Quantcast

Klub VETERANA foruma Krstarice

Šakal

Elita
Poruka
17.379
Truman:
Bacih pogled na svoj datum registracije i videh da sam ovde vec gotovo tri godine. Zato ovu temu posvecujem samo onima koji su "rodjeni" ( registrovani :) ) 2003. i 2004. da postuju i daju svoje utiske - kako je bilo nekad, kako je sad, zasto su jos uvek ovde?

Kada sam se ja registrovao pamtim da je postojao podforum Religija. Bio je zanimljiv, ali je zatovren zbog bolesnika koji nisu umeli umereno da raspravljaju...

p.s. Mislim da ovakva tema nigde ne postoji pa bih zamolio modove da je stave u lepljivu.
Mozemo i da napravimo spisak veterana i da trazimo povlastice od zvanicnih vlasti :)
Hm...ne diraj mi 'Religiju'!;)
Bilo je tamo svega i svačega...žao mi je što je nema više...:evil:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.414
Truman:
Sa religije se secam fanatika Maranate. A ti sto spominjes Margott izgleda nisi obavestena sta joj se desilo...ja ti necu reci.
jao da ceo dan pokushavam da se setim tog nicka. maranata.
o da te bog sachuva. i oni muslimani, ochito potplacjeni da yebavaju po srpskim forumima i da otvaraju dnevno po deset tema sa citatima iz Kur'ana.....

Mannibals

Elita
Banovan
Poruka
16.663
hiee..I am><<<<ma...>>>>dosao da viddim kako ste...se malo smorim sa starcima,ii vidim kako ste..
izadjem u svet,vidim dryge ljude,chujem misljenja ma kakva god bila!!...lepo je..ne razmisljam napystiti,jedino da se mogu smoriti...ali bih ponovo dosao...ne verujem da bih se neko smorio ,mislim da zivot diktira drugachije(mozda mene bude 2 sedmice,blago vama!>..))a naxaxxax

chokolada

Iskusan
Poruka
5.245
Da se i ja zapljunem. :p
Ovde sam od maja 2004, propustila sam poforum religija, ali se secam onih lepih dana. :)
Odavno je forum na jedan nacin zamro, dodjem svaki dan kada sam na netu, procitam ali retko kada sta napisem. Izgubio je onu svoju staru car ili sam se ja mozda zasitila.
U svakom slucaju zao mi je sto nema nekih starih clanova, bilo je lepo zezati se sa njima i razmenjivati iskustva. Secam se kako je jednom LJ&S bio divan podforum a sada je pun chata i bezveznih tema. Vise i ne ulazim tamo...
Kako god ovaj forum ce meni ipak uvek ostati u lepom secanju jer sam se na njemu zaljubila. :)