kloaka :rumenko:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala
pa ja sam zapravo polukiklop polu slon :rumenko: s jednog kolena to su mi slonovi, drugi su titani pa smo nastali mi deca kao kiklop ali je slonovska loza malo bila uticajnija er su to bili afrički oni veći slonovi pa eto..:rumenko: hvala :kiss:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top