Ko brani povezivanje Spanije i Kine?

Poruka
4.292
Nelogicnost velika Kinezi prave put svile zaobilaznim putevima morskim, kopnenim, prolaze 1000 granice itd a postoji put koji je preko 50% kraci i brzi i bezbedniji.

Evo o cemu se radi:

spajanje azije i evrope.png
 
Nelogicnost velika Kinezi prave put svile zaobilaznim putevima morskim, kopnenim, prolaze 1000 granice itd a postoji put koji je preko 50% kraci i brzi i bezbedniji.

Evo o cemu se radi:

Pogledajte prilog 744297
kada bi se razumeo u kartografiju, geografiju, fiziku, politiku ... shvatio bi da ta crta koju si povukao i niji najkraći put. A da ne pominjem "preko preče a naokolo bliže"
 
kada bi se razumeo u kartografiju, geografiju i politiku shvatio bi da ta crta koju si povukao i niji najkraći put. A da ne pominjem "preko preče a naokolo bliže"
KAKO MOZE NAJKRACI PUT DA BUDE DUZI? NAJKRACI PUT JE NAJKRACI PUT. i ne mogu brodovi da budu brzi od drumskog saobracaja. Ja sam stavio tacku u spaniji i onda tacku u kini i naredio google mapi da nadje najkraci put i izmeri distancu. Znaci ne postoji kraci put od ovog
 
KAKO MOZE NAJKRACI PUT DA BUDE DUZI? NAJKRACI PUT JE NAJKRACI PUT. i ne mogu brodovi da budu brzi od drumskog saobracaja. Ja sam stavio tacku u spaniji i onda tacku u kini i naredio google mapi da nadje najkraci put i izmeri distancu. Znaci ne postoji kraci put od ovog
jesi li ti to mislio na pravi drumski saobraćaj? gde si još video da put ide pravo, osim u nekoj teškoj ravnici?
 
Zna se prica kad je Staljin nacrtao prugu u Rusiji.
Svadjali se svadjali komunisti, svako hoce kroz njihov grad , on posle mesec dana uzme lenjir
spoji tacku A sa tackom B , i najvise je ljudi stradalo praveci prugu na mesti gde mu je srednji prst presao preko lenjira
i napravio polukrug.
 
KAKO MOZE NAJKRACI PUT DA BUDE DUZI? NAJKRACI PUT JE NAJKRACI PUT. i ne mogu brodovi da budu brzi od drumskog saobracaja. Ja sam stavio tacku u spaniji i onda tacku u kini i naredio google mapi da nadje najkraci put i izmeri distancu. Znaci ne postoji kraci put od ovog
Tako što je ta karta aproksimacija zakrivljenja Zemlje koja je oblika pomalo loptastog krompira. Nema veze sa stvarnim veličinama čak ni proporcijama.
 
Zna se prica kad je Staljin nacrtao prugu u Rusiji.
Svadjali se svadjali komunisti, svako hoce kroz njihov grad , on posle mesec dana uzme lenjir
spoji tacku A sa tackom B , i najvise je ljudi stradalo praveci prugu na mesti gde mu je srednji prst presao preko lenjira
i napravio polukrug.

Nije Staljin nego Petar Veliki, nije pruga nego put i nije bilo nikakvog prsta na lenjiru.

Ali dobro, hteo si to da pretvoriš u piktoresknu urbanu legendu.
 

Back
Top