Ко ће наследити Бориса Тадића на месту председника Србије?

Skydancer

Elita
Poruka
23.426
2018. godine Boris Tadić će se samoproglasiti za cara-Boris Tadić Ljepotan Prviz:mrgreen:

1754_2.jpg

Poruka
19.909
Борис Тадић може бити председник још једном, тако да кад напокон дође та 2018. година доћи ће и председнички избори на којима се наш вољени председник неће моћи кандидовати. Ко ће га тада наследити? Ја бих рекао да највеће шансе има Чедомир Јовановић. Он ће тада бити политичар у најбољим годинама а са огромним искуством, питање Косова ће дотад ваљда бити решено, постаћемо ваљда чланица ЕУ и НАТО, тако да ће Чедици све карте бити отворене да се зајаше Србију и да је дуго и успешно јаше.

Тадић планира као и Ђукановић, да буде премијер после председниковања.

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Па плачи само. И лупај још у тај зид главом, можда нешто најзад из ње изиђе паметно.
:kafa:

Iskreno ti ne bi bilo krivo da onakav mentol prezentuje sve nas Srbe ? Pa imaš li ti malo samopoštovanja, bre, Milunka ?!

gost 204907

Elita
Poruka
22.655
Мисли мЕлунка да ће неки нови краљ да јој прави Југославију :lol:
А неће. Не знам онда што су ови југословени против Боте (ако јесу), зар код очију не видите да је утриповао да је други Тита.
Да сам југословен, ја бих обожавао друга прецедника..

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Iskreno ti ne bi bilo krivo da onakav mentol prezentuje sve nas Srbe ? Pa imaš li ti malo samopoštovanja, bre, Milunka ?!
Ти немаш самопоштовања, јер не поштујеш српску традицију, а та традиција каже да је Србија у највећем делу своје историје била монархија.

А што се ви национал-бољшевици хватате за поједину личност, не схватајући да нису битне личности, већ неки принципи, само говори о вама самима...

Max Shreck

Zainteresovan član
Poruka
275
Нећемо имати председника државе, него само председника владе, јер ће се вратити монархија.
:zper:

Nemam ništa protiv. Pod uslovom da ja budem krunisan za kralja. :lol:

No, ne bih voleo da Karađorđevići, ovakvi kakvi su, dođu na vlast... Više mi se sviđa ideja da neka kompetentnija i pragmatičnija dinastija poput npr. Habzburga dođe na čelo zemlje... :) Oni su dokazani majstori vladanja.

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Колики год да је ментол не може бити већи од ових сад на власти.
А чак и тај, и такав, принц Александар, какав год био, више је урадио доброга за Србију него сви ови скупа кретени од политичара.

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Ти немаш самопоштовања, јер не поштујеш српску традицију, а та традиција каже да је Србија у највећем делу своје историје била монархија.

А што се ви национал-бољшевици хватате за поједину личност, не схватајући да нису битне личности, већ неки принципи, само говори о вама самима...

Izvini, ali ovi odgovori su tvoja potpuna degradacija.

Prvo, mi Srbi smo u kamenom dobu imali tradiciju da žene opalimo prvo toljagom po glavi pa onda uhvatimo za kosu i odvučemo u pećinu. Ali, ukinuli smo tu tradiciju.

Drugo, upavo je ličnost, pojedinac, bitna činjenica za kvalitet onoga ko treba da predstavlja mnoge. To se ne može sakriti iza principa.

Mislim, strašno ...

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021

Prvo, mi Srbi smo u kamenom dobu imali tradiciju da žene opalimo prvo toljagom po glavi pa onda uhvatimo za kosu i odvučemo u pećinu. Ali, ukinuli smo tu tradiciju.

Drugo, upavo je ličnost, pojedinac, bitna činjenica za kvalitet onoga ko treba da predstavlja mnoge. To se ne može sakriti iza principa.

Mislim, strašno ...

Поређења су ти сасвим непримерена и безвезна, тако да управо ови твоји твоји одговори показују како си се сасвим срозао и себе деградирао.

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999

Mislim, strašno ...

z:mrgreen:

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
А чак и тај, и такав, принц Александар, какав год био, више је урадио доброга за Србију него сви ови скупа кретени од политичара.

Uradio? A šta je to uradio dobro za Srbiju?

Ali znam šta je Srbija učinila za njega, jer svake godine dobija džeparac od cirka 600
miliona dinara.:kafa:

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Uradio? A šta je to uradio dobro za Srbiju?

Ali znam šta je država učinila za njega, jer svake godine dobija džeparac od cirka 600
miliona dinara.:kafa:
Да ли уопште имаш представу колико је преко принца Александра и принцезе Катарине донирано широм Србије здравствених установа, на пример?

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Да ли уопште имаш представу колико је преко принца Александра и принцезе Катарине донирано широм Србије здравствених установа, на пример?

"Pola piju pola šarcu daju"-narodna poslovica...:kafa:

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498

A što nas ne donira tako što bi nas oslobodio svog prisustva ? To bi bio stvarno veliki doprinos. Mnogi bi sačuvali nerve time što ne bi morali da slušaju njegov srpski jezik :whistling: