kalama
Aktivan član
- Poruka
- 1.558
Upravo je bio prilog na dnevniku za Vetrenjace i kao radjeni su ispiti eto da se rade Vetrenjace u Vojvodini ulog kapitala 1 milijarda €.Bas super ali to mi nekako malo mucno,ja ne znam da li vi ostali ovde uvidjate takodje kao i ja ili se to meni cini ali sve nesto neki ulozi u Vojvodinu a ovamo neke price otcepljenje,nezavisnost itd. ne znam ali imamm neki osecaj da je to isto ko u Ex-YU Srbi placaju a sve se tudje gradi i na kraju mi placamo i mi smo "Losi momci".Zar stvarno nema u Srbiji negde neko drugo mesto gde ima takodje puno Vetra,da se pravi Auto put itd.
RAZMISLITE??? Logika ili ...
RAZMISLITE??? Logika ili ...