Ko ce biti sledeci Predsednik Republike Srbije?

Ko ce biti sledeci Predsednik Republike Srbije?


  • Ukupno glasova
    28
  • Ova anketa će se završiti: .
Није морала анкета да траје баш до 2026., али ајд' да се не буним много.
Bio sam u nekom raspolozenju 7ca, pa sam okinuo 77 meseci. Odatle takav nakaradni datum.

Прилично сам се двоумио између тачног избора са листе и неког сасвим новог. Боље рећи, неће то да буде баш неко сасвим нов, тешко. Некога ће да изрекламирају и то је то. Вођа ће пробати да нам утури неког фикуса, декорацију, опозиција ће се ваљда сложити око једног кандидата... видећемо.

CIA se (po nekoj mojoj proceni) dogovara sa MI6. MI6 na Balkanu ima nekakav prio, alli mislim da ce ovoga puta pobediti CIA izbor. A posto sam vec bio navijen na 7ce, pogadjas izbor.

Rec je o tati Anti. Novom Mesiji Balkana, po izboru 24te Ulice Washington DCa, posto ja mislim da su Uncle Samovi diplomari gotovo sigurni da ce ubediti Tata Antu da stavi paraf na Priznanje Nezavisnog Kosova.

Tata Ante je skolovan u USA, i ocigledan je forsaz Bele Kuce... Posebno poslednjih par meseci.
 
Bio sam u nekom raspolozenju 7ca, pa sam okinuo 77 meseci. Odatle takav nakaradni datum.



CIA se (po nekoj mojoj proceni) dogovara sa MI6. MI6 na Balkanu ima nekakav prio, alli mislim da ce ovoga puta pobediti CIA izbor. A posto sam vec bio navijen na 7ce, pogadjas izbor.

Rec je o tati Anti. Novom Mesiji Balkana, po izboru 24te Ulice Washington DCa, posto ja mislim da su Uncle Samovi diplomari gotovo sigurni da ce ubediti Tata Antu da stavi paraf na Priznanje Nezavisnog Kosova.

Tata Ante je skolovan u USA, i ocigledan je forsaz Bele Kuce... Posebno poslednjih par meseci.
hm...šta, ako Ameri hoće da vučić stavi potpis...pa je zbog toga ovaj trenutni cirkus
 
Za šta je Đilas kvalitetan?Za šišanje srpskog naroda na ćelavo?Ili za izdaju ono malo srpskog naroda van Srbije?
Mislio sam da si patriota kad ono otporaš. :-(
Имам примедбе и на једне и на друге. Боље рећи на слепило.

Шта значи отпораш? 2000., на гласању које је направило промену ја сам гласао за једну од странака на власти... Нешто касније сам се предомислио и од тада гласам за "другу страну". Прецизно речено, тек после Ђинђића.
Мерим резултате.
Нисам се баш толико слепо био залетео за турбопатриотску страну, али сам био присталица бучних изјава. Чинило ми се да ће те изјаве да буду поткрепљене делима. Када сам се уверио да су велике изјава само магла, онда сам се преокренуо.
Схватам да је (понекад једнако слепа) проевропска Србија местимично и делимично финансирана из иностранства, али шта је ту је. Они ипак говоре ближе стварности, по ономе што видим.

Сада се већ сасвим јасно да је у Европи, за протеклих 100 година био читав низ плаћених револуција и преврата. Почнимо са Октобарском револуцијом, преко 27. марта код нас, па и 5. октобар је у тој категорији.
Не знам колико је било плаћено, шта је учињено, али се од 2011. видело да је од Европе Тадић био јасно "пуштен низ воду". Зашто? Па... Овима је много лакше да потпишу шта треба него ДСу.

Љут сам на оне што би нас дали за пешадију Натоа. Љут сам и на оне што би нас дали за пешадију Русима. Ако хоћеш, једнако их третирам за издајнике, без обзира да ли су примили лову или не.

Када будеш видео некога да каже "ми можемо", тај личи на правог. Не треба то да буде велико обећање, али нека буде право.

Ако се неко залети са "ми можемо са _______ земљом"... Погледати два пасуса изнад.
 
Meni sva ova situacija lici na dejavu, kod juznih (zovu se sada Severni) susjeda. Sve vise mi Car deluje kao Gruevski, a Tata Ante kao Zaev Zoran.

Kako ameri, prave gazde Severaca, nisu nikako uspevali da Gruevskog nateraju na (sa)radnju (Patriotizam kao laib motiv uz privatnu pljacku u background-u - odakle mi je sve to vec poznato?!), nasli su maloumnog Zaeva da ih reprezentuje, koji je potpisao i sta su hteli, pa i sta nisu. Uz trojance, aljbance.

I mi, Srbi, smo u slicnoj situaciji. Sada ce nam doci Tata Ante, uz nezaobilazne aljbance u 3 pa 1 kombinatorici: North Macedonia, Kosova, Squiperia, i Srbija, i eto nama hleba i igara do Lake Muzike. Uz nezaobilaznu obaveznu ponudu (jeftino, navali, americki, kineski, i ruski narode) srpskog topovskog mesa na regionalnom pesku koloseuma.
 

Back
Top