koja ce av - kerini - dzelatu nasem najnovijem , dati dodatnu prednost od makar par %
sto ce se pokazati kao dovoljno da se "nametne" u odredjenim sredinama apsolutna vlast ovog avETA koji je najahao i ne zna da stane.
Pad ce biti bolan kada se "raja" (da me shvate i razumiju razni) osvesti i ne da glas vise za najvece zlo po Srbiju jos od Titinog vremena.

То ко ће за кога да гласа је ствар избора сваког појединица , али да се овде врши отворена хајка на људе који другачије гласају је заиста постало мизерно .

осим тога ЈУЧЕ сте написали на теми док сте славили "ослобођење" Ниша како је руска странка добила 1 посто гласова и како их може цитирам " набити себи у д.."

Време је за партију Америчанки/а ..... Натоггуззи на окуп

:deda2::deda:
Већ постоји.

Screenshot-2024-03-03-at-11-51-18-247-dr-Dragan-Milic-o-eliminaciji-liste-cekanja-na-kardiohirurgiji-i-reakcijama-ministarke-43_21-YouTube-1000x560.jpg

Back