Ko će na megdan Trampu?

.
ТрУмп је трговац и логично је да иде на договор са Русима.

Избезумљени неокони покушавају на све начине да то спрече.

Ни један амерички председник није био под оваквим притисцима.

Од када је алцхајмер бабесија изгубила, у медијима већ добијене изборе, не престају сумануте оптужбе, да помислиш да ли међу њима постоји било ко нормалан.

.
Tramp nije normalan.
 
.
ТрУмп је трговац и логично је да иде на договор са Русима.

Избезумљени неокони покушавају на све начине да то спрече.

Ни један амерички председник није био под оваквим притисцима.

Од када је алцхајмер бабесија изгубила, у медијима већ добијене изборе, не престају сумануте оптужбе, да помислиш да ли међу њима постоји било ко нормалан.

.
Vi ste sami priznali da su sve te optužbe 100% tačne.

Ali sada ste došli na Kraj puta.

Bajden počinje bombardovanje zemalja za 3, 2, 1...
 
Najveća mana Trampa je to što je nekim svojim potezima zaoštrio sukob izmedju ekstremne levice i ekstremne desnice na taj nivo da se tuku po ulicama mnogo češće nego ranije. Ali u spoljnoj politici jeste bio u praksi miroljubiviji iako je davao zapaljive izjave. Konkretno po pitanju Severne Koreje je isposlovao sporazum, polako se povlači iz Afgana, ne bavi se nešto preterano Sirijom i Ukrajinom. Jedino je otvorio direktni sukob sa Iranom ali i tu je oprezan i rekao bih da želi nešto isto što je i u Severnoj Koreji izveo, neki sporazum ali povoljniji od Obaminog. Oko Venecuele drži se samo sankcija.
 
Vi ste sami priznali da su sve te optužbe 100% tačne.

Ali sada ste došli na Kraj puta.

Bajden počinje bombardovanje zemalja za 3, 2, 1...
.
Они нису...

Пази, тринаест КГБ оперативаца које је ангажовао Путинов кувар, седећи за компјутерима се из Санкт Петерсбурга умешало у прешоус демократик процес УСА и изабрало Трумпа испред труле бабесије (да будем искрен, чим је Вучић шљунуо пар милиона УСД на њу знао сам биће белаја).

Еда, и Марија Бутина.

.
 
Najveća mana Trampa je to što je nekim svojim potezima zaoštrio sukob izmedju ekstremne levice i ekstremne desnice na taj nivo da se tuku po ulicama mnogo češće nego ranije. Ali u spoljnoj politici jeste bio u praksi miroljubiviji iako je davao zapaljive izjave. Konkretno po pitanju Severne Koreje je isposlovao sporazum, polako se povlači iz Afgana, ne bavi se nešto preterano Sirijom i Ukrajinom. Jedino je otvorio direktni sukob sa Iranom ali i tu je oprezan i rekao bih da želi nešto isto što je i u Severnoj Koreji izveo, neki sporazum ali povoljniji od Obaminog. Oko Venecuele drži se samo sankcija.

U spoljnoj politici, Tramp udara temelje trajne eskalacije sukoba na BI, podrzavajuci maksimalisticke stavove Izraela. Priznao je Jerusalim kao glavni grad, priznao je Golansku visoravan kao deo Izraela i sada podrzava aneksiju delova Zapadne Obale. Kada se to sprovode to ce stvoriti trajni problem izmedju muslimanskih drzava koje su vec sklopile mir sa Izraelom i Izraela. U tom kontekstu treba gledati i eskalaciju sukoba sa Iranom.

Trgovinski rat sa Kinom nije miroljubiva praksa i izazvao je niz reakcija Kine, izmedju ostalog i ostriji stav prema Hong Kongu, Tajvanu, pa i Australiji.
 
Ni to ne menja cinjenicu da je Tramp lud.
Ko poslusa jedan njegovog govor shvatice da se radi o duboko iskompleksiranoj i nesposobnoj osobi.
Tramp kakav god da je nije los po nas, a to se racuna. Da je Klintonova dobila videli bi opet kako bi prosli...
Ukidanje RS, pritisci za priznavanje Kosmeta, pritisci da udarimo Rusima sankcije, sve pojacano i po ucenama.
Trampe samo tako!
 
Tramp kakav god da je nije los po nas, a to se racuna. Da je Klintonova dobila videli bi opet kako bi prosli...
Ukidanje RS, pritisci za priznavanje Kosmeta, pritisci da udarimo Rusima sankcije, sve pojacano i po ucenama.
Trampe samo tako!
Isto je i danas.
Vucic svaki drugi dan kaze da cemo biti izlozeni velikim pritiscima.
Od velikih ocekivanja nista se nije ostvarilo.
 
Ni to ne menja cinjenicu da je Tramp lud.
Ko poslusa jedan njegovog govor shvatice da se radi o duboko iskompleksiranoj i nesposobnoj osobi.
.
Његови говори су пажљиво избалансирани, са драмским ефектима и импровизацијама.

Он је и шоумен, држао је свој шоу и зна како да се односи пема публици и то му је најјача страна.

Он је својим говорима и наступима однео победу на прошлим изборима, сви медији су подржавали бабесију.

Не знам на основу чега кажеш луд.

На том положају увек ћеш неком бити луд...

.
 
.
Његови говори су пажљиво избалансирани, са драмским ефектима и импровизацијама.

Он је и шоумен, држао је свој шоу и зна како да се односи пема публици и то му је најјача страна.

Он је својим говорима и наступима однео победу на прошлим изборима, сви медији су подржавали бабесију.

Не знам на основу чега кажеш луд.

На том положају увек ћеш неком бити луд...

.
Njegovi govori su veoma jednostavni.
"Ja sam najpametniji, najbolji, najuspesniji, a svi ostali su budale."

E sad, ako ti verujes u to, ne znam sta da ti kazem.
 
Njegovi govori su veoma jednostavni.
"Ja sam najpametniji, najbolji, najuspesniji, a svi ostali su budale."

E sad, ako ti verujes u to, ne znam sta da ti kazem.
.
Ко још верује у те наступе, то је шоу, оно што је битно за њих, а требало би и за нас, су обећања која се дају у предизборној кампањи.

Они су потпуно посвећени да остваре све што у тим говорима обећају.

Негде сам читао теорију завере која тврди да је ова "пандемија" почела када је Трамп покренуо иницијативу да се бабесија ухапси, јер је то обећао у једној ТВ дебати.

Међу његовим најзвучнијим обећањима били су договор са Русијом и повлачење САД из бесмислених ратова.

.
 
.
Ко још верује у те наступе, то је шоу, оно што је битно за њих, а требало би и за нас, су обећања која се дају у предизборној кампањи.

Они су потпуно посвећени да остваре све што у тим говорима обећају.

Негде сам читао теорију завере која тврди да је ова "пандемија" почела када је Трамп покренуо иницијативу да се бабесија ухапси, јер је то обећао у једној ТВ дебати.

Међу његовим најзвучнијим обећањима били су договор са Русијом и повлачење САД из бесмислених ратова.

.
Ipak, nije sve tako ružičasto za Zločinačke režime koje ti podržavaš.

Recimo, koliko je Trampov stav prema Iranu, Kini, i sličnim fašistima po tvom neuvaženom ukusu?
 
.
Ко још верује у те наступе, то је шоу, оно што је битно за њих, а требало би и за нас, су обећања која се дају у предизборној кампањи.

Они су потпуно посвећени да остваре све што у тим говорима обећају.

Негде сам читао теорију завере која тврди да је ова "пандемија" почела када је Трамп покренуо иницијативу да се бабесија ухапси, јер је то обећао у једној ТВ дебати.

Међу његовим најзвучнијим обећањима били су договор са Русијом и повлачење САД из бесмислених ратова.

.
Ti ozbiljno verujes da Tramp moze da se seti sta je sve napricao i obecao? :think:

Tramp je uradio par stvari koje je traze radikalni republikanci, smanjio je poreze za bogate, dozvolio je povracaj proneverenih para, unistio je Obamaker, dao je pare bogatima skoro za nista i podrzava maksimalisticke stavove Izraela. To je to, i to su sve destabilizirajuce pozicije koje ce vremenom izazvati ozbiljne sukobe i u SAD i na BI.
 

Back
Top