Клипови омиљених борилачких вештина, спортова, такмичења, турнира, учесника, момената...

Kažu "strani plaćenik"

Poznat
Banovan
Poruka
9.626
Нисам успео да пронађем сличну тему, па је отварам. Само молим без препуцавања око тога ко је бољи или шта је ефективније. Качите шта год хоћете ако припада овде.

Који борилачки спорт или вештину највише цените? Тренирате ли ишта? Шта вас у томе инспирише и мотивише? Имате ли омиљених бораца?

Што се мене тиче, носилац сам жутог појаса у каратеу. Не се заебавајте с мене. :mrgreen:
С тренирањем сам одавно престао, од тада сам пар месеци вежбао рекреативно шуаи ђиао с пријатељем који тренира активно, али ти дани су далеко иза мене. Сад радије гледам друге како се боре. Волим џудо, џуџуцу, муи таи, летвеи, кјокушин карате, самбо, кик бокс и мма. У последње време гледам и бокс мечеве.

Један од омиљених бораца - Фјодор ,,Последњи Цар" Јемељаненко.
 
Buakau, kojem ime inače znači Beli Lotos, je ipak tamo najveća legenda...
Лик је права звер, вешт борац, има снажне ударце, уме да буде бруталан, одличан клинч рад. Ал кад гледам тајландске борце, баш је тешко одлучити који је број 1, јер све ове особине њих неколико има. Мртва трка између два шампиона - Буакау и Сенчаи.

Онда, ту је и овај луди лик који није чуо за кретање уназад, само унапред тера. :D
 

Back
Top