Quantcast

Ko bi trebao da plati odštetu žrtvama režima Slobodana Miloševića?

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
14.717
Trebala bi to da plati Republika Srbija, tj. poreski obveznici, pa i oni koju su BILI žrtve na razne načine( :zcepanje:), ili bi to trebalo da ide iz imovine Slobodana Miloševića, odnosno od naslednika te imovine? Kada se već na drugoj temi razglaba o pravima korištenja imena i lika Zlobe i porodice! :super:
... а жртве транзиције ( акка 'непоштене приватизације ' )

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Рефундирано вам је. Вишеструко. А и нисте нешто ратовали, одзив је био генерално једноцифрен.
Znam da je nerealno, ali u teoriji ja mogu da tužim pravno lice Smrdija za sve što su radili devedesetih.

Jer to i jeste njihova brljotina, a realna odšteta je milionska najmanje.

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
14.717
Na početku devedesetih, Vučićev bos Sloba je krao devize otkupom stanova od građana.
Пааа... до '90-их преко кредита стотине хиљада су купиле станове, све до 2004'те у стамбени фонд многе и многи су уплаћивали станове а нису добили

Цела та прича са 'Слобом који краде' је уствари 'гражевинска Језда и Дафина пирамида '

у којој су ГРУПЕ добијале станове .. а већина плаћала

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062
Znam da je nerealno, ali u teoriji ja mogu da tužim pravno lice Smrdija za sve što su radili devedesetih.

Зашто би то радила кад имаш осуђене кривце за недело агресије. Укупна казна је 280 година за 14 лица.

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
14.717

Можеш да тужиш ког агод оћеш .. али томе се суди по тадашњим законима

Значи .. оне и они су тада радили по закону који су сами написали .. стога иако

да исто раде данас .. били би криваи .. али по тадашњем закону нису криви тако да и данас нису криви

Ето .. правне заврзламе

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
32.384
Можеш да тужиш ког агод оћеш .. али томе се суди по тадашњим законима

Значи .. оне и они су тада радили по закону који су сами написали .. стога иако

да исто раде данас .. били би криваи .. али по тадашњем закону нису криви тако да и данас нису криви

Ето .. правне заврзламе
Ako postoji politička(?) volja, i tome se može doskočiti kao i onim bravarevim zakonima o 'poštenoj' pljački građana:
https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_vracanju_oduzete_imovine_i_obestecenju.html

Poruka
19.374
Trebala bi to da plati Republika Srbija, tj. poreski obveznici, pa i oni koju su BILI žrtve na razne načine( :zcepanje:), ili bi to trebalo da ide iz imovine Slobodana Miloševića, odnosno od naslednika te imovine? Kada se već na drugoj temi razglaba o pravima korištenja imena i lika Zlobe i porodice! :super:
Evo odmak - napiši broj tekućeg, jel bosanska banka?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.