- Poruka
- 5.837
Danas se malo svađah sa nekim tipovima (koji promovišu Natašu Kandić) na facebook-u i svi moji postovi bijahu obrisani. Ko je u stanju da cenzuriše facebook ako je on na USA serveru? Čisto sumnjam da CIA vodi brigu o mojim postovima. Nisam baš toliko paranoičan....ili možda treba da POSTANEM??? 








