Quantcast

Klub VETERANA foruma Krstarice

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
101.274
Све су то глупости. Када се нађеш на раскрсници живота и смрти, увидећеш да си улудо трошио своје животно време.

Треба да ...:heart: ВОЛИШ И БУДЕШ ВОЉЕН :heart:...:aha2:
Da budes voljen treba se boriti.
I zasluziti.
Svi smo mi uvek izmedju zivota i smrti.....Sto bi Konfucije po nekad reko: "Niko od nas ne zna kada ce omrknuti, a nece osvanuti!"

Truman

Elita
Poruka
15.676
Bar tri puta u zivotu sam bio u istinskoj smrtnoj opasnosti...Falilo je samo malo da da odletim na onaj svet....Ali, Bog me za sada jos nije hteo na nebu...I bice tako sve dok me on bude vodio za ruku...
Вероватно вучеш добру карму из прошлих живота...Свако се сели на бардо раван онда кад му је суђено.

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.252
Bar tri puta u zivotu sam bio u istinskoj smrtnoj opasnosti...Falilo je samo malo da da odletim na onaj svet....Ali, Bog me za sada jos nije hteo na nebu...I bice tako sve dok me on bude vodio za ruku...
Бог прима прво (радо) ДОБРЕ, па тек кад зафали узме из ..канте... :hehe: :hahaha:

kalis

Elita
Poruka
17.420
Незнам ја би био задовољан и са похвалницом
Jel ima neka nagrada za veterane.
:think:
Nikad čula, al znam da veterane uvek pozivaju za državne praznike da se slikaju, i tako neke značajne datume, godišnjice kakvih bitaka i sl... Možda neki sendvič kao nagrada?

... aliiii, dobra ideja jer mogla bi za "elitu da bude neka nagrada! :idea: eliti već priliči :cool:
Mogli bi Admini neka kola da poklone, nek im pomognu i Modovi, nije problem :) a ondak bi mogli veterani biti pozvani da se slikaju na primopredaji ključeva, eventualno, da se i provozaju malko, ako "eliti" ne smeta. Zaebane su te elite :zcepanje:

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
197.977
Efekat iznenađenja, kada se najmanje nadaš. :)
Tu sam ja, skitam internetom. Uhvati me ovih dana nostalgija za nekim prošlim vremenima. I uvek usko povezano sa ovim forumom.
Dođem, pogledam, da vidim da li još uvek ima ljudi koje poznajem sa foruma.
ne da si me iznenadio vec si me šokirao :lol:
a nostalgija za starim vremenima me ne napušta..samo po nekad u sebi kazem : eh..kada se setim :zaljubljena:
a ti nemoj samo da dodjes i pogledas..malo se i zadrži..tu smo i dalje oni stari..mnogi su promenili korisnicka imena ali su tu..neki dolaze ali povremeno..a neki su zaista i otišli :)