KLUB PRVIH ŽENA

dugmence

Zainteresovan član
Poruka
122
Drage dame, vi koje imate više godina nego što vam daju, što ste mlađi duhom nego telom, i što ste bez jače polovine, hajde da se družimo i ulepšamo sebi život. Stresno je sve oko razvoda i period pre i posle, pa smo odlučili da sve ostane kao po starom, osim što svako od nas dvoje živi svoj život. Muškarcima to mnogo lakše ide, definitivno, jer još ne čuh nekog od njih da kaže kad ga pozovu na piće, ne mogu treba, da idem kući da bacim đubre, ili da vidim prvo sa ženom, što je na žalost gotovo redovan slučaj kod našeg pola. Zato hajde da mi slobodne pravimo jedna drugoj društvo i olakšamo žovot što podrškom, savetima, svojim iskustvima, što druženjima i izlascima, putovanjima. Ko je za neka dođe ovamo! Dobrodošle!
 
Drage dame, vi koje imate više godina nego što vam daju, što ste mlađi duhom nego telom, i što ste bez jače polovine, hajde da se družimo i ulepšamo sebi život. Stresno je sve oko razvoda i period pre i posle, pa smo odlučili da sve ostane kao po starom, osim što svako od nas dvoje živi svoj život. Muškarcima to mnogo lakše ide, definitivno, jer još ne čuh nekog od njih da kaže kad ga pozovu na piće, ne mogu treba, da idem kući da bacim đubre, ili da vidim prvo sa ženom, što je na žalost gotovo redovan slučaj kod našeg pola. Zato hajde da mi slobodne pravimo jedna drugoj društvo i olakšamo žovot što podrškom, savetima, svojim iskustvima, što druženjima i izlascima, putovanjima. Ko je za neka dođe ovamo! Dobrodošle!
divno:cmok:
 
Stresno je kada te bivsi muz proganja, kao moj mene. Ako nemas taj problem, smatraj da spadas u one sretnije razvedene.
Muskarci nekad jednostavno ne kapiraju kada je kraj.

Nekada ni mi ne kapiramo ;) Ali to je druga tema. Ovo tema je za one koje još nisu sa nekim drugim, a rado bi se družile i razmenile iskustva sa onima koje su sve to već prošle, jerbo nije lako. Pa budite solidarne:)
 
Drage dame, vi koje imate više godina nego što vam daju, što ste mlađi duhom nego telom, i što ste bez jače polovine, hajde da se družimo i ulepšamo sebi život. Stresno je sve oko razvoda i period pre i posle, pa smo odlučili da sve ostane kao po starom, osim što svako od nas dvoje živi svoj život. Muškarcima to mnogo lakše ide, definitivno, jer još ne čuh nekog od njih da kaže kad ga pozovu na piće, ne mogu treba, da idem kući da bacim đubre, ili da vidim prvo sa ženom, što je na žalost gotovo redovan slučaj kod našeg pola. Zato hajde da mi slobodne pravimo jedna drugoj društvo i olakšamo žovot što podrškom, savetima, svojim iskustvima, što druženjima i izlascima, putovanjima. Ko je za neka dođe ovamo! Dobrodošle!
pa ceo ovaj pedefe je u tu svrhu...:lol:
 
Nekada ni mi ne kapiramo ;) Ali to je druga tema. Ovo tema je za one koje još nisu sa nekim drugim, a rado bi se družile i razmenile iskustva sa onima koje su sve to već prošle, jerbo nije lako. Pa budite solidarne:)

Draga moja, razvod nekim zenama ume da predstavlja pravo olaksanje.
A druzenje i razmena iskustava nije losa ideja. ♥

pa ceo ovaj pedefe je u tu svrhu...:lol:

Eto sta kazzu. :)
 
Nisi čula jer se ne družiš sa muškarcima, tj. oni sa tobom.

Pa prilično se družim. Sad jedino ako oni to kriju ko zmija noge, jer sam masu puta bila prisutna kad se začas dogovore gde će na piće. Ako kao primer uzmem mog bivšeg muža njemu samo reci idemo i već je otišao. Nikad za 20 godina niije mene pitao može li, šta mislim, imamo li nešto u planu ili slično. Ne zameram mu, samo kažem da se žene po tom pitanju osećaju nekako sputane, po navici i tradiciji. Što od muževa, dece, kućnih obaveza. Prosto tako je na našu žalost.
 

Back
Top