Kafana Klub dzentlmena dobrih namera 4

poznat mi stolnjak :heart:
Krompiru "Dzavolčiču" 😁

Sigurno si i ti kod Hate probao Lazanje i Sitne kolače.:kafa:
Зато јер треба да ограбуљам брдо лишћа а онда да пешачим по ладноћи а неће ми се ништа отога! 🥺
Bože Hato toliko drugara imas ovde,odmah mobilisi nekog da ti to sve lisce pokupi i izbaci negde. :D

Krompiru "Dzavolčiču" 😁

Sigurno si i ti kod Hate probao Lazanje i Sitne kolače.:kafa:

Bože Hato toliko drugara imas ovde,odmah mobilisi nekog da ti to sve lisce pokupi i izbaci negde. :D
Ната воли да спрема а воли и добре људе и ћаскање, смех а и пиво, јамачно, па је свако ко спада у ту категорију добродошо...док сам доступна. :D
Е сад, неки су близу, неки мало даље па како се коме заломи.
Зато другаре мобилишем за дружење а за лишће има друга врста 😆, а волим и сама да се размашем.

Замислите да направим мој Рај у природи, па да се сви улето окупимо, распалимо велике ватре...:zaljubljena:
Наберемо вргања, уловимо неко прасе, скувамо кокошку! И шетамо боси са цвећем у коси 🥰
Добро, ови што немају косу направићемо им венчиће..😆

...a ja ću sutra. Samo sam nadležne obavestila da ne dolazim sutra. Mnogo se bre to naviklo :think:

Fino ovo ladno mutno maglovito gužvasto jutro ❄️
Za pola godine neće nam ni trebati semafori, samo će se kolone vozila razvlačiti kao gusenice po ulicama. Polako prestaju i migavci da se koriste, sirene su jedino što se stiska pored volana. Ukoliko je toplije vreme onda se i spusti prozor da se malo ubaci koja preteća ili obećavajuća, a ako je kišno ili hladno upotrebljavaju se znakovi signali.

...a ja ću sutra. Samo sam nadležne obavestila da ne dolazim sutra. Mnogo se bre to naviklo :think:

Fino ovo ladno mutno maglovito gužvasto jutro ❄️
Za pola godine neće nam ni trebati semafori, samo će se kolone vozila razvlačiti kao gusenice po ulicama. Polako prestaju i migavci da se koriste, sirene su jedino što se stiska pored volana. Ukoliko je toplije vreme onda se i spusti prozor da se malo ubaci koja preteća ili obećavajuća, a ako je kišno ili hladno upotrebljavaju se znakovi signali.
ko ti drma drmljanku

Meni niko trenutno, za sada... dan je tek počeo...

Sve više koristim gradski prevoz, a suprug me je davno naučio da dok sam za volanom i smeta mi neki zvuk (neko mi svira ili nešto škripi ili lupa u kolima) samo pojačam muziku i ništa se više ne čuje.

Posmatram ljude... niko ni crticu na t od tolerancije nema, razumevanja, strpljenje da ni ne pominjem... kultura zaturena kao sveti gral...

Kada ti se neko obrati sa osmehom na licu dodje ti da ga izgrliš kao da ti je rod rođeni...

Krenulo me palamuđenje od sabajle...

Meni niko trenutno, za sada... dan je tek počeo...

Sve više koristim gradski prevoz, a suprug me je davno naučio da dok sam za volanom i smeta mi neki zvuk (neko mi svira ili nešto škripi ili lupa u kolima) samo pojačam muziku i ništa se više ne čuje.

Posmatram ljude... niko ni crticu na t od tolerancije nema, razumevanja, strpljenje da ni ne pominjem... kultura zaturena kao sveti gral...

Kada ti se neko obrati sa osmehom na licu dodje ti da ga izgrliš kao da ti je rod rođeni...

Krenulo me palamuđenje od sabajle...
ja tju danas da prprtz svoju devoiku

Back