Kafana Knjiški moljci XIV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što veća jača
Ovako nesto ?

1653454494498.png
 
.. jel to neka jutarnja juris faza ili ... ?

Frizura za slikanje.
Napisah na prethodnoj strani čitav roman o frizuri.

Rano ujutro nikako ne funkcionišem.
Bilo je gutljaj kafe, pokušaj buđenja, gutljaj kafe, ponovno zvanje, gutljaj kafe, ja se nekako razbudila, još jednom buđenje, uspešno ovog puta.
Meni kafa, njoj plazma i onda rasčešljavanje, joj to čupa, mamaaaa,gutljaj kafe, posle pola sata uspela uspešno da napravim frizuru.

Kako god zvučalo nisam vešta u pravljenju frizura ćerki.
Mislim mogu kad imam više vremena i kad nisam šlogirana od ranog buđenja i buđenja uopšte.
 
Frizura za slikanje.
Napisah na prethodnoj strani čitav roman o frizuri.

Rano ujutro nikako ne funkcionišem.
Bilo je gutljaj kafe, pokušaj buđenja, gutljaj kafe, ponovno zvanje, gutljaj kafe, ja se nekako razbudila, još jednom buđenje, uspešno ovog puta.
Meni kafa, njoj plazma i onda rasčešljavanje, joj to čupa, mamaaaa,gutljaj kafe, posle pola sata uspela uspešno da napravim frizuru.

Kako god zvučalo nisam vešta u pravljenju frizura ćerki.
Mislim mogu kad imam više vremena i kad nisam šlogirana od ranog buđenja i buđenja uopšte.
Zato ja sebi UVEK dam oduska sat vremena pre bilo cega sto planiram da radim taj dan jer dok moj mozak shvati da treba da se probudi, pa dok to pretvori u realnost ... prodje dosta vremena
 
Zato ja sebi UVEK dam oduska sat vremena pre bilo cega sto planiram da radim taj dan jer dok moj mozak shvati da treba da se probudi, pa dok to pretvori u realnost ... prodje dosta vremena

Praktikujem i ja to.
Ali baš buđenje u 5h zbog frizure nema šanse.
Sad sam već budna.
Ako spavam manje od 6 sati ne mogu da funkionišem normalno, tad je bolje ne biti u mojoj blizini.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top