Klub Veterana Foruma Krstarice

Hvala, pa i ti da se jednog dana upises u klub
Sta je tu problem Ninocka?
Problem je tu da se moderatori ponasaju identicno prema onome ko ima 10 postova i onome ko ima 100.000 postova...
Tu bi trebali neku RAZLIKU da naprave.
Mene su recimo cesto banovali zbog nekih sitnih gluposti za koje su mi mogli samo poslati upozorenje na pp. Ja bih dobronamernu sugestiju naravno prihvatio: dugo sam vec ovde.
 
Veterani cestitke
animated-love-image-0593[1].gif
 
Ne gospodine, ti jako gresis!
Mi sa 100.000 postova smo GRADILI OVAJ FORUM i treba da imamo neki kredit za to.
Ni u jednoj firmi se isto ne ceni onaj sto radi dva meseca i onaj sto radi 20 godina!
To je moje mišljenje, i ja se trudim da tako postupam, takođe da isto postupam i prema onima sa kojima imam
i kontakt van foruma, nije lako ostati uvek objektivan. Ne znam koliko mi uspeva, ali znam da ima moderatora
kojima to savršeno uspeva.
 
Sta je tu problem Ninocka?
Problem je tu da se moderatori ponasaju identicno prema onome ko ima 10 postova i onome ko ima 100.000 postova...
Tu bi trebali neku RAZLIKU da naprave.
Mene su recimo cesto banovali zbog nekih sitnih gluposti za koje su mi mogli samo poslati upozorenje na pp. Ja bih dobronamernu sugestiju naravno prihvatio: dugo sam vec ovde.
Razlika je u kvalitetu postova a ne u kvantitetu ..
 
Ne gospodine, ti jako gresis!
Mi sa 100.000 postova smo GRADILI OVAJ FORUM i treba da imamo neki minuli rad za to.
Ni u jednoj firmi se isto ne ceni onaj sto radi dva meseca i onaj sto radi 20 godina!
Možda 1985 u our-u 'munja trans' ili 'balkan promet' gde je samouprava bila i gde se na sastanku u vezi petogodišnjeg plana nešto pitala i čistačica jer je tu trijes godina. A svi znamo kako je taj sistem prošao.

Ja sam ovde skoro dva meseca, oću li dobiti kakvo priznanje za lojalnost?
 
Onda te s oprostenjem ubrisu za spam.
A ok, ja sam inače opasan programer, hakujem pentagon... Mogu da napravim algoritam koji će na svaku temu da naizmenično ostavlja komentar pun opštih mesta
-mislim da grešiš
-nije baš tako
-kupila sam danas plave sandalice
-lep ti avatar ❤️
slažem se sa kolegom iznad

Pustim da vergla dok spavam, nabijem 100.000 i onda mogu da dođem i kažem da sam gradila forum?
 
A ok, ja sam inače opasan programer, hakujem pentagon... Mogu da napravim algoritam koji će na svaku temu da naizmenično ostavlja komentar pun opštih mesta
-mislim da grešiš
-nije baš tako
-kupila sam danas plave sandalice
-lep ti avatar ❤
slažem se sa kolegom iznad

Pustim da vergla dok spavam, nabijem 100.000 i onda mogu da dođem i kažem da sam gradila forum?
Ti ne mozes, nisi MENTALNI KAPACITET za tako nesto.
 
Ti ne mozes, nisi MENTALNI KAPACITET za tako nesto.
Heh, koliko je gadan taj ad hominem pristup, Blajbi. To kad nećeš da mi odgovoriš argumentom, nego mene lično vređaš da sam glupa, pa umanjiš težinu onoga što sam ja rekla.
Znamo li se ti i ja, Blajbiša? Koliko si upućen u moje mentalne kapacitete? Jel da ti vratim sad sa uvredom? Prestar si za internet kao takav, ne umeš da se ponašaš jer te generacija posle tebe prerasla, sve funkcije su počele postepeno da ti se gase, gotov si da počneš da se upišavaš, vređanje na forumu krstarice ti neće izlečiti frustracije i vratiti mladost. Mani se ćorava posla.
 
Heh, koliko je gadan taj ad hominem pristup, Blajbi. To kad nećeš da mi odgovoriš argumentom, nego mene lično vređaš da sam glupa, pa umanjiš težinu onoga što sam ja rekla.
Znamo li se ti i ja, Blajbiša? Koliko si upućen u moje mentalne kapacitete? Jel da ti vratim sad sa uvredom? Prestar si za internet kao takav, ne umeš da se ponašaš jer te generacija posle tebe prerasla, sve funkcije su počele postepeno da ti se gase, gotov si da počneš da se upišavaš, vređanje na forumu krstarice ti neće izlečiti frustracije i vratiti mladost. Mani se ćorava posla.
Preterao u zaru borbe i izvinjavam se. Nemam nameru da te vredjam ni bilo kog kolegu ovde. :ortaci:
Obecavam da se vise nece ponoviti.
 
Ah, nemoj mi reci da bi volela da forum ima dnevno 100 kvalitetnih postova umesto 1000 malo manje kvalitetnih....:eek:
Ko i kako se ovde meri kvalitet postova?
Po reputacijama? :kez:

Ако се потрудиш и удвостручиш број порука - добићеш ТАСТАТУРУ ...:hehe:
Где ћеш да нађеш те " Репутације " - на гомили ...:huh:
 
Ако се потрудиш и удвостручиш број порука - добићеш ТАСТАТУРУ ...:hehe:
Где ћеш да нађеш те " Репутације " - на гомили ...:huh:
Dragi moj Kojeimedadam...
U pocetu si mi bio jedan od drazih forumasa...
Potrudio si se da to stalnim podebavanjem i podmuklim pretnjama - ponistis.
Ti mislis da je meni bas toliko stalo da ostanem na forumu...?Varas se dragi moj....
Vise tebi treba da je stalo... Malo njih ovde ima 100.000 komentara...Ja ti kucu gradim, a ti mi u zamenu za to pretis...

Nisam se dugo javljao, a u buducnosti cu jos manje.
A ti napravi jos jednog klona da nadomesti prazninu.
 
Dragi moj Kojeimedadam...
U pocetu si mi bio jedan od drazih forumasa...
Potrudio si se da to stalnim podebavanjem i podmuklim pretnjama - ponistis.
Ti mislis da je meni bas toliko stalo da ostanem na forumu...?Varas se dragi moj....
Vise tebi treba da je stalo... Malo njih ovde ima 100.000 komentara...Ja ti kucu gradim, a ti mi u zamenu za to pretis...

Nisam se dugo javljao, a u buducnosti cu jos manje.
A ti napravi jos jednog klona da nadomesti prazninu.

Драги мој бананамену..:confused: овај блајбингеру...;)
У почетку си био ок, па лажљиви нок, па грок и на крају си престао да будеш вредан мог времена...:think::aha2:

Поверење се лако губи, а тешко стиче...:aha2:
 
Поверење се лако губи, а тешко стиче...:aha2:

I clanovi na Krsetarici se lako gube, a tesko sticu....:aha2:
Nije daleko dan, ako ovako nastavis, kada ces podeliti tuznu sudbinu Serbian C. kada je od najveceg srpskog foruma postao samo bleda senka gde 20 klonova i 5 placenika, pricaju sami sa sobom u praznoj sobi o tome kako se prave torte i kolaci.......
To vam je tako kada ne mozete da shvatite da ucesnici nisu nedogledna kolona koja samo ceka da je pustite na forum, pa da se posle prema njima kabadahijski, a ne prijateljski, ponasate.
Kada to shvatite - bice vec kasno.
Znam da volis statistiku, pa proveri koliko ste u zadnjih godinu dana ljudi oterali, a koliko novih primili...Mislim onih pravih, koji svaki dan ucestvuju, a ne onih koji se javljaju jednom u mesec dana sa jednom prostom recenicom....
Ako ispes da budes iskren sa samim sobom - sve ce ti se samo reci.
 

Back
Top