• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ko bi vam nedostajao

Војвода

Ističe se
Poruka
2.963
Hvala Bogu :zcepanje:
Al, jbg jedna recenica nije bila na mestu..ne prema meni (meni to ne znaci nista), vec prema drugima...I to je dovelo do toga da se uopste upustim u raspravu...inace to ne radim...zato sam I ovde...
Не видим проблем, свако се пронађе у некој прозивци. Да ли си ти, ви, који год да сте се пронашли, није мој проблем. :) Признајем да си ме заинтригирала, али авај :(

Serafim 00

Poznat
Moderator
Poruka
9.022
Не видим проблем, свако се пронађе у некој прозивци. Да ли си ти, ви, који год да сте се пронашли, није мој проблем. :) Признајем да си ме заинтригирала, али авај :(
Ma to sam samo ja...sa povremenim poremecajem identiteta...pa persiram sebi... :zcepanje:

Виолета

Primećen član
Poruka
897
Da li ste znali da u krsti dele dve grupe forumaša, nebitno bivši, produženi ili novi, to su dve grupe orlova i zečeva?
Zašto orlovi i zečevi?
Orlovi su ti hrabri ljudi koji upoznaju stvarno sa forumašima i imaju jake stavove po forumima.
Zečevi su ti forumaši deluju umiljato i samo vas navlače a ne žele da upoznaju, kriju se u rupama, čekaju da orlovi prođu.
E to su najgora kombinacija.
Orlovi zasluženo samo sa orlovima.
Pozzz

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.