Klub *Nikad vishe u CG*

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Guru_NS

Obećava
Poruka
74
HeBePoBaTaH_:
Roman ima kuću u Cg, a istu je gle sad: gledala i Ševarnadzeova žena :lol: i odlučila se da još malo čeka, za to je čuo Roman i cap - ključ u bravu...

Ne mislim na Belvi.. mislim na Splendid
A Slovenci su kupili Maestral u Miločeru (85 € noćenje sa doručkom)

Kad li će u NS da srede one rupe od hotela ccc.. šta će nekome ... pusti ti Crnogorce..
Rusija velika i moćna. Oduvek, zauvek.

Zeznuo sam se mislio sam na Splendid...i bio je bolji pre...nego sto je sada...
A kucu ima Romanov brat...ali nebitno...mani me tih fora...dosli Rusi...to su mozda samo Rusi na papiru...a kupuju sve Siptari...Rusija i jeste mocna...ali sici do nas nece ko sto nikada nije...tako se nadaj...a u Ns-u se renoviraju hoteli...imas Park koji sada ekstra izgleda...a Varadin na tvrdjavi ce biti jos bolje...ali ono nemam nameru uopste da se prepucavam...cije je bolje i te fore...

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.287
Ma bre lupa.....evo mene u sred Kotora ...ovde su samo Englezi Irci Rusi i Francuzi...
Toliko su skocile cene nekretninama i predvidjaju abnormalni skok za dve godine da Albanci kao nazalost ni mi ,necemo vise moci bilo sta ovde da kupimo.

HEBEHA

Aktivan član
Poruka
1.700
Uh od kada nisam bila na ovom smorenom forumu!!!
I mogu vam reci, bas mi je prijalo. Nevidjeno.

A, da, sezona je bas propala bez clanova ovog sjajnog kluba. Bas mi se dopalo kada sam vidjela. Preslatki ste! I samo naprijed.

LJudi moji, naj sezona od 1990. koja je bila vrlo dobra godina, a uskoro ce dostici i zlatne sedamdesete. I znas sta? Nikako da prestane ta sezona. Primorje je krcato. U Budvi ko ne govori Engleski moze da sjedne i place jer sampo prolazis pored stranaca. Uglavnom Norvazana, stanovnika VB (pretezno Engleske), Iraca, zatim i Rusa, pa i onih sa malo manjim plateznim mocima, koji su i dalje nasi dragi turisti i cine nas uspjesnijim - Poljaci, Cesi, Slovaci, Slovenci, Madjari... Necu da generalizujem.

Sve je krcato. Ne pricam napamet.

Tako da, gospodo moja, hvala vam puno na svemu sto citine tako veliki ustupak svim normalnim ljudima koji zive i rade ili ljetuju u Crnoj Gori, ma odakle da su.

PS. Podacima o napretku u sredisnjem i sjevernom dijelu necu vas zamarati, posto su te glupe sportske-kulturno-istorijske stvari niza kategorija za vas. Ma vama treba jeftin smjestaj da imate odakle da idete u kafane. U sustini, sto ce vam vise od Guce? A kupajte se u ... hm, u blatu? Ima i lavora... Pa, eto. Jedino sto kratko traje.

Joooj, sto ste mi dragi!

Zdrav razum

Buduća legenda
Poruka
29.313
HEBEHA:
Uh od kada nisam bila na ovom smorenom forumu!!!
I mogu vam reci, bas mi je prijalo. Nevidjeno.

A, da, sezona je bas propala bez clanova ovog sjajnog kluba. Bas mi se dopalo kada sam vidjela. Preslatki ste! I samo naprijed.

LJudi moji, naj sezona od 1990. koja je bila vrlo dobra godina, a uskoro ce dostici i zlatne sedamdesete. I znas sta? Nikako da prestane ta sezona. Primorje je krcato. U Budvi ko ne govori Engleski moze da sjedne i place jer sampo prolazis pored stranaca. Uglavnom Norvazana, stanovnika VB (pretezno Engleske), Iraca, zatim i Rusa, pa i onih sa malo manjim plateznim mocima, koji su i dalje nasi dragi turisti i cine nas uspjesnijim - Poljaci, Cesi, Slovaci, Slovenci, Madjari... Necu da generalizujem.

Sve je krcato. Ne pricam napamet.

Tako da, gospodo moja, hvala vam puno na svemu sto citine tako veliki ustupak svim normalnim ljudima koji zive i rade ili ljetuju u Crnoj Gori, ma odakle da su.

PS. Podacima o napretku u sredisnjem i sjevernom dijelu necu vas zamarati, posto su te glupe sportske-kulturno-istorijske stvari niza kategorija za vas. Ma vama treba jeftin smjestaj da imate odakle da idete u kafane. U sustini, sto ce vam vise od Guce? A kupajte se u ... hm, u blatu? Ima i lavora... Pa, eto. Jedino sto kratko traje.

Joooj, sto ste mi dragi!
Nevena draga, ako svi skoce u Savu vidim da cesh i ti. Bravo !!!

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.915
ebi ga , vi biste svi da dodjete na letovanje za 50 eura, budete mesec dana , da imate extra uslugu gde god da ste .... jbg .... ako necete one ,,stolice za kenjanje,, i nekulturne ljude , brate , idite u hotel , koji ima svoju plazu , svoje turisticeke vodice itd. ..... pa uzivajte ;)

M

Mirka šizika

Gost
Kao PR ove organizacije moram da se oglasim i izdam saopstenje za javnost. Clanovi kluba " Nikad vise u CG" nece sebi dopustiti da udju u nepotrebnu diskusiju sa neistomisljenicima niti ce sebi dozvoliti da nasednu na provokacije . Posto mi svoje misljenje iznosimo javno, otvoreno i dostojanstveno bez namere da nekoga vredjamo , ocekujemo i od neistomisljenika na isti nacin iznesu svoje misljenje .

Cinjenica da smo pokrenuliovaj ovaj klub nekom ce se dopasti a nekom ne . Ova tema otvorena je za one prve... Ko se ne slaze sa temom i sadrzajem iste , neka ignorise...

Kao PR , posebo zelim da istaknem i ujedno najiskrenije pohvalim jednu nadasve mudru damu pod nikom Djura mornar koja iako ne deli isto misljenje sa nama dostojanstveno komunicira sa neistomisljenicima. Bilo da je rec o ovoj temi ili nekoj drugoj na ovom forumu ova dama uvek je krajnje tolerantna za neistomisljenike.. Retki su takvi ljudi u danasnje vreme... Samo za nju , naiskremije ...Veliki pozdrav...

P.S. Djuro molim te ajd baci jedan pp kad prcitas ovo , hocu nesto da te priupitam... :wink: :lol:

M

Mirka šizika

Gost
Avet:
ebi ga , vi biste svi da dodjete na letovanje za 50 eura, budete mesec dana , da imate extra uslugu gde god da ste .... jbg .... ako necete one ,,stolice za kenjanje,, i nekulturne ljude , brate , idite u hotel , koji ima svoju plazu , svoje turisticeke vodice itd. ..... pa uzivajte ;)

Bravo dete...sad si nam skreso!!!

Gulanfer

Obećava
Poruka
55
HEBEHA:
LJudi moji, naj sezona od 1990. koja je bila vrlo dobra godina, a uskoro ce dostici i zlatne sedamdesete. I znas sta? Nikako da prestane ta sezona. Primorje je krcato. U Budvi ko ne govori Engleski moze da sjedne i place jer sampo prolazis pored stranaca. Uglavnom Norvazana, stanovnika VB (pretezno Engleske), Iraca, zatim i Rusa, pa i onih sa malo manjim plateznim mocima, koji su i dalje nasi dragi turisti i cine nas uspjesnijim - Poljaci, Cesi, Slovaci, Slovenci, Madjari...
Pa svako se može jednom zeznuti i negde otići.Velika većina njih vam ponovo neće doći sigurno,mnogo ste još daleko od ozbiljne turističke destinacije kojoj bi se ljudi vraćali.
Naravno upisujem se u ovaj klub,jer GRČKA JE ZAKON.

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.915
ako vec postoji klub , samo mi dajte razloge ZASTO NE ....

ja mislim da ne postoje razlozi , one stolice i ono , to nije na svakoj plazi :roll:

mada , naravno , svako ima pravo na svoje misljenje , a sad , da li ce to nekoga povrediti , ili naljutiti , to nije moja stvar ;)

ja ipak mislim , da je politika i nacionalizam glavni razlog .......

ne kazem ja da su crnogorci zlatni ljudi po ponasanju , ima i te kakvih huligana , ali ima i ljudi , koji inaju normalno misljenje , to su uglavnom mladji ljudi ;)

ali , takvih ljudi ima svugde ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.