Ko cenzuriše facebook???

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.837
Danas se malo svađah sa nekim tipovima (koji promovišu Natašu Kandić) na facebook-u i svi moji postovi bijahu obrisani. Ko je u stanju da cenzuriše facebook ako je on na USA serveru? Čisto sumnjam da CIA vodi brigu o mojim postovima. Nisam baš toliko paranoičan....ili možda treba da POSTANEM??? :sad2:
 
Па цензуришу људи који су поставили страницу/групу на којој си дискутовао. Обично су то групе истомишљеника који се лајкују међусобно, тако да није ништа чудно да су ти обрисали постове....држ се форума на Крсти - овде колико толико постоји слобода говора тј писања....
 
Па цензуришу људи који су поставили страницу/групу на којој си дискутовао. Обично су то групе истомишљеника који се лајкују међусобно, тако да није ништа чудно да су ти обрисали постове....држ се форума на Крсти - овде колико толико постоји слобода говора тј писања....

Ali i stranica i grupa su MOJI. Ja malo pljujem EU i Natašu, neki momci komentarišu...i PUF nestadoše svi komentari :(
 
Back
Top