Klinton za promenu Dejtona

Pa neka su , ne možete vi prisvajati teritorije zato što negdje žive i Srbi , ovo je BiH koja je etnički izmješana, i etničke čistke neće biti aminovane ..
valjda treba da još osiromašite , pa da to počnete shvaćati .. poznato je i da se za rat govorilo da će nam trebati 20 godina da se vratimo
na staro , ali neki to nisu vjerovali .. doduše , neki s razlogom - oni kojima je rat poslužio da se obogate .. a imaju i ovi kojima sada ovo stanje
bez pravde odgovara ..

Pa kad prvo budete vratili ili nadoknadili stanove otete Srbima u vasem delu, te kada se budete fino ponasali prema onima koji sa vama dele drzavu, i kada budete gledali ne samo svoje nego i interese Srba u BIH, onda ce mozda neko nekad hteti i da prica sa vama........Ovako, imate svoju federaciju i imate BIH na papiru, do prve dobre prilike za nas........
I mnogo vam je i to sto imate.

Могу Амери само да га дувају, заједно са онима који желе нестанак Републике Српске. z:D
Kako si brzo zaboravio ko ga je "duvao" Amerima i koga su Ameri oduvali. Umjesto da im ostaneš zahvalan za čitav život što ponudiše Deyton i spasiše te traktorijade ti ih opet napadaš i uvijek se pitaš "što nas svi mrze". Nezahvalno do bola.

pa nebi se složio sa navedenim. mislim da muje jedva čekaju osvetu. samo ovaj put ravnopravni ste u naoružanju za razliku od prije 20-tak godina kad nisu imali ništa

Ja zivim u Srbiji i jedva cekam i veoma se radujem ako je istina da obrezani jedva cekaju osvetu..........
Pun mi je ****** vise i Srebrenice i svega oko nje.
Pa da to, kad nas vec iz sveta je.bu bez ikakvog realnog razloga zbog te Srebrenice, bar zavrsimo kako treba.
Uh, nemas pojma koliko si me obradovao tom konstatacijom da obrezani zele osvetu.
Nemas pojma koliko se tome radujem.

Ma da mi imali tenkove , haubice i svu tehniku JNA a vi bili goloruki, vidi se ko nije dobar, nego samo razmišljaj i dalje ako imaš loše namjere.
Ако је судити по антиисламском расположењу које се шири Европом, САД, и Русијом, паметније је да се оканете ћоравог посла...

Ta su vremena prošla, lako je bilo na nenaoružane a više toga nema, brini se za sebe i razmišljaj o sebi "šta bi bilo kad bi bilo".

ево нашао сам табелу у којој се показује неки однос снага у сарајеву, пред последњу офанзиву 15.06.1995. године Армија БИХ је имала 35.000 бораца, док је СРК имао 17.000, АРБИХ је имала 43 топа, док СРК 41 комад, даље АРБИХ 406 минобацача док је СРК имао 132 комада, и на крају тенкови АРБИХ 19, СРК 24!
Офанзива је имала почетне успехе али се се касније вратило на почетне положаје!

Kako si brzo zaboravio ko ga je "duvao" Amerima i koga su Ameri oduvali. Umjesto da im ostaneš zahvalan za čitav život što ponudiše Deyton i spasiše te traktorijade ti ih opet napadaš i uvijek se pitaš "što nas svi mrze". Nezahvalno do bola.

Турчине, твоје плашење нас Америком је као када би ја тебе плашио Монголима подсећањем на њихово разарање Багдада. Онолико колико Монголи данас нама могу да помогну против вас толико данас Америка може да помогне вама.

ево нашао сам табелу у којој се показује неки однос снага у сарајеву, пред последњу офанзиву 15.06.1995. године Армија БИХ је имала 35.000 бораца, док је СРК имао 17.000, АРБИХ је имала 43 топа, док СРК 41 комад, даље АРБИХ 406 минобацача док је СРК имао 132 комада, и на крају тенкови АРБИХ 19, СРК 24!
Офанзива је имала почетне успехе али се се касније вратило на почетне положаје!
Naravno 1995.godine, potraži podatke za 1992.godinu.
Do 95. dosta toga smo zarobili i kupili, podatak za jedan od korpusa: ni jedan tenk, ni jedno olopno vozilo, ni jednu haubicu, ni jedan top 1992. god a 95.god. puno toga jer se borilo otimalo i zarobljavalo.
Kad su se snage približno izjednačile počeli ste gubiti teritorije, to su činjenice i opet kažem budite zahvalni Amerima i Deytonu što se sranje od rata prekinulo.

Турчине, твоје плашење нас Америком је као када би ја тебе плашио Монголима подсећањем на њихово разарање Багдада. Онолико колико Монголи данас нама могу да помогну против вас толико данас Америка може да помогне вама.
Perune, ne plašim ja vas, vi ste majstori da ih sami sebi navučete na vrat. Niko vama ne treba pa da se nađete pod njihovim gnjevom.

Do 95. dosta toga smo zarobili i kupili, podatak za jedan od korpusa: ni jedan tenk, ni jedno olopno vozilo, ni jednu haubicu, ni jedan top 1992. god a 95.god. puno toga jer se borilo otimalo i zarobljavalo.
Kad su se snage približno izjednačile počeli ste gubiti teritorije, to su činjenice i opet kažem budite zahvalni Amerima i Deytonu što se sranje od rata prekinulo.

"Borilo,otimalo i zarobljavalo", priceless:mrgreen: A chime se to tako radilo kad i sam kazes da niste imali nishta? A da se nije mozda trgovalo na crno sa lokalnim kriminalcima i uvozilo sa bliskog istoka sa sve mudzahedinskim fanaticima kojih je sad Bosna puna ko pleve? Ima i toga "malcice" morash da priznash:mrgreen:

"Borilo,otimalo i zarobljavalo", priceless:mrgreen: A chime se to tako radilo kad i sam kazes da niste imali nishta? A da se nije mozda trgovalo na crno sa lokalnim kriminalcima i uvozilo sa bliskog istoka sa sve mudzahedinskim fanaticima kojih je sad Bosna puna ko pleve? Ima i toga "malcice" morash da priznash:mrgreen:
Da, borilo, otimalo i zarobljavalo velikim mudima i skoro goloruki, sa par AP a ostalo lovačko naoružanje.Na svu sreću kod nas nije bilo tih bolesnih fanatika, bili su u srednjoj Bosni, a bilo ih je barem duplo manje nego Rusa, Grka i ostalih "dobvovoljaca" iz pravoslavnih zemalja.

Da, borilo, otimalo i zarobljavalo velikim mudima i skoro goloruki, sa par AP a ostalo lovačko naoružanje.Na svu sreću kod nas nije bilo tih bolesnih fanatika, bili su u srednjoj Bosni, a bilo ih je barem duplo manje nego Rusa, Grka i ostalih "dobvovoljaca" iz pravoslavnih zemalja.

Aj dobro kad ti kazesh :lol: Ne bih da ti rushim iluzije, verujem da bi te pogodilo :lol: Zaprepastio bi se kako se sa Dojch markama moze nogo toga golorukim rukama osloboditi :lol:

Pa nije vazno koja se godina gleda.
Gleda se vasa ofanziva 1995. kada ste bili BOLJE naoruzani pa ste opet popu.sili.........A 1992. Srpska vojska je mogla doslovce uhvatiti za usi i Aliju i Tudjmama, da je htela......I ja mrzim Karadzica,Mladica i sve ostale samo zbog toga sto to i NIJE uradila tada.....
Nego.Opet si poceo da se pojavljujes ovde sa LAZIMA.
Pa DOKLE BRE!
Dobro, to je po onoj izreci: Mi obrezani iz Bosne smo ljudi najcistijeg dupe.ta i najprljavijeg obraza na svetu....

Poslednja izmena:
Pa nije vazno koja se godina gleda.gleda se vasa ofanziva 1995. kada ste bili BOLJE naoruzani pa ste opet popu.sili.........A 1992. Srpska vojska je mogla doslovce uhvatiti za usi i Aliju i Tudjnama, da je htela......I ja mrzim Karadzica,Mladica i sve ostale samo zbog toga sto to i NIJE uradila tada.....
Nego.Opet si pocoe da se pojavljujues ovde sa LAZIMA.
Pa DOKLE BRE!
Dobro, to je po onoj izreci: Mui obrezani iz Bosne smo ljudi najcistijeg dupe.ta i najprljavijeg obraza na svetu....
Ajde napaćena lažovčino na južnu granicu, čuvaj to što imaš, ne petljaj se gdje ti nije mjesto.

piramida%281%29-w-300.jpg

Pa ovde je sve jasno. Muja prede na armunici a Fata udara u šargije ... :hahaha1:

P.S. Svaka čast umetnicima fotoshop-a :super:

Aj dobro kad ti kazesh :lol: Ne bih da ti rushim iluzije, verujem da bi te pogodilo :lol: Zaprepastio bi se kako se sa Dojch markama moze nogo toga golorukim rukama osloboditi :lol:
Iluzije imaš ti, vidim da i u bajke neki vjeruju. Priča ti onaj ko je sve to doživio i preživio a sad ako imaš nešto normalno za pitati pitaj a mani se priča za malu decu.
Naravno da su radile Dojč marke, opet najviše kupovano od tvojih "patriota"ali ne tenkovi i haubice.

Iluzije imaš ti, vidim da i u bajke neki vjeruju. Priča ti onaj ko je sve to doživio i preživio a sad ako imaš nešto normalno za pitati pitaj a mani se priča za malu decu.
Naravno da su radile Dojč marke, opet najviše kupovano od tvojih "patriota"ali ne tenkovi i haubice.

Ne nego je u stvari triput logicnije da ste toliko oteli i zarobili da ste na kraju imali vishe naoruzanja od VRS :lol: Pitam se samo gde ste stigli to toliko da "zarobite" kad je do 95-e VRS drzala vishe od 2 trecine BiH :lol:

Back