Knjiški Moljac Dobrovoljac X

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i meni,dobar sam pisac
pa da,ali nisam rekao da nisu bitne emocije/osećanja nego da ton nije bitan..
ja mrzim naučna istraživanja,ako ih još jednom vidim da bacaju smeće u reku prebiću ih
ton direktno utiče na osećanja...
ukoliko se nešto piše povišenog tona, ljudi se i ne skoncentrišu na sadržaj već se osećaju napadnutim... potpuno pogrešno, naravno.
da,to si lepo rekla..često samo tripujemo da smo ''racionalni'' a zapravo nas vozikaju emocije,jer ipak, samo smo ljudi na kraju krajeva a ne mašine..
ima jedan zanimljiv citat glede toga,nesećam se tačno od koga sam čuo,vrv od đoše ili brejvika: iracionalno je srz zivota a racio je alat za zadovoljavanje iracionalnih prohteva. mi neke prohteve mozemo nazvati racionalnim jer shvatamo korisnost njihovog ostvarivanja ali su ti porivi i dalje porivi, dakle iracionalni po prirodi
Negde sam videla da si čitao ili gledao Tolla... nevezano, racionalnost je pokušaj našeg ega da stvari drži pod kontrolom
 
ali ajde da razgovaramo... mada moj dojam je da misliš da ovde nemaš sa kim, pa iz nekog blagog očaja što nema nikog ko bi razumeo to što bi imao da kažeš ne preostaje ti ništa drugo do da se zaebavaš... da li sam makar malko u pravu?
HAHA nisam tebe reko jedina :rotf:
ajde! pa delimično si u pravu haha svakako da oči gledno i objektivno niki ovde,a i u pravi život,nije ni blizu mojim vanzemaljskim intelektualnim sposobnostima i peripetijama, ali nebi baš reko da sam ''očajan'' zbogtog,puca mi levo jajce dapače!
a i nije toliko potrebno a ni smisleno previše analizirati moje ponašanje tj zašto se ovolko zahebavam,odgovor je posve jednostavan i siguran sam da će te šokirati:naime,jer mi je smešno,zabavlja me,a tomie jedino bitno,da MENE zabavlja i meni dae smešno/zabavno/duhovito itd ane drugima,za razliq od većine ljudi :patkica:
mada pogodila si u srž,glupsam ko **** i nekrijem to! ponosim se sotim! :hej:
aali kažem,tu si skroz u pravu da ima i toga što sam svesan da sve ''ozbiljne'' ''debate'' pogotovo na internetu su krajnje debilne,smešne,bespredmetne i uzaludne iz milion razloga. i zato je naj logičnije i naj racionalnije i naj bolje isključivo,ili skoro isključivo se sprdati,tu nema greške :hahaha:
 
:eek: Kakva si ti lastavica kad spominjes alat :eek::eek::eek:
kakav alat konjino nekapiram?
taj tvoj alterego izgleda ko neka podeljena licnost po meni nije on citav sam ne kapiram koji od njih dvojce.
pa da,zato sam upravo i bio u ludnicu do skoro,rekoh bodleru pre koji mesec,sad su me pustili uslovno jer sam kao ''izlečen'' bar privremeno al vidićemo..osećam da se strvinar budi! :rida:
Lastavice, kako si krenuo deluje mi da ćeš uskoro biti reš pečen.
što wtf
 
a i nije toliko potrebno a ni smisleno previše analizirati moje ponašanje tj zašto se ovolko zahebavam,odgovor je posve jednostavan i siguran sam da će te šokirati:naime,jer mi je smešno,zabavlja me,a tomie jedino bitno,da MENE zabavlja i meni dae smešno/zabavno/duhovito itd ane drugima,za razliq od većine ljudi :patkica:
pa u redu... meni je sa druge strane često zabavno kada vidim da se neko lepo zabavlja 🙂
aali kažem,tu si skroz u pravu da ima i toga što sam svesan da sve ''ozbiljne'' ''debate'' pogotovo na internetu su krajnje debilne,smešne,bespredmetne i uzaludne iz milion razloga. i zato je naj logičnije i naj racionalnije i naj bolje isključivo,ili skoro isključivo se sprdati,tu nema greške :hahaha:
to je jedan od razloga što i ja više obitavam na LjiSu nego na "ozbiljnim" forumima...
 
Sta, hoces da kazes da mi ne umemo da razumemo?
Mislim da većina ljudi kako na forumu tako i van njega ne mogu da razumeju ništa što je duboko i zaista mudro... Da umeju, ne bi provodili svoje živote tako površno i ... često glupo. Toga sam svesna još sa 20 i nešto, pa i ne pokušavam da vodim ni ovde ni drugde ozbiljnije razgovore... često se ili izjalove ili su ljudi sujetni pa se hvataju za to pta ti misliš o njima umesto o SUŠTINI stvari..
 
ton direktno utiče na osećanja...
ukoliko se nešto piše povišenog tona, ljudi se i ne skoncentrišu na sadržaj već se osećaju napadnutim... potpuno pogrešno, naravno.

Negde sam videla da si čitao ili gledao Tolla... nevezano, racionalnost je pokušaj našeg ega da stvari drži pod kontrolom
da ali vidiš fora je u tome što ti preko neta i smrdljivih slova nemožeš da znaš tačno i zasigurno kakav je nekom PRAVI ton,možda se samo sprda da je nadrkkan i glumi itd,nikad se nezna
zato netreba nimalo oz biljno svatati internet ''diskusije'', e da!

da,veoma zanimljiv lik,uglavnom su mi se dopale neke njegove knjige iako bi ih vrv ismevo pre par godinica al eto volim da mislim da sam sazreo u medju vremenu i proširio duhovne horizonte i hipotalamus resorpcije rekonvalescencije..u super si to rekla svidjamise baš,BRAVO! ovo za racijonalnos

svi smo mi U SRŽI iracionalni, sad dakako varira,neki manje neki višlje itd ali bože moj..sve je to za ljude..
 
Zato što si danas preterao sa zezanjem, ko u šta veruje i čime se bavi njegova stvar, ne možeš se tako zezati.
zar i ti sine brute..i time napadaš ni krivog ni dužnog :rida:
naravno da može lol što nebi moglo,svašta
svi to nonstop rade pa i ti
bukv ništa prirodnije i sveprisutnije
i nije SAMO njegova stvar ako je deli javno,na društvenim mrežama,forumima itd štatie jbtt haha ponašaš se kao da sam iskopo nešto privatno iz njezinog života i kreno da je ismevam il tak neš :hahaha1: razočarosime žestoko sadena..R.I.P. LEGENDO! :rida:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top