Klub Veterana Foruma Krstarice

mogu reci za sebe da sam veteran...bilo je dobrih ali vecinom groznih ljudi na ovom forumu...a o temama da i ne pricam...kad malo bolje pogledas stvari oko sebe, shvatis da si na forumu zbog toga sto si jadan, sam, iskvaren :)
zato...kako se kaze, pametniji popusta...forume, pljujem te i idem od tebe...

zlobnici...uvek cu vam disati za vratom i napascu kad najmanje ocekujete...

krsto OVER & OUT
 
Neko vreme nisam dolazila ovde,na nagovor nekih ljudi vratila sam se,...delom pokajala shto sam upoznala neke ljude ili zmije,kako vec hocete,...ali opet mi je drago shto sam upoznala ljude koji su mi pomogli u zivotu,za koje bih sve uchinila(znaju oni,prepoznace se,..ako i dalje otvaraju ovaj forum)

Od "veterana" pamtim mnoge ali ne bih da ih imenujem,bilo je lepo kad sam pochela,bila je jedna "sorta" ljudi ovde,posle su doshli novi koje sam opet mnogo zavolela,...ali najvishe je onih koji su nas unishtili na sve moguce nachine,uchinili sve da ovaj forum postane najveca dosada na svetu :roll: Shta da se radi,...retko kad otvorim forum,samo da vidim ima li nekoga,...al' nema vishe nikoga,.... :? Zao mi je,bilo je lepo,....uzivala sam u zezanju ovde sa pojedincima,ali nemaaa visheeee,...kraj,..the end,...

Dolazi vam nova generacija,novi ljudi,nickovi,kako vec hocete,....Znam samo da cu ZAUVEK pamtiti zezanja u kojima sam uchestvovala ovde,....Necu zaboraviti Krstu,ali eto,...desilo se i to da odu ljudi koje mnogo volim,...Shto neko reche,....1 post za par dana,...dostaaa :lol: :wink:

Pozz veteranima,oni kojima se obracam prepoznaju se,mi odosmo,...red je na vas :lol: :wink:
 
Slucajno zalutah ovde, nece me san nocas, pa sam lepo osvezio secanja ovom temom.
Inace pre tri godine (dobro malo manje), pa narednih godinu dana mi je zaitsa bilo super na ovom forumu, a bilo je i dosta dorbih ljudi.
Sada je to nekako drugacije, jednostavno niti ja odgovaram ovim novim nickovima niti se meni neko posebno svidja.
A da je bilo cool ljudi, bilo je.
Poceo sam sa postovima na kompjuterima, pa se polako sirio dalje.

Religija je bila super, tamo sam uknjizio par postova, ali sam je svaki dan redovno citao i prepricavao drugima sta se tu pise.
Nije to bio samo rat Hriscana i Muslimana. Bilo je tu jos i raznoraznih sekti, kojekakvih organizacija koje se izdaju za veru i sve to zbrckano na jednom mestu gde svak svakog proziva. Sto je to dobro kad nemaju samo dva tabora za raspravu vec vise njih.
A s obzirom na mentalitet naroda, onakav ishod je bio za ocekivati.
Secam se MaranAte, nekog Muhameda sa svojim citatim, pa i neke devojke koja je tvrdila da joj sa njenih 20 i kusur godina jos niko nije video telo, da stalno ide umotana itd. Naravno svi su osuli po tome.
Posle se otvorila filozofija, pa sam i tu par puta proveo po celu noc catujuci sa raznim ljudima, pa sledecu noc opet.
Slazem se da bi trebalo napraviti neku listu clanova nas veterana ovog foruma.
Narocito ovaj vBuletin omogucava pravljenje grupa. Tako bi ovi mladji dobro znali koga treba da postuju, a koga ne.

Pozdrav za autora teme, divlju, NaraYana, Caleta i ostale iz stare garde.
 
****** koja COOL tema :))))))))

Dobro jutro , dobar dan , dobro vece svima ,
otpocinje se istovarom nove kolicine rima :)))))


Nisam odavno postovao na ovom forumu ,bas mi nedostaje :))))))) .... znam da nocima placete zbog mene , ali i mene za to zabole k:) ... lepo je bilo , kratko je trajalo ...ali zelim pozdrav svim novim generacijama , onim matorima zelim da se umiju hladnom vodom :))))

Pozz od dileje whitenicky-ja
 

Back
Top