Klonite se muškaraca između 30. i 40. godine

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
273.664
Kažu da muškarci izmedju 30. 40. godina nisu idealan izbor za žene koje planiraju ozbiljnu vezu sa partnerom jer se muškarci u 30. godinama teže emotivno vezuju
Za ljubav su idealni muškrci izmedju 20. i 30.godina jer je vrlo verovatno da će taj muškarac tražiti ljubav.
Takodje su dobar izbor muškarci od 40 godina, koji obično ponovo traže ljubav nakon razvoda ili raskida veze

A ja kažem, ako ne mislite ništa ozbiljno i ne zelite nikakvu buducnost i vezivanje onda su i muskarci od 30+ dobar izbor :mrgreen:

Koliko je sve ovo tacno ?

snowtrooper

Legenda
Poruka
60.494
Kažu da muškarci izmedju 30. 40. godina nisu idealan izbor za žene koje planiraju ozbiljnu vezu sa partnerom jer se muškarci u 30. godinama teže emotivno vezuju
Za ljubav su idealni muškrci izmedju 20. i 30.godina jer je vrlo verovatno da će taj muškarac tražiti ljubav.
Takodje su dobar izbor muškarci od 40 godina, koji obično ponovo traže ljubav nakon razvoda ili raskida veze

A ja kažem, ako ne mislite ništa ozbiljno i ne zelite nikakvu buducnost i vezivanje onda su i muskarci od 30+ dobar izbor :mrgreen:

Koliko je sve ovo tacno ?

Ako je ovo tacno bolje da odmah idem u manastir :sad2:

snowtrooper

Legenda
Poruka
60.494

snowtrooper

Legenda
Poruka
60.494

AlucarD84

Aktivan član
Poruka
1.693
Ja sam oćoravila totalno, mislila sam da je Manastirka to napisala 🤓🤓🤓
Oprostite ćoravoj babi!
Pokaj se pa će ti bude oprošćeno
Poruka je automatski spojena:

Brade i mantije dok ne doguramo do 40 :lol:
Majku mu kako to brada i dalje raste i posle 40te a kosa prestane već tamo negde oko 30te 🙄

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.