Knjiški moljac dobrovoljac XII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Recent news
Screenshot_20220114-202231_Messages.jpg


Zvuči dobro ovo, nadam se
 
Ako je herpes zoster pod hitno treba da ukljuci udarne doze Aciklovira.. sto ranije to bolje.. inace ako napadne nerv.. ume poprilicno da ga osteti.. ali zoster bi se pokazao na glavi i na kozi.. jos ranije.
Ja sam imala herpes zoster i na oku i na glavi
Od stresa
Ovo je baš u oku što je mnogo zajebanije
Obzirom da je na očnoj klinici, valjda znaju šta rade
Zoster uvek napada nerv i prostire se duž nerva
Jer se te preležale varičele od kojih kasnije nastane herpes, talože u nervima
 
Agi jel ti on rekao za herpes?
Ajd ako ti imaš broj reci mu za aciklovir što kaže Konj, da ga ne smaram ja
Rekla mi je Sandveil dance
A ne sme on u bolnici ništa na svoju ruku da uzima
I veruj mi, ako su mu doktori dijagnostifikovali herpes, SIGURNO znaju i koriste Aciklovir
Mi ne znamo na kakvoj je terapiji i samoinicijativno uzimanje lekova može da napravi još gori haos
 
Svakako nije bas naivno moze da osteti nerv i da ga boli glava dosta dugo ali mlad je i proci ce. Mora da prodje kao sto sve prolazi. Najebace malo ali bice on opet onaj stari. Ljubi ga Konj.
Mozda nije herpes
Ali nadam se da su na klinici skontali šta je ili makar šta nije I da, ako mu se crvenilo povuklo, povlače dobre poteze
 
Meni je trajao 5 dana, boleo ko đavo, samo sam mazala aciklovirom,nisam ga pila i lekari nisu mogli da veruju da mi je tako brzo prošao
Imala si srece jer je bio samo povrsinski. Njemu ce biti teze. Mora da pije lekove i to jaku dozu da ne ode dalje.

Mozda nije herpes
Ali nadam se da su na klinici skontali šta je ili makar šta nije I da, ako mu se crvenilo povuklo, povlače dobre poteze
Bice nama badry ok.. Svi najebemo ponekad i posle to sranje prodje i posle bude puuuuno sexa i bahanalijaaaaa

baha analija
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top