Ко дели Србију на нормалне/ненормалне; екстремисте/цивилизоване; хушкаче/пацифисте

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Данас гледам ја вести где је гостовао Драган Бјелогрлић који говори о "оном нормалном делу Србије", и оном тобоже "ненормалном" делу Србије. Расправља о цивилизованима у Србији и екстремистима у Србији, а при том говори да су ГЕЈ ПАРАДЕ цивилизоване манифестације, јер то има Европа, па по њему, треба и Србија. При том водитељка пита "Шта је то ЗДРАВА ПОРОДИЦА ?" А овај јој све на "високо-цивилизованом" нивоу објашњава.
Па онда каже да онај ко је аплаудирао химни Француске је нормалан ("већина") како је рекао, а ови други су ваљда по њему "ненормални".

По Бјелогрлићу и Б92 ја испадам, као и сви они који овде изнесу другачији став, против геј-парада, против аплаудирања страним химнама, испада да смо ми сви ненормални, екстремисти, фанатици, ратни хушкачи итд....

Докле ће више медији да деле Србију, на ове и оне, на нормалне и ненормалне, на екстремисте и на цивилизоване, на ратне хушкаче и пацифисте.....ко је ко најбоље се види ПО ДЕЛИМА ЧОВЕКА.

Имам још пуно тога да кажем, али стаћу овде, да ме не би већ неко одмах прогласио екстремистом....
 
pa dele svi i jedni i drugi i treci i... koliko ih vec ima

мени се чини да су ипак ову поделу и раздор у народу највише направили медији (конкретно телевизија Б92) као и разградитељска (не-сарађивачка) политика власти
 
Deli puno ljudi ... delim i ja ... ali ne po Bjelogrlićevom kriterijumu pošto mi je on u kategoriji nenormalnih ;)

пази, наравно нпр. неком се свиђају неке групе, неком не, свако има свој укус, али не би смело да се ЈАВНО (на телевизији) деле људи по критеријумима, јер то може бити опасно....хммм :think:

то да ли неко симпатише или не-симпатише неке, његова приватна ствар, али не треба сад медији да "проглашавају" одређене групе народа нормалним/ненормалним, јер то онда није НОРМАЛНО :mrgreen::roll:
 
пази, наравно нпр. неком се свиђају неке групе, неком не, свако има свој укус, али не би смело да се ЈАВНО (на телевизији) деле људи по критеријумима, јер то може бити опасно....хммм :think:

то да ли неко симпатише или не-симпатише неке, његова приватна ствар, али не треба сад медији да "проглашавају" одређене групе народа нормалним/ненормалним, јер то онда није НОРМАЛНО :mrgreen::roll:

Slažem se. U javnosti se kao nenormalni smeju etiketirati samo oni koji rade nešto što nije u skladu sa zakonom - pedofili, silovatelji, ubice, narkomani i sl. Sve ostalo je lična procena koja ne sme da se natura nikome na nos ;)
 
Vidis, cim nisi za gej paradu ti nisi za EU, ne pratis civilizacijske tokove, spadas u onu ''primitivnu'' Srbiju itd..:roll:

пази, е то се и ја питам, да ли ја сада треба да "подржавам педере" да би ме они сматрали "цивилизованим" ???? :mrgreen:

Ето то је класично наметање, ако ниси за педере, ниси за ЕУ, ако ниси за ЕУ - ниси цивилизован, ДИВЉАК СИ :mrgreen:
 
goran bregovic je rekao, ako se dobro secam

`nemam nista protiv pedera, ali mi se tehnika gadi`

i ja mislim da svaka akcija u javnosti, koja je neprimerena tim `aktivinostima`, donosi im/`aktivistima-topdzijama-furunasima` vise stete nego koristi

искрено човек рекао :mrgreen:

Читала сам да је био бојкотован концерт Боре Ђорђевића, у Лесковцу у минут до 12 су му рекли да не може да пева због његове "политичке опредељености"

значи да би могао да певаш, мораш бити међу "цивилизованим" :mrgreen:

тако испада....
 
Не само Б92 чак и РТС покушавају да нам увале неке еуропске стандарде, који се косе са традицијом и културом СВИХ НАРОДА СА БАЛКАНА.
Не могу да разумем оне који подржавају оно, што од Бога није дано.
У Библији пише, да је Бог рекао РАЗМНОЖАВАЈТЕ СЕ....
И нека ми Бјела и екипа ЗВЕЗДИЦА СА МАЛОГ ЕКРАНА објасне, како ће се то хомићи размножавати?
Ја, са својим партријахалним васпитаљем. и одгојем,
негодујем и протествујем, због тога, што појединци из власти
дозвољавају да се болест креће нашим главним градом.
Господо из власти.
Овде је дискриминација на делу.
Једне болеснике гурате у карантин а друге организовано изводите на улице.:dash:
 
Slažem se. U javnosti se kao nenormalni smeju etiketirati samo oni koji rade nešto što nije u skladu sa zakonom - pedofili, silovatelji, ubice, narkomani i sl. Sve ostalo je lična procena koja ne sme da se natura nikome na nos ;)

Ово подржавам, лепо речено право у центар, тако је :klap:, свакако да НЕ БИ СМЕЛО, а ја мислим да је и ПРОТИВ ЗАКОНИТО, да се етикетирају одређене групе људе, јер то је исто ХУШКАЊЕ ...:think:
 
Не само Б92 чак и РТС покушавају да нам увале неке еуропске стандарде, који се косе са традицијом и културом СВИХ НАРОДА СА БАЛКАНА.
Не могу да разумем оне који подржавају оно, што од Бога није дано.
У Библији пише, да је Бог рекао РАЗМНОЖАВАЈТЕ СЕ....
И нека ми Бјела и екипа ЗВЕЗДИЦА СА МАЛОГ ЕКРАНА објасне, како ће се то хомићи размножавати?
Ја, са својим партријахалним васпитаљем. и одгојем,
негодујем и протествујем, због тога, што појединци из власти
дозвољавају да се болест креће нашим главним градом.
Господо из власти.
Овде је дискриминација на делу.
Једне болеснике гурате у карантин а друге организовано изводите на улице.:dash:

Апсолутно си у праву.

Пази, најгоре од свега је што се Бјела говори речима као да је он за неку врсту цивилизоване културе народа, односно, ето није он за геј, али је ту да каже да је против "ЛИНЧА", да се "ЗАШТИТЕ ПРАВА УГРОЖЕНИХ".Иначе реч ЛИНЧ је америчког порекла, која потиче од Дејвида Линча који је бичевао робове, тек да знате, значи реч ЛИНЧ није СРПСКОГ ПОРЕКЛА, нити смо ми народ који имамо те страсти за "линчовањем" људи.....

При том каже, ето и породице могу да парадирају, "....АКО СЕ И ОНЕ ОСЕЋАЈУ УГРОЖЕНИМ...."

Увек се неко од познатих личности ставља у улогу одбране "УГРОЖЕНИХ". Хришћанство никога не дели, и та реч "ДИСКРИМИНАЦИЈА" у хришћанству не постоји, пред Богом су сви једнаки, и црни и бели, и богати и сиромашни итд.....сви ми пијемо воду на исти начин, и нема потребе правити ПОДЕЛЕ међу људима и говорити да у овој земљи НЕКО-НЕКОГ-ДИСКРИМИШЕ....стварно смешно....:hahaha:
 
Srbiju na dve Srbije dele sami Srbi.Preciznije, oni koji predstavljaju mrak srednjeg veka, netoleranciju, nasilje, nekulturu, nepismenost, neobrazovanost...takvih je na srecu manjina.

a to su ovi sto su protiv Nato i eu jel:hahaha::hahaha::hahaha: jos jedna zrtva propagande
 
a to su ovi sto su protiv Nato i eu jel:hahaha::hahaha::hahaha: jos jedna zrtva propagande

To su oni sto tvrde da je jedino pravoslavlje jedina istina, sto bi tukli i ubijali gej populaciju, sto vredjaju sve koji drugacije misle, i tako.To je nenormalno i necivilizovano.
 
Srbiju na dve Srbije dele sami Srbi.Preciznije, oni koji predstavljaju mrak srednjeg veka, netoleranciju, nasilje, nekulturu, nepismenost, neobrazovanost...takvih je na srecu manjina.

Хоћеш ми молим те објаснити ко су то "ОНИ" ???
Ко то представља "мрак средњег века" ? Да ли они који говоре о историји српског народа ?

Ко пропагира нетолеранцију ? Да ли они који су против ГЕЈ парада

Ко пропагира некултуру ?

Ко по теби пропагира неписменост ?

И на крају,

КО је по теби, та "мањина" ?

Наведи примере. Немој говорити "ОНИ", кажи ко су, да видимо да ли си у праву или ниси.
 
Vidis, cim nisi za gej paradu ti nisi za EU, ne pratis civilizacijske tokove, spadas u onu ''primitivnu'' Srbiju itd..:roll:

Ček bre malo... Pa ja sam za EU, ali sam protiv pedera. Ja sam za Srbiju, ali i za NATO. Ja pratim civilizacijske tokove, ali sam i primitivni ljakse pri tom. Pa ko sam bre ja? Ja sam neki mnogo veći izdajnik :hahaha:
 
Ček bre malo... Pa ja sam za EU, ali sam protiv pedera. Ja sam za Srbiju, ali i za NATO. Ja pratim civilizacijske tokove, ali sam i primitivni ljakse pri tom. Pa ko sam bre ja? Ja sam neki mnogo veći izdajnik :hahaha:

Пази, шта су у опште по теби "цивилизацијски токови" ? одувек су ми били смешни они који прате неке "светске трендове" сматрајући да је то добро :mrgreen:

"Цивилизација је кад један мајмун претуче другог мајмуна, јер се мајмунише" :mrgreen::hahaha:
 
Хоћеш ми молим те објаснити ко су то "ОНИ" ???
Ко то представља "мрак средњег века" ? Да ли они који говоре о историји српског народа ?

Ко пропагира нетолеранцију ? Да ли они који су против ГЕЈ парада

Ко пропагира некултуру ?

Ко по теби пропагира неписменост ?

И на крају,

КО је по теби, та "мањина" ?

Наведи примере. Немој говорити "ОНИ", кажи ко су, да видимо да ли си у праву или ниси.

Znas ti dobro ko, ali evo: obraz, 1389, dveri srpske, navijaci, svi koji misle kao oni.Sad jasnije?
 

Back
Top