Quantcast

Ko dobija nagradno?

nindza52

Zainteresovan član
Poruka
309
nemoguce da nema jos neka cepulja sem njega !

i stvarno...ko zna koliko cepulja postoji po raznoraznim jedinicama koje samo zato sto su miljenici ( k-dant je derpe :!: ), ceravci ( oni koji se cere kad k-dant prica :!: ), kezavci ( isto to samo se keze :!: ), klimaci ( klim-klim.. k-dant mu kaze -ti si mentol.. a on i dalje klim-klim.. :!: ), lepo vaspitani ( dobro jutro sefe ..moze kafa ? :!: ), perspektivni ( ovaj mu je veza, onaj mu je veza.. :!: ), upuceni ( ja sefe znam jednog sto ima..pa bih mogao da pitam..mislim da nece biti problema.. :!: ), glasnogovornici ( dere se za vreme smotre sto grlatije moze :!: ), nebeski ( uvek su nekako tu negde , stalno prisutni..sa razlogom ili bez njega :!: ), .... dobijaju nagrade...
Da ne bude da sam ogorcen jer nikad nisam dobio..naprotiv..imam se cime pohvaliti..ali brateeeeee
secam se svog kolege ( ne volim ga ali moram ga citirati ):
:arrow: Ja predlozim za nagradno osobu X, osoba X dobije nagradno...naravno ja ne dobijem
:arrow: Ja predlozim osobu Y, osoba X dobije nagradno....naravno ja opet ne dobijem
:arrow: Ja ne predlozim nikog, osoba X dobije nagradno....naravno ja opet ne dobijem...
pa ti vidi...

maverich

Primećen član
Poruka
683
Radim 10 godina i jedino sam do sada dobio nagradno odsustvo 7 dana i to za najvecu glupost na ovome svetu!!!Odredili mene kao mladog vodnika da odem u k-du brigade i pomognem u organizaciji proslave(citaj:prigodne zakuske) povodom dana brigade...ceo dan sam sedeo u kuhinji,pio i jeo kao strvina(ovo kao je da bih se razlikovao od strvine) i na kraju dobio 7 dana...toliko o tome koliko vode racuna kome daju nagradno,znaci knjige,pohvale,nagradni dani idu po redu a novcana nagrada u 95% slucajeva ide stekarama,poltronima ,uvlakacima ili kako god a 5% LJUDIMA KOJI SU JE I ZASLUZILI........

SS88

Primećen član
Poruka
915
A zasto ja do sada nikada nisam dobio nagradno?
Jesam jednom 5 dana kad su gasili jedinicu,pa ajd redom da daju svima(bilo bi jako uocljivo da mi nisu ni tad dali)..al kad sam trazio da iskoristim, a oni mi obrisali iz dosijea!?
(isti ti ljudi koji su mi dali,rade i u novoj jedinici i prave se ludi)

EiPeD

Zainteresovan član
Poruka
464
E moj meverich ja sam u 2007. napunio 25 godina efektivnog staza sa "ularima" na glavi i nisam dobio ni kinte. U normalnoj firmi bi dobio bar pozlaceni sat za tolku odanost firmi. Poceo sam u JNA preko VJ i na kraju VS ali se nista nije promenilo. Jedni te isti dobijaju novcane nagrade samo se menjaju. Jedni za dan roda drugi za dan vojske.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.