KLON

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

just S.

Iskusan
Poruka
5.452
- neko iz "elite" (kako se sam nazva, valjda ima potrebu da to bude ovdje ako ne moze u RL) ko nema petlju reci nista pod svojim nikom jer ce pokvariti svoj "ugled" (koji opet gradi ovdje a ne u RL).


ovo je moja definicija

dajte mi vasu ...:lol:

P:S: koji vam je djavo u poslednje vrijeme sa kloniranjem i dijeljenjem? :think:

zasto forum shvate licno i od njega pravite isti haos kao sto ga imamo svakodnevno u RL.

sta vas to toliko nervira da pucate?

naravno, mogu odgovoriti i oni koji se pronalaze i oni koji ne...
 
Poslednja izmena:
vidi nema misheva..:mrgreen::lol:
a ni macaka bome..
mrtvo more tako reci.:)
moze biti stevca da si promasila temu.

a ko je samoproklamovani sudija koji određuje kategoriju miš-mačka



klon-lik bez muuda, pizzda što bi mi seljaci rekli
neko ko nema srčku da kaže ono što ima, misli i hoće

neko ko sebi daje za pravo da bude arbiter elegance na javnom forumu....

kloniranje nameće još jedan problem -na drugim pdf moderatori u obaveštenjima jasno kažu ko je čiji klon i sl....zašto to ovde nije urađeno drugo je pitanje - možda pravila nisu za sve pdf iste....
 
eto, neko se klonira, neko kopira svoje mailove pa ih ko carsave stavlja ovde, neko je uvek fin, neko je uvek iskren kako ko i sta kome drago

a upravo onaj koji otvara temu podsecajuci da ovo nije RL bi trebao sam po svom nacelu postupati pa VL ne shvatati toliko hm ozbiljno
uz veliko zaljenje sto je nekima forum mesto mira i sredjenosti koje nemaju u RL, ostajte mi zdravo i srecno
 
Poslednja izmena:
eto, neko se klonira, neko kopira svoje mailove pa ih ko carsave stavlja ovde, neko je uvek fin, neko je uvek iskren kako ko i sta kome drago

a upravo onaj koji otvara temu podsecajuci da ovo nije RL bi trebao sam po svom nacelu postupati pa VL ne shvatati toliko hm ozbiljno
uz veliko zaljenje sto je nekima forum mesto mira i sredjenosti koje nemaju u RL, ostajte mi zdravo i srecno

vidis, ja ovo gledam obrnuto.

nadrkaju se u RL pa se istresaju ovdje.

ako si miran i raspolozen u RL, takvo ces raspolozenje donijeti i ovdje.
 
vidis, ja ovo gledam obrnuto.

nadrkaju se u RL pa se istresaju ovdje.

ako si miran i raspolozen u RL, takvo ces raspolozenje donijeti i ovdje.

Apsolutno se slazem sa tvojim misljenjem:D
Vecina agresivnih, umisljenih, "pametnih" i pljuvaca su samo tu da ono sto se ne usudjuju u rl-om zivotu da kazu, "isprazne" ovde...inkognito:sad2:
 
a ko je samoproklamovani sudija koji određuje kategoriju miš-mačka



klon-lik bez muuda, pizzda što bi mi seljaci rekli
neko ko nema srčku da kaže ono što ima, misli i hoće

neko ko sebi daje za pravo da bude arbiter elegance na javnom forumu....

kloniranje nameće još jedan problem -na drugim pdf moderatori u obaveštenjima jasno kažu ko je čiji klon i sl....zašto to ovde nije urađeno drugo je pitanje - možda pravila nisu za sve pdf iste....

ovo apsolutno nije tačno, pravilo je da se ne govori čije je klon...
i mislim da biste mogli polako da prestanete sa ovakvim temama, za sve primedbe na rad moderatora slobodni ste da meni ili bilo kom drugom supermodu pošaljete pp... a vaše međusobno prepucavanje takođe možete da prenesete na pp, nema potrebe da ceo pdf čita o tome ko ima problema sa kim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top