Kafana Klub dzentlmena dobrih namera 4

Prošetala sam do mesnice :plez: vozim samo ako baš djeca ili muž nisu dostupni, inače me voze :zper:
:eek:...мени језик ?

--
Ех, лукава си ти, ..па да идеш пешке, да те загледају сви они шустери, абаџије, кујунџије, кројачи и месари кроз целу варошицу...

"Хоћу да видим и будем виђена!" ... знам те пушко... :cool:

opet o hrani

share no GIF

Gane( @Ganfajter) odmaram i treba nešto da počnem da radim po stanu , no mi se muka nakaniti :fdlan:
Slabo pišem , nekako mi se krstarica sa nekom svojom politikom koju vodi ogadila . Blokiran sam na nekoj temio na politici da pišem , da ne bi optužili krstaricu za antisemitizam , brdo botova po krsti kojima ona drži stranu laju i pljuu kako hoće . Znači manipulišu istinom i informacijama , a toga se gadim . mislio sam da je krsta jedan demokratski forum i slobodan za iznošenje mišljenja . uklapa se divno u žabokrečinu i svinjac koji je zavladao srbijom i svetom
Plus mi trajno banovali nalog "Igor Raspuičin" sa koga sam pisao i na blogu , ali sam se pojavio na politici sa njime
Hvala što me se setiš . :ortaci:
i ja sam bio banovan na temi

stja ti je
danas sve mora da se uklapa u zapadni narativ

a i ti si bljecav sto ides tamo po politici da ucis mentole

to ti je ko da udjes u septicku jamu da igras mali fudbal i posle se cudis sto ti smrde noge :D

Back